arkadaşlar korkmaz' ın tost makinesi ve çay makinesi sizce nasıl önerileriniz

ersoyum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
138
0
merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyordum ama yeni aranıza katıldım çok sevinçliyim.. :) evlilik hazırlıkları yapıyorum eskiden hiç çeyiz yapma telaşım yoktu ama şimdi her ay maaşımla birer eksiğimi tamamlamaya çalışıyorum sizdende markalar ürünler hakkında bilgi istiyorum.anneler günü kampanyası dolayısıyla korkmazın demkolik ve tostkolik serisi 199tl indirimliyken faydalanmak istiyorum ama marka hakkında kararsız kaldım sizce nasıl alayım..??:KK62:

kızlar ben ve görümcelerim korkmazın elektrikli çadanlığını (demliğini)
hepimiz memnunuz.. kesinlikle başka markalara bakmayın derim .. ya da üstü cam olanlardan hiç tavsiye etmiyorum
onlarda anca poşet çay yapılır filtresinde çay güzel olmuyor acı oluyor..

evlenen arkadaşımıza mutluluklar dilerim.. :)

alcanım korkmaz güzel annem tost makinesini aldı memnun all alll kaçırma bence....bende alcam çünkü..:KK1:.

Son düzenleme:
Korkmaz ürünleri hem kaliteli hemde gerçekten garantili.Mallarının arkasında duruyorlar bir sorun yaşandığında..Garantisinden hiç sorun yaşanmıyor..

Yalnız ÖNEMLİ tavsiye, lütfen şubelerden alınız alacaksanız..Yani sadece o mağaza ilgilenmeyecek sorun olduğunda Türkiye'nin her yerinden aynı desteği veriyorlar..

tekrar mrb cnm
bende bugün korkmazın semaverini aldım.hatta annemde aldı.deneyeceğiz bakalım memnun kalırsak yazarım sana

arkadaşlar paylaşımlarınız için çok teşekkürler ama :KK61:cevap yazan arkadaşların sayısını göüyorum ama nedense mesajları okuyamıyorum:KK14: dünden beri uğraşoıyorum ama yazdığınız mesajları görüntüleyemedim..sorup kaçtım sanmayın burdayım yarın korkmaz demkolik ve tostkolik setini kampanya bitmeden alacağım size sonuçları yazarım inşll memnun kalırım..:KK9: hee bide çeyiz alışverişim daha yeni başladı onun için kampanya haberlerini ve memnun olduğunuz ürünleri benimle paylaşmaya devam ederseniz çok sevinirim öptüm kocamann:KK54:

ahaaaa okuyabildim sonunda mesajları canlarım teşekkürler. sizlerinde yorumuyla gönlüm ferahladı yarın alıyorum hihoyytt:KK66: canım semaveri ben düşünmedim daha büyük çok yer kaplıyo diye ama korkmazın ürünlerine şöyle bi baktım güzeldi elektroword de semaverin yanında türk kahve mak. kampanyası vardı sanırım ama fiyatlarını hatırlayamadım şimdi..

arkadaşlar resimlerinide ekliyorum.çaydanlıktaki siyah yerler benim alacağımda tost makinesinin rengi gibi mor.. $MAG_655030.jpg $MAG_655043.jpg

hımmmm bende korkmazın tost makinelerine bayılıyorum gelip gidip inceliyordum, indirime falan girer belki diyede bekliyordumm.. ben çaycımı zaten almıştım başka markadan.. acaba tost makinesi tek başınada indiirimlimidir? ve indirimi hangi mağazalarda biliyormusun?

lemlem canım ben elektroword den alacağım orada indirimli bide anneler günü nedeniyle çoğu yerde indirim var media markettede indirimli ürünler var öğrendikçe haber veririm..

X