Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

meryemcıgım sen memorıaldekı denemende transferden kac gun sonra ucaga bındın.veya soyle sorayım sana doktorların ne dedı sana .veya senın fıkrın nedır.yarın transferım var ve salı sabahı ucaga bınmem gerekıyor ne yapayım senın fıkrın nedır arkadasım

Ben uçaga binmedim arkadaşım kendi arabamızla döndük memlekete biz. Bence bir şey olmaz 2 gün yeterli ama sen genede doktorlara danış istersen

Uzun zamandır bu başlığı takip ediyor ama hiç bir şey yazmıyordum. Uzun zamandır doktor arayışındaydım. Forumdaki her yazıyı 2 ay boyunca okudum sonunda sizlerin de yazdıklarına güvenerek Halil Fırat Erden'de karar kıldım. Dün kendisine ilk kez muayene oldum ve çok sevdim :) İlk defa bir doktor bu kadar detaylı olarak sorunun ne olduğunu anlattı ve eşimle dialog kurdu. Son iki aydır başka bir hastanede yumurta takibi yaptırıyordum ve kendisinin aşılamaya geçeceğini düşünmüştüm ama o hiç beklemeden tüp bebek yapalım dedi. Başka şekilde çocuk sahibi almam mucize olurmuş. Açıkçası şimdiye kadar hiç bir doktor bana bu şekilde konuşmamıştı ve hayatımı son 2 yıldır ihtimaller üzerine yaşıyordum. Sonuç pek çok insan için olumlu olmasa da benim hayatıma kesinlik getirdiğinden dolayı mutlu oldum, hafifledim hatta. Önümüzdeki hafta tahlillerimi yaptırdıktan sonra haziran ayında güzel bir tatil yapıp Temmuz ayında tüp bebek tedavisine başlayacağız hayırlısıyla. İnanılmaz heyecanlıyım, 2 yıl öncesine kadar çocuklu bir hayat düşünmek istemiyordum, şimdi olma ihtimalini düşündükçe içimi bir heyecan kaplıyor. Umarım her şey çok güzel olur bundan sonra.

Uzun zamandır bu başlığı takip ediyor ama hiç bir şey yazmıyordum. Uzun zamandır doktor arayışındaydım. Forumdaki her yazıyı 2 ay boyunca okudum sonunda sizlerin de yazdıklarına güvenerek Halil Fırat Erden'de karar kıldım. Dün kendisine ilk kez muayene oldum ve çok sevdim :) İlk defa bir doktor bu kadar detaylı olarak sorunun ne olduğunu anlattı ve eşimle dialog kurdu. Son iki aydır başka bir hastanede yumurta takibi yaptırıyordum ve kendisinin aşılamaya geçeceğini düşünmüştüm ama o hiç beklemeden tüp bebek yapalım dedi. Başka şekilde çocuk sahibi almam mucize olurmuş. Açıkçası şimdiye kadar hiç bir doktor bana bu şekilde konuşmamıştı ve hayatımı son 2 yıldır ihtimaller üzerine yaşıyordum. Sonuç pek çok insan için olumlu olmasa da benim hayatıma kesinlik getirdiğinden dolayı mutlu oldum, hafifledim hatta. Önümüzdeki hafta tahlillerimi yaptırdıktan sonra haziran ayında güzel bir tatil yapıp Temmuz ayında tüp bebek tedavisine başlayacağız hayırlısıyla. İnanılmaz heyecanlıyım, 2 yıl öncesine kadar çocuklu bir hayat düşünmek istemiyordum, şimdi olma ihtimalini düşündükçe içimi bir heyecan kaplıyor. Umarım her şey çok güzel olur bundan sonra.

Merhaba, bende Halil Fırat Erden ile ilk görüşmemi yaptım, haftasonu tekrar gideceğim. Bende temmuz gibi yaptıracağım. Bu 3. denemem bendende birçok tahlil istedi hepsini yaptırdım. Önceki 2 denememde nu tahlilleri istememişlerdi. Bende birileri yazsada paylaşımda bulunsak diyordum. Sizin sorununuz nedir?

