Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

Kizlar uzun zamandir siteyi takip ediyorum bende allah kismet ederse agustosta gidecegim halit beye 2asilamam var basarisiz 1 tup bebek simdi temmuzun sonunda tatile gitcem 2 3 haftaligina acaba tatil donusumu gitsem yoksa tatile gitmedenmi karar veremedim yazilanlari okuyorum kilo verilmeden baslanmiyormus ilk tup bebek tedavimden sonra cok kilo aldim nasil yapayim uzun oldu ama

dr beye gitdiğinde o seni yönlendirecek,bana ilk görüşmede tahlil sonuçlarımada bakarak kilo vermen gerekir demişti bende uzunca bir süre yürüş yaptım.bana kalırsa yürüşün büyük faydası tabi bu benim düşüncem ,normalde benimde 13 temmuzda kontrolüm var ama dr bey izinliymiş 17 temmuzda gideceğiz

Ben çoook araştırdım görüstüğüm kışılerın %90 ı fulya yı onerdı ve olumlu sonuc alanlar cok fazla.
Çok temiz bır yer dr'ları ve personelı hastaya cok onem verıyor istediğin her şeyi rahatlıkla sorabiliyorsun
aklına bır sey takılsa hemen tlf sorabılıyorsun ben çook memnunun kesinlikle tavsiye ederim.kararını verınce haber verırsen sevinirim.

bende hastane araştırıyorum umut tüp bebeği çok fazla öneren var ama o anadoluyakasında biz avrupa yakasındayız zaten fulya-umut aynı ekipman olduğunu duydum umutta devlet raporu geçerli fulyada geçerli mi onu bilmiyorum bilenler yardımcı olursa sevinirim

mhb arkadaslar ben yeni uye oldum... 3.5 yillik evliyim 2 tane basarisiz tup bebek denemesinden sonra fulya bahceciden halit beye randevu aldim ve onunla yoluma devam etmeye karar verdim.. Burada okudugum kadariyla basarili bir doktor gerci bir kac arkadas memnun kalmamis ama ben cogunluga bakarim.. Ilk gorusmemizde bir suru kan tahlilleri ve rahim filmi istedi (daha once cektirmis oldugum bi rahim filmimin olmasina ragmen) ve sonuc sol tupum tamamen kapali ayni zamanda rahimde yapisiklik ve polip var... beni tedaviye almadi cunku ilk once histeroskopi yapmam gerektigini soyledi ve simdi beklemedeyim adet oldugumda histeroskopi yaptiricam...deneyimlerinizi paylasirmisiniz??? Bu arada ben yurtdisinda yasiyorum ve ilk 2 denemem yurtdisinda oldu....

Evet canım Halit bey sağlam tüpümü almak istedi son tup denememden sonra eger tupumu almazsa enfeksiyon yuzundn gebe kalamicami soledi.. Tupumu al diye yalvaricaksin bana dedi.. Kactim Ordan. Bir cok dr la gorustum. Bu goruse cok kizdilar. Ve ben suan gebeyim.

Ha bu arada, saglam tupumde yerinde duruyor Rabbime sukurler olsun ki. Zaten tek tupum kalmisti ve onu almak istedi!

mhb arkadaslar ben yeni uye oldum... 3.5 yillik evliyim 2 tane basarisiz tup bebek denemesinden sonra fulya bahceciden halit beye randevu aldim ve onunla yoluma devam etmeye karar verdim.. Burada okudugum kadariyla basarili bir doktor gerci bir kac arkadas memnun kalmamis ama ben cogunluga bakarim.. Ilk gorusmemizde bir suru kan tahlilleri ve rahim filmi istedi (daha once cektirmis oldugum bi rahim filmimin olmasina ragmen) ve sonuc sol tupum tamamen kapali ayni zamanda rahimde yapisiklik ve polip var... beni tedaviye almadi cunku ilk once histeroskopi yapmam gerektigini soyledi ve simdi beklemedeyim adet oldugumda histeroskopi yaptiricam...deneyimlerinizi paylasirmisiniz??? Bu arada ben yurtdisinda yasiyorum ve ilk 2 denemem yurtdisinda oldu....

