3 lü tarama testi daum sendurumu

sedefirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2010
11
0
27 yaşındayım 5 aylık hamileyim 3 lü tarama testine girdim ve risk grubunda çıktım baştan beridir bebeğimin pek hareketlerini hissetmiyorum acaba bu daum senduromu olduğunumu gösteriyor ne olur bilen varsa yazsın.:KK5:

tarama testleri kesin sonuç vermez ki..canını sıkma..amniyosentez kesin sonuç veriyor doktoruna danışıp, yaptırabilirsin..bende de risk çıkmıştı çok şükür hiç bişey yok

tarama testleri kesin sonuç vermez ki..canını sıkma..amniyosentez kesin sonuç veriyor doktoruna danışıp, yaptırabilirsin..bende de risk çıkmıştı çok şükür hiç bişey yok

aminosentezi kabul etmedim ben bu bebeği çok istiyorum 4 ay boyunca yatak döşek yattım bulantıdan kusmadan başımı kaldıramıyordum ama sadece hareketlerini hissetmediğimden çok büyük bir şüphe var iimde acaba daum sendurumumu çocuğum diye

Güzelim nerdesin bilmiyorum ama büyük illerden birinde amniyosentez sıvını aldır.ve bu psikoloji ile bebeğini daha fazla üzme.sonuca göre hareket edersin.

yav madem sonuca katlanacaksınız neden bu tarama testlerini yaptırıp gebeliği kendinize zehir edersiniz anlamam ki?
arkadaşım madem risk grubunda çıktın amniyosentez yaptır kesin sonuç çıksın, umarım bişi çıkmaz ama çıkarsa da doğuma kadar kendini hazırlarsın en azından, ya bişi varsa diye kendini yemeekten iyidir
hee bir de daum sendurumu değil down sendromu o..

X