Palart ne güzel kendime arkadaş buldum :) İnşallah Temmuz ayında ikimiz de tüp bebek uygulamamıza başlıyor oluruz.

Ben 1,5 yıl önce 10 cm lik bir çikolata kisti yüzünden ameliyat oldum, bazı yapışıklıklar vardı aynı zamanda tüplerimde. Ama allaha şükür son hsg mde temiz çıktı. Ancak ameliyat sonrası bir yumurtalığımın büyük kısmı alındığından dolayı yumurta üretmiyor.

Şu anda yeniden 3 tane çikolata kistim var 1,5 yılda kendini tekrarladı yani. Daha önce 2 kez yumurta takibi yaptırdım. Önceki doktorum 3 kere yumurta takibi sonrasında 3 kez aşılama demişti. Halil bey kızdı senin bunlarla oyalanacak zamanın yok diye. Hemen başlayalım dedi tahlillerimi verdi. Pazartesi devlet hastanesinde yaptıracağım tahlillerimi sonrasında yeniden görüşüp tarihi netleştireceğiz.

Gitmeden önce acaba ben mi olayı büyütüyorum diye düşünmeye başlamıştım sonuç olarak tedavilere yeni başladım sayılır. Genelde son çare olarak gidiyor insanlar gördüğüm kadarıyla. Ama kendisiyle görüştükten sonra resmen hafifledim. Şimdi heyecanla bekliyorum. İlk seferinde olmazsa bile en azından bana net bir şey söyleyen bir doktor çıktı ki bu 2 yıl içerisinde 4 tane doktora göründüm.

Sen daha önce 2 tüp bebek mi denedin? Neredeydi ilk denemelerin? Bence bu kadar detaylı bakılması çok güzel. Benim önceki doktorum hiç tahlil istememişti o yüzden içime sinmiyordu zaten. Sen tahlillerini nerede yaptıracaksın?

Palart ne güzel kendime arkadaş buldum :) İnşallah Temmuz ayında ikimiz de tüp bebek uygulamamıza başlıyor oluruz.

Ben 1,5 yıl önce 10 cm lik bir çikolata kisti yüzünden ameliyat oldum, bazı yapışıklıklar vardı aynı zamanda tüplerimde. Ama allaha şükür son hsg mde temiz çıktı. Ancak ameliyat sonrası bir yumurtalığımın büyük kısmı alındığından dolayı yumurta üretmiyor.

Şu anda yeniden 3 tane çikolata kistim var 1,5 yılda kendini tekrarladı yani. Daha önce 2 kez yumurta takibi yaptırdım. Önceki doktorum 3 kere yumurta takibi sonrasında 3 kez aşılama demişti. Halil bey kızdı senin bunlarla oyalanacak zamanın yok diye. Hemen başlayalım dedi tahlillerimi verdi. Pazartesi devlet hastanesinde yaptıracağım tahlillerimi sonrasında yeniden görüşüp tarihi netleştireceğiz.

Gitmeden önce acaba ben mi olayı büyütüyorum diye düşünmeye başlamıştım sonuç olarak tedavilere yeni başladım sayılır. Genelde son çare olarak gidiyor insanlar gördüğüm kadarıyla. Ama kendisiyle görüştükten sonra resmen hafifledim. Şimdi heyecanla bekliyorum. İlk seferinde olmazsa bile en azından bana net bir şey söyleyen bir doktor çıktı ki bu 2 yıl içerisinde 4 tane doktora göründüm.

Sen daha önce 2 tüp bebek mi denedin? Neredeydi ilk denemelerin? Bence bu kadar detaylı bakılması çok güzel. Benim önceki doktorum hiç tahlil istememişti o yüzden içime sinmiyordu zaten. Sen tahlillerini nerede yaptıracaksın?

arkadaşlar bişi sormak istiyorum halit erden hangi hastanede ben sabit bir telefon bulamadım kendisi beni ceptwen arıyor şaşırdım da nasıl bir dr dur çok ilgili geldi valla

arkadaşlar bişi sormak istiyorum halit erden hangi hastanede ben sabit bir telefon bulamadım kendisi beni ceptwen arıyor şaşırdım da nasıl bir dr dur çok ilgili geldi valla

Deniz'cim kendisi Nişantaşı'nda özel bir klinikte. Dediğin gibi cep numarasından ulaşmıştım ben de kendisine. Dediğin gibi ilk görüşme sonrası izlenimlerim iyi, ilgili bir doktor gibi. Ama tabi henüz çok yeni hastasıyım. O yüzden kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama ben kendimi ellerine emanet edecek kadar güvendim açıkçası.