bahçeciyi illa düşüneceksen umuta git görüş bence

olacak nasılsın nasıl gidiyo hamilelik:KK3:
senin için çok üzülmüştüm çok kötü olmuştun hatırlıyorum
çok şükür geçti o günler

Cnm selam nasilsinn? Cok sukur guzel gidiyor. Rabbim tamamini erdirsin. Sen nasilsin? Naapiosun?.

Kizlar yurt disinda yasiyoruz ve tedavi icin turkiyeye gelicez allah nasip ederse.merkez olarak bahceci fulyayi sectik hatta oteli bile sectik dortor olarakta halite beyi istiyoruz.halit beye oz gecmisimi maille yolladim halit bey kendisi beni aradi ve testlerden sonra yapariz korkulacak bir durumun yok dedi ve cok sicak bir yaklasimi vardi.burda cogu kisi halit beyi onayliyor bir kac kiside kotuluyor.kafam karisti ama ne olursa olsun bir doktoru karalamak bu kadar ucuz olmamali o kotu biri olsa zaten o merkezde calistirilmaz cunku prestij sahibi bi merkez sonra herkezin frekansi tutacak diyede birsey yok.halit beyle sirf o telefonda konustugumuz 5-6 dakika bile beni rahatlatti.suan benden kromozom testi ve bir suru hormon ve kan testleri istedi onlari yaptirip oyle gidicem.halit beyde tedavi gorenler yazabilirmi

Kizlar yurt disinda yasiyoruz ve tedavi icin turkiyeye gelicez allah nasip ederse.merkez olarak bahceci fulyayi sectik hatta oteli bile sectik dortor olarakta halite beyi istiyoruz.halit beye oz gecmisimi maille yolladim halit bey kendisi beni aradi ve testlerden sonra yapariz korkulacak bir durumun yok dedi ve cok sicak bir yaklasimi vardi.burda cogu kisi halit beyi onayliyor bir kac kiside kotuluyor.kafam karisti ama ne olursa olsun bir doktoru karalamak bu kadar ucuz olmamali o kotu biri olsa zaten o merkezde calistirilmaz cunku prestij sahibi bi merkez sonra herkezin frekansi tutacak diyede birsey yok.halit beyle sirf o telefonda konustugumuz 5-6 dakika bile beni rahatlatti.suan benden kromozom testi ve bir suru hormon ve kan testleri istedi onlari yaptirip oyle gidicem.halit beyde tedavi gorenler yazabilirmi
ben halit beyle görüşüp ısınamadığımı yazmıştım
ama kesinlikle hekimliğine bişey demedim.karalamak değil bu, herkes kendi düşüncesini veya başına geleni yazıyo..
siz tel.de 5 6 dkika konuşmuşsunuz.biz randevu aldığımz halde o kadar ancak görüştük
hikayemi dinlemedi bile..çıkıyodu hemşiresi zorla döndürdü
ve randevumuzu merkez ertelemişti o halde geçde olsa gittik
sizin aklınıza yatmış iyi bir merkez evet kimse kararınızı etkileyemez zaten
ama ben fikrimi yaşadıklarımı yazdım...

Ben sizin yazdiklarinizi okumadim bile niye ustunuze alindiniz sanki sizi suclamisim gibi ben daha doktoru gormedim bile sahsen zaten suan hala arastiriyorum verdigi testleri yaptiricam daha zamanim var zaten

Vallahi telde konustugumuzda halit bey ozel cep numarasini vermisti ordaki tedavin bitince ara demisti azonce aradim cebini telefonu ismimi soyliyerek acti sok oldum onem vermis kaydetmis numarami demekki sali gunu ara konusalim suan yurt disindayim dedi tamam dedim kapattim.hangisi hayirliysa rabbim o doktora yonelmemizi nasip etsin ama simdilik halit bey olarak gorunuyor

Olacakolacak su an gebesin Allah tamamina erdirsin ve kucagina almayi nasip etsin insallah.... Peki sen hangi doktora gittin yazarsan sevinirim....

