Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

Çok güzel liste olmuş.Ben 3 ultrosonuma girdim.Halitbey herşeyin yolunda olduğunu söylüyor yumurtalarım hızlı biyüyormuş.Herhalde bir sonraki muayende yumurta toplama kararı veririz dedi.Çok heyecanlandım.Ama korkmuyorum.İğnelerimi düzenli yaptım.Kendime iyi bakıyorum.Stres olmamaya çalışıyorum.EEEEE doktorumda mukemmel.Bence herşey yolunda bu iş olacak sankiiiiiii

İNŞALLAH CANIM :emir_bebek:

Benimde doktorum Halit Bey. Ben de yumurta rezervi azlığı ve kalitesizlik var. Yumurtalarım cumartesi
günü toplandı.3 yumurtam döllendi. 8,6 ve 5 hücreli olarak donduruldular. Ama benim geriden gelen 5 yumurtam daha vardı.Halit Bey onları almamıştı.2. defa opu yapacaktı.Fakat bugün kontrolde yumurtaların çatladığı tespit edildi.Şimdi regl olunca donmuş embriyoların transferi için tedaviye başlayacağım.

kızlar merhaba tedavileriniz hayırlı ugurlu olsun İNŞALLAH halit bey sizlere transverden sonra ignemi yoksa jel mi verdi kızlar cevaplarsanız sevinirim

kızlar merhaba tedavileriniz hayırlı ugurlu olsun İNŞALLAH halit bey sizlere transverden sonra ignemi yoksa jel mi verdi kızlar cevaplarsanız sevinirim

Ben sordum önceliğim herzaman iğne olur.Eğer hastada reaksiyon verirse iğneyi bırakır jel yada fitile gecerim dedi.

Arkadaslar, aranizda 38 yasi/üstünde olaniniz varmi? Ve elbette sonuclarinizi merak ediyorum. tutma sansi nasil diye...lütfen habersiz birakmayin...temmuz ayinda biz istanbula gidip halit beyde baslayacagiz tedavimizi..birde transferden sonra genelde hep yattinizmi??

arkadaslar, aranizda 38 yasi/üstünde olaniniz varmi? Ve elbette sonuclarinizi merak ediyorum. Tutma sansi nasil diye...lütfen habersiz birakmayin...temmuz ayinda biz istanbula gidip halit beyde baslayacagiz tedavimizi..birde transferden sonra genelde hep yattinizmi??

canım ben halitbeyin eski hastasıyım ilk denememde hamile kaldım fakat kötü tahlihsizlik sonra kaybettim ve ikinci kez tekrar halit bey ile yola çıktım ve yine hamileyimmmmmm

halit beyi herkese kesinlikle tavsiye ediyorummmmm

ben normalde ankara yaşıyorum fakat bu süreç için uzun süredir istanbuldayım ve biraz daha istanbulda kalacağım

ben 36 yaşındayım zor hasta olmama rağmen iki denememde pozitif transferden sonra sürekli yatmadım sadece iki gün dinlendim o kadar zaten halit beyde sürekli yatmayın diyor

tebrik ederim allahım tamamına erdirsin darısı başımıza olsun inşallah amin

halit beyin hastasımısınız nasıl kolay gecti mi tedavin bira anlatırmısın canım

evet canım halit beyin hastasıyım tedavi sürecim halit beyle çok kolay geçti çünkü okadar pozitif bir insan ki

sizin tedavi süreciniz başladımı ?

Hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Anneli babalı, sağlıkla büyütün

Hayırlı evlat hayırlı insan olsun.(lar) :))) ikiz mi acaba

Allah mı söyletti acaba?:KK49:

X