Deniz'cim kendisi Nişantaşı'nda özel bir klinikte. Dediğin gibi cep numarasından ulaşmıştım ben de kendisine. Dediğin gibi ilk görüşme sonrası izlenimlerim iyi, ilgili bir doktor gibi. Ama tabi henüz çok yeni hastasıyım. O yüzden kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama ben kendimi ellerine emanet edecek kadar güvendim açıkçası.

aslında memoriali düşünmüştüm onlar hakkında hem yorumsuz yorumlar(ticarethane) hem de mailime cevap vermemeleri vazgeçirdi

peki halit bey hangi laboratuar ile çalışıyor bilgin var mı tüp bebek fiyatları falan

yardımcı olursan çok sevinirim

aslında memoriali düşünmüştüm onlar hakkında hem yorumsuz yorumlar(ticarethane) hem de mailime cevap vermemeleri vazgeçirdi

peki halit bey hangi laboratuar ile çalışıyor bilgin var mı tüp bebek fiyatları falan

yardımcı olursan çok sevinirim

özelden yazmışsın ama yeni üye oluğum için henüz mesaj gönderemiyorum. Ben açıkçası tüp bebek konusunda başka bir doktorla görüşmedim ama kendisiyle görüştükten sonra güvenimi kazandı. Dediğin gibi ben de Memorial'dan dediğin nedenlerle vazgeçtim. Şu an daha test aşamasında olduğumuzdan dolayı hangi labaratuvarla çalıştığını ne kadar tutacağını bilmiyorum ama haftaya tekrar kendisiyle görüşeceğim sonrasında sana haber verebilirim. Bu arada klinikte yalnız değil yanında başka branşlardan doktorlar da var. Çok yeni bir yer. Biz dün gittiğimizde hala ustalar vardı içeride kapıya diğer doktorların isimlerini asıyorlardı. Ben web sitesinde yazan telefonu aradığımda kendisiyle değil de asistanıyla görüşmüştüm.
Bence imkanın varsa gel bir görüş derim. İçine sinerse devam edersin. Şu an ben de yeni hastası olduğum için çok çok yorum yapmak istemiyorum yani. Ama süreçleri buradan paylaşırım.

Sevgiler

Halit Fırat Erden çok seviyorum onu:) 3 tüp denemem için bahçeçide görüşmüştüm onunla ama tam benim tedavi olacagım ay malesef Alman hastanesi geçti;( bende Alman hastanesini sevmedim diye memoriale gittim orada tedavi oldum ama sonuç gene hüsran. Kendisi çok pozitif ve iyi bir doktor. Şimdi kendi yerini açmış inşallah bende bir aonraki deneme için onu düşünebilirim. O hiç bir doktora benzemiyor. İstedigin zaman ulaşabiliyorsun buna bir tek o izin veriyor malesef diger doktorlar başkalarını araya sokuyor. Oysa bence doktorla bizzat konuşmak en güzeli. Nerede olursa olsun tele cevap veriri veremese bile, müsait oldugunda o arar. Şimdi ona muayene olanlar bana yeni yerinden bahsedermisiniz biraz.. Tüp beek fiyatı be kadardır. Toplama transfer nerede oluyor?? Gidenler bilgi versin lütfen...

