Kızlar blenderda Braun mu? Philips mi?

tatlicady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2010
601
16
Anneler günü indirimleri varken çeyizime ihtiyaçlarımı alayım diyorum.blenderda kararsız kaldım.
şuana kadar philips blender almayı düşünüyordum. ama satıcı eleman bütün blenderların motorlarında ısınma olduğunu,sadece braunun uzun süre kullanılabildiğini söyledi:44:
kullananların yorumlarını bekliyorum acil:18:
düşündüğüm blenderlar da bunlar
$braun blender.jpg $Philips-HR1377.jpg $PHILIPS-HR-1372.jpg

Anneler günü indirimleri varken çeyizime ihtiyaçlarımı alayım diyorum.blenderda kararsız kaldım.
şuana kadar philips blender almayı düşünüyordum. ama satıcı eleman bütün blenderların motorlarında ısınma olduğunu,sadece braunun uzun süre kullanılabildiğini söyledi:44:
kullananların yorumlarını bekliyorum acil:18:
düşündüğüm blenderlar da bunlar
Eki Görüntüle 190791 Eki Görüntüle 190790 Eki Görüntüle 190792

bende senle aynı fıkırdeyımde ındırımdemı ler kı ? ne kdar cnm fıyatları araştırdınmı?

canım ben 1. resimdeki braundan kullanıyorum. hiç ısınma sorunu yaşamadm. canavar gibi maşallah. ama şimdi kablosuz siyah olanı çıkmış, şarjlı sanırım. onu da düşünebilirsin. ben çok memnunum. 10 ay oldu kullanmaya başlayalı.

bende senle aynı fıkırdeyımde ındırımdemı ler kı ? ne kdar cnm fıyatları araştırdınmı?
cnm çok bi indirim var denilemez ama braunun olan electroworld de 199tl ye inmiş.philipsinde 2 tane rondolu modeli 199tl idi.philipsin diğer rendeleyicili modeli yoktu.
canım indirim çok az ama almam lazım. bugün gene diğer marketlere de bakıcamdaha uyguna bulurum inş

canım ben 1. resimdeki braundan kullanıyorum. hiç ısınma sorunu yaşamadm. canavar gibi maşallah. ama şimdi kablosuz siyah olanı çıkmış, şarjlı sanırım. onu da düşünebilirsin. ben çok memnunum. 10 ay oldu kullanmaya başlayalı.
güle güle kullan cnm
siyah olanıda güsel ama şarjlı istemiyorum ve doğrayıcı olsun istiyorum.
ben görüntüsü güzel olsun istemiştim. bu yüzden philips çok hoşuma gitmişti ama ısınma oluyor dediler.

Ben ilk arzum kullanıyordum hiç memnun kalmadım gerçi bozulmadı falan hala duruyor ama bu braunun kablosuz siyah çıkan var ya şarjlı ondan aldım ve çok memnunum kabloya bağlı kalmadan istediğin yerde çırpıyorsun tavsiye ederim...

güle güle kullan cnm
siyah olanıda güsel ama şarjlı istemiyorum ve doğrayıcı olsun istiyorum.
ben görüntüsü güzel olsun istemiştim. bu yüzden philips çok hoşuma gitmişti ama ısınma oluyor dediler.

Braunun kablosuzunda doğrayıcıda var canım...

Ben ilk arzum kullanıyordum hiç memnun kalmadım gerçi bozulmadı falan hala duruyor ama bu braunun kablosuz siyah çıkan var ya şarjlı ondan aldım ve çok memnunum kabloya bağlı kalmadan istediğin yerde çırpıyorsun tavsiye ederim...

güle güle kullan cnm
ben şarjı bitsin,şarjla uğraşıyım istemiyorum. o yüzden tercihim kabloludan yana. ama memnun olmana sevindim. kaç dakika boyunca çalışıyor?

canım ben arzumun soprano max multi blender setini aldım 120 tl ye ben beğendim ,sanada fikir olsun..araştırarak almıştım tercih edilen bi ürün netten bak istersen..reminide ekledim:KK34: $mtar161.jpg

braundan şaşmayın. bide set alırsanız mikserin çift çırpıcılı olanını tercih edin. tek çırpıcı olanlar iyi çırpmıyormuş annemde var memnun değil. boynerde yarın akşama kadar %20 indirim var. bir bakın derim. birde pratikev diye bir site var orayıda tavsiye ediyorum fiyatlar bayağı uygun.

kızlar kızlar
çok fonksiyonlu blender hayalimde suya düştü:KK59:
bugün çeyizim için aldığım semaverin ve ayaklı şarjlı süpürgenin bozuk olduğunu görünce çok üzüldüm:KK53:semaveri alalı 2 gün oldu ama şarjlı süpürgeyi alalı 2 ay olucak.çeyiz için aldığım için kullanılmadı ve alırken kontrol bile etmemiştim.aklıma süpürge ile ilgili şikayetlere bakmak geldi.hadi dedim istediğim blender için şikayetlere de bakıyım(sonradan süpriz olmasın)
ahhh o blenderlarla ilgili şikayetleri görmez olaydım.
philips için doğrayıcının(rondo gibi olan parçanın) bi işe yaramadığını sölemişler
braun için ise,bozulan parçaların yurt dışından gelmesinin beklendiğini ve bu beklemelerin 2 den 10 aya kadar sürdüğünü sölemişler.

SON KARARIM:HEPSİNİ AYRI AYRI ALMAK.EN AZINDAN BLENDER BOZULURSA DOĞRAYICIMDAN,RONDOMDAN OLMAM

ben arzum kullanıyorum 6 yıldır hiç bir problem yaşamadım uzun sürelide