Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

nesen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
34
1
Merhaba uzun bir arayıştan sonra kararımı verdim.Bahcec fulya da halit beyle görüştüm.Daha önce görüştüğüm hiçbir yere benzemiyor merkez çoook büyük oradaki sekreterler Türkiyenin en büyük merkezi olduğunu söylediler tabii insan etkileniyor.Doktor bey çok neşeli ve samimi biri ta kii muayene edene kadar muayene sonrası birden ciddileşip rahimde bir çöküntü olduğunu histereskopi yapıp ondan sonra tüp bebek yapacağını söyledi.Eşimin sperm morfolojisi nin bozuk olduğunu IMSI yapacağını söyledi.Kan pıhtılaşma testlerimi görmek istediğini söyldedi.Vitamin takviyesine başlattı.Eşime de sperm için vitamin verdi.Çok yoğun olduğu için hemşiresinin cep telefonunu bana verdi herhangi bir sorun olduğunda telefon açabileceğimi söyledi.Klinikten çıkınca birden içimin rahatladığını hissettim ona bir çok soru soracaktım ama soru sormadan doktor bey benim için herşeyi teke tek anlattı.Eşimde bana iyi ki seni dinlemişiz ilk defa ne yapacağını bu kadar iyi bilen bir doktorla görüştük dedi.Bakalım hayırlısı önümüzdeki hafta histereskopi var.Sonra tedavi.Halit beye takibe giden arkadaşlarla görüşmek isterim yazarsanız birbirimize destek olalım
Allah isteyen herkese nasip etsin

Merhaba uzun bir arayıştan sonra kararımı verdim.Bahcec fulya da halit beyle görüştüm.Daha önce görüştüğüm hiçbir yere benzemiyor merkez çoook büyük oradaki sekreterler Türkiyenin en büyük merkezi olduğunu söylediler tabii insan etkileniyor.Doktor bey çok neşeli ve samimi biri ta kii muayene edene kadar muayene sonrası birden ciddileşip rahimde bir çöküntü olduğunu histereskopi yapıp ondan sonra tüp bebek yapacağını söyledi.Eşimin sperm morfolojisi nin bozuk olduğunu IMSI yapacağını söyledi.Kan pıhtılaşma testlerimi görmek istediğini söyldedi.Vitamin takviyesine başlattı.Eşime de sperm için vitamin verdi.Çok yoğun olduğu için hemşiresinin cep telefonunu bana verdi herhangi bir sorun olduğunda telefon açabileceğimi söyledi.Klinikten çıkınca birden içimin rahatladığını hissettim ona bir çok soru soracaktım ama soru sormadan doktor bey benim için herşeyi teke tek anlattı.Eşimde bana iyi ki seni dinlemişiz ilk defa ne yapacağını bu kadar iyi bilen bir doktorla görüştük dedi.Bakalım hayırlısı önümüzdeki hafta histereskopi var.Sonra tedavi.Halit beye takibe giden arkadaşlarla görüşmek isterim yazarsanız birbirimize destek olalım
anım doktorunu biliyorum inanılmaz hastası var çok tecrübeli için rahat olsun bolşanslar:nazar::nazar:

İyi akşamlar ben çooook uzun zaman giremedim buralara Azoospermi nedeniyle tedaviye başlayacaktık tam başlıyoruz dediğimizde başımıza çok kötü bir tahlilsizlik geldi eşimin babası vefat etti tabi biz herşeyi bıraktık günden bugüne eşim ancak toparlanabildi ve ensonunda dün tedaviye başladık doktorum HALİT FIRAT ERDEN eşimin doktoruda EMRE BAKIRCIOĞLU inşallah herşey yolunda gider

AMİN

Canım ben dün tedaviye başladım sana tedavi süreçleri ile ilgili gelişmeleri yazarım

Tabiki birbirimize destek olalım bizi bizden başka kimse anlamaz

:18:300 puregon ile başladık
iğneler ah iğneler

canım merhaba tedavin hayırlı olsun inşallah.eşinin kullandığı vitamiin adını söylermiisn cnm.birde ne kadar süre kullanacak.tedaviniz ne zaman başlayacak.

Merhaba arkadaşlar bende halit beyin hastasıyım geçen ay 3.tedavime başladım ilk 2 tedaviyi farklı bir merkezde yapmıştım halit beyi bir arkadaşım tavsiye etti oda 8 yıl sonra ilk denemesinde ikiz bebeklerini kucağına aldı benim 3.tedavim malesef negatifle sonuçlandı halit bey çok umutluydu benden ama olmadı ben yine 4.denemem için halit beyle devam edeceğim yola kısmet olursa bu adet dönemi geçsin diğer adet döneminde gel konuşalım ve nasıl bir tedavi uygulayacağız bakalım dedi allah hepimiz yardımcısı olsun çok zor bir süreç ama umutla yola devam edeceğim hayırlısı olsun hepimiz için inşallah

Merhaba arkadaşlar bende halit beyin hastasıyım geçen ay 3.tedavime başladım ilk 2 tedaviyi farklı bir merkezde yapmıştım halit beyi bir arkadaşım tavsiye etti oda 8 yıl sonra ilk denemesinde ikiz bebeklerini kucağına aldı benim 3.tedavim malesef negatifle sonuçlandı halit bey çok umutluydu benden ama olmadı ben yine 4.denemem için halit beyle devam edeceğim yola kısmet olursa bu adet dönemi geçsin diğer adet döneminde gel konuşalım ve nasıl bir tedavi uygulayacağız bakalım dedi allah hepimiz yardımcısı olsun çok zor bir süreç ama umutla yola devam edeceğim hayırlısı olsun hepimiz için inşallah
Beni de 2 arkadaşım Halit beyde gebe kaldı.O yüzden seçtim kendisini kliniğe gidene kadar bu kadar çok hastası olduğunu bilmiyordum.Çok şaşırdım arkadaşım zaten Alman hastanesin de çalışırlarken herkesin halitbeye gittiğini söyledi.Ben pazartesi histereskopi oluyorum biraz önce hemşireden randevu aldım.Halit bey kolay bir işlem olduğunu söylüyor bakalım hayırlısı

Beni de 2 arkadaşım Halit beyde gebe kaldı.O yüzden seçtim kendisini kliniğe gidene kadar bu kadar çok hastası olduğunu bilmiyordum.Çok şaşırdım arkadaşım zaten Alman hastanesin de çalışırlarken herkesin halitbeye gittiğini söyledi.Ben pazartesi histereskopi oluyorum biraz önce hemşireden randevu aldım.Halit bey kolay bir işlem olduğunu söylüyor bakalım hayırlısı

bende histereskopi oldum halit bey yaptı hiçbirşey anlamadım çok rahat bir işlem sadece bir kaç gün bende çok hafif kanama oldu bilgin olsun cnm İyi bir doktor çok belli ediyor kendini bende kendisinde devam edeceğim inşallah bakalım yeni negatif sonuç aldım adeti bekliyorum kısmet olursa diğer adet döneminde kendisine gideceğim hayırlısı ile inşallah cnm allah yanında olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırsın

herkeze bol şans bende bahçeciye gidiyorum benim dr erbil yağmur bu dr bilen varmı nasıl iyi doktormu bilgi verirseniz sevinirim

Bende uzun araştırmalardan sonra halit bey'e karar verenlerdenim. Ve daha ilk muayenede hem eşim hemde ben doğru kararı verdiğimizi düşünüyoruz. daha önce başka bir merkezde iki olumsuz tecrübem oldu. Muayeneye gitmeden, önceki tedavinin raporlarını ve sonuçlarını yollamıştım. İlk önce aradı , durumum hakkında genel olarak konuştuk sonra da muayeneye gittik. Dakika 1 gol 1 derler ya, daha muayeneye başlar başlamaz sen karından bir operasyon mu geçirdin diye sordu (ki diğer doktoruma özellikle belirtmeme rağmen hiç umursamamıştı) 10 yaşında geçirdiğim ciddi bir bağırsak operasyonum var. Bu operasyonun yumurtalık, rahim ve tüpleri nasıl etkilediğini ayrıntılı olarak görmek istedi. Rahim filmi ve extradan bir kaç test istedi (ki diğer merkez kendilerinin yaptığı uyduruk kan testinde başka birşey istememişti). rahim filmi sonucunda laparoskobi ye karar verdi. Geçen ay da Umut 'da laparoskobi yi yaptı, işlevini tamamen yitirmiş olan ve enfeksiyon dolu olan tüpleri aldı. Şu anda eşimde ben de ilaç kullanıyoruz. İlaç sonunda kan değerlerime göre tedaviye başlıyacağız. Bu süreç boyunca hemşiresi de merkez de sürekli benimle irtibat halindeydi. Diğer merkezden sonra gerçekten önem verildiğimi hissettim. Oldukça güler yüzlü ve pozitif, eşimin de güven duyuyor olması beni daha bir olumlu etkiledi. İnşallah sonuca da hayırlısıyla ulaşırız. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

AYYYYY NE GÜZEBENİM DOKTORUM İÇİNDE SAYFA AÇILMIŞ

BEN KENDİSİYLE BİR KEZ DENEDİM HAMİLEDE KALDIM FAKAT NE YAZIK Kİ 4 AYLIK İKEN KAYBETTİM ŞİMDİ YENİ BİR DENEME İÇİN İSTANBULLA GELDİM KISMETSE ADET GÖRÜR GÖRMEZ 2 DENEME İÇİN START VERECEĞİZ :nazar:

Gerçekten çok iyi bir doktor yoksa kalkıp ankaran buralara gelirmiyim

Kasıklarım çok fena galiba adet göreceğim
Ankaradan gelmene değecektir.Çok titiz bir doktor ayrıntılara çok önem veriyor.İlk genetik testimi kendisi istemişti.O istemeseydi ben daha çooook uğraşırdım.TESTİMDE TRANSLAKOSYON ÇIKINCA BEN ŞAŞIRMIŞTIM.Ama halit bey hiç şaşırmadı en azından artık nasıl bir yol izleyeceğimizi biliyoruz dedi.Kendisi yurtdışında olacağı için Süleyman beye yolladı allah razı olsun.

Bende yarın başlıyorum en sonunda yeni bir başlangıç olacak

İnşallah bu sefer herşey güzel gider

Son düzenleme:
Ankaradan gelmene değecektir.Çok titiz bir doktor ayrıntılara çok önem veriyor.İlk genetik testimi kendisi istemişti.O istemeseydi ben daha çooook uğraşırdım.TESTİMDE TRANSLAKOSYON ÇIKINCA BEN ŞAŞIRMIŞTIM.Ama halit bey hiç şaşırmadı en azından artık nasıl bir yol izleyeceğimizi biliyoruz dedi.Kendisi yurtdışında olacağı için Süleyman beye yolladı allah razı olsun.

Evet gerçekten ankaradan gelmeme deyiyor halit bey çok iyi bir doktor

Bende bugün halit bey ile tedaviye başladım inanılmaz bir doktor kendisiyle 6 aydır tedavi sürecindeydim ve en sonunda bugün başladım :)

Bende bugün halit bey ile tedaviye başladım inanılmaz bir doktor kendisiyle 6 aydır tedavi sürecindeydim ve en sonunda bugün başladım :)
İnşallah hayırlı olur senle karşılaşabiliriz benimde histereskopi mi yaptı.Polip vardı onu aldı .Şimdi adet olmayı bekliyorum.Normalde 23-24 günde bir olurum.Yani haziran başı bende Halit bey le start vermiş olacağız.Vitaminlerimi kullanıyorum.Hayırlısı

X