Evimcin, badezuzum ve olacakolacak sizlerin tasadiklarinizi paylasmanizi istiyorum Lutfen paylasin cunku halit beyle tedaviye baslamak uzereyim yani 2 hafta sonra adetimle beraber baslamayi dusunuyorumsizler halit beyde olumsuz sonuc aldiktan sonra baska doktorlarla devam etmissiniz eger doktor isimleri de yazarsaniz sevinirim ona gore karar veririz bu onemli lutfen cevaplayin...

Arkadaslar neden memnun kalmadiginizi ozelden mesaj atarsaniz cok zevinirim ve probleminiz neydi. Benim daha onceden 2 tane negatifle sonuclanan denemem oldu bu 3 uncu olacak ve bunda da hayal kirikligi yasamak istemiyorum.... Cevap vermeniz benim icin cok onemli.

Arkadaslar neden memnun kalmadiginizi ozelden mesaj atarsaniz cok zevinirim ve probleminiz neydi. Benim daha onceden 2 tane negatifle sonuclanan denemem oldu bu 3 uncu olacak ve bunda da hayal kirikligi yasamak istemiyorum.... Cevap vermeniz benim icin cok onemli.

Selam Meryem
Bu konuda gercekten herkesin deneyimi farkli oluyor. Benim ikinci denemem Halit beyle oldu. İlkini yapan doktor maalesef her yonden beni mahvetti diyebilirim. Ozellikle de doktorlara inancimi. Ancak Halit beyin yaklasimi en basta beni de cok etkilemisti. Tibbi anlamda yanlis bir tedavi gordugumu dusunmuyorum. Halit beyle tedavilerinde hamile kalip , cok memnun olanlar da var. O yuzden kimsenin kaderi kismeti ile oynamak istemem. İlk doktorumdan bahsediyor olsak buraya uzun uzun yazardim tum hikayemi. Ancak Halit bey herkese ayni davranmiyor sanirim. Ben de badezuzum gibi tavirlari yuzunden biraktim. Hasta sectigini dusunuyorum ve sectigi hastalarin icinde ben olmadigimi dusundugum icin biraktim. Buradaki birkac arkadasa soyledigi akil almaz yorumlar yuzunden Halit beye guvenim kalmamisti. İyi bir doktor olduguna inaniyorum. Ama arkadaslar da biraz bahsetmis, "money talks " ben tedavi oldugumda 3 histeroskopi bir tup tedavisi kadar tutuyordu. Olur olmaz sebeple histeroskopi yaptigini biz nasil bilebiliriz ki. Bunun kararini verip, bu doktorla ilgili bir yargiya varmak bana dusmez. Sadece hisettiklerimi soyleyebilirim. Ayrica bir de su var, bu tur merkezlerde maalesef basari oranlari onemli. Kolay vakaysan problem yok. Degilsen birkac histeroskopi, tup denemesi sonra Murat Berksoya havale. Eeee sonra? Ne arayan ne soran.

Ben herseyin bir amac icin oldugunu dusunuyorum. Basladigim yolda basima gelen herseyin bir sebebi vardi diye dusunuyorum. Belki beni murat beye gondermesinin bile yolun sonundaki basariya sebep oldu. Belki de bos azaman harcadim.

Onemli olan bu yol boyunca gozun kapali guvenme kimseye. Benim cok zamanim yoktu o yuzden icime sinmeyen bir merkezde Halit beyle bir deneme daha yapamazdim.

Bu yolun ne kadar uzun surecegi belli olmuyor maalesef ama....
İnsallah yolun sonunda mujdeni alirsin kucagina.

X