arkadaşlar ank daki çoğu dr bana tüp bebek dedi

pgt falan yapılması gerek dedi

sperm yıkama:yıkama sonrası 22 milyon
amh:2,00
fsh:8,99
kromozom bozukluğu:5 nolu inversiyon
guatr ameliyatı oldum

ama halit bey aşılama diyor, bahçeci aşılama diyor

bir türlü anlamadım sizce ben ne yapmalıyım

uffffffffffffffffffff kafam karıştı

arkadaşlar ank daki çoğu dr bana tüp bebek dedi

pgt falan yapılması gerek dedi

sperm yıkama:yıkama sonrası 22 milyon
amh:2,00
fsh:8,99
kromozom bozukluğu:5 nolu inversiyon
guatr ameliyatı oldum

ama halit bey aşılama diyor, bahçeci aşılama diyor

bir türlü anlamadım sizce ben ne yapmalıyım

uffffffffffffffffffff kafam karıştı

kimse yok mu bana cevap verecekkkkkkkkk

arkadaşlar evet bu ay ilk adetimle başlıyorum

umarım doğru bir karar vermişimdir

bu ilk tüp ebek denemem olacak şans dileyin ve çok korkuyorum neler olacak bilgim yok

arkadaşlar evet bu ay ilk adetimle başlıyorum

umarım doğru bir karar vermişimdir

bu ilk tüp bebek denemem olacak şans dileyin ve çok korkuyorum neler olacak bilgim yok

Hayırlı olsun canım, ben de bu ay başlayacaktım ama önce tatile çıkıp bir kendime geleyim dedim. Sonrasında Temmuz'da ben de peşinden geliyorum. Umuyorum şans yüzümüze güler.Süreçleri buradan paylaşırsan çok sevinirim benim de ilk denemem olacak hiç bir bilgim yok.

Sen denemeni Halit bey ile mi yapacaksın?

Arkadaslar siz nereden geliyorsunuz tedaviye?? Birde halit bey simdi nerede tam olarak tedavi ye aliyor hastalarini. Fiyat verebilirmisiniz??

Hayırlı olsun canım, ben de bu ay başlayacaktım ama önce tatile çıkıp bir kendime geleyim dedim. Sonrasında Temmuz'da ben de peşinden geliyorum. Umuyorum şans yüzümüze güler.Süreçleri buradan paylaşırsan çok sevinirim benim de ilk denemem olacak hiç bir bilgim yok.

Sen denemeni Halit bey ile mi yapacaksın?

Denizcim ben yeni üye olduğum için henüz mesaj gönderemiyorum özelden :)

benim problemim çikolata kisti zaten daha önce de ameliyat oldum. Ben de sadece 1 kez görüştüm kendisiyle ama içim ısındı :)

Meryemcim şu an Nişantaşı'nda özel bir klinikte ama tüp bebeği nerede ne kadara yapıyor bilmiyorum. Muayene ücreti 300 TL.

Canim bilgi edinirsen burqda da paylas bize de yardimci olmus olursun.. Insallah Allah ilk denemede yuzunu guldurrur... Benim 4 olacak insallah. Insallah allahim daha cok bekletmez bizi...

Canim bilgi edinirsen burqda da paylas bize de yardimci olmus olursun.. Insallah Allah ilk denemede yuzunu guldurrur... Benim 4 olacak insallah. Insallah allahim daha cok bekletmez bizi...

Amin canım, Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ben olaylar yatışırsa bu hafta tahlillerimi götüreceğim her şey netleşecek zaten seni bilgilendiriyor olurum.

Tüp bebek camiasının çatlak,samimi,iyi kalpli doktoru.paraya düşkünlüğü olmayan,insanı ugrastırmayan,her daim ulaşabildiğin,bilgili superman tüpçü amca o :)

Yine yazmıştım buraya çok arayışlar sonrası bahçeciye karar vermiştim bir baktım almanda şubatta laboratuvarına güvenmediğim halde başladım. Bir ay dondurdu embriyoyu ve beni dinlendirdi martta transferim yapıldı. 3 buçuk aylık hamileyim şimdi.. Kanamam oldu iki hafta once erken doğum tehlikemiz var dedi halit hoca ve serklaj ameliyatımı yaptı.yarın kontrolum var dua edin..gözünüz kapalı güvenin ona! O iyikii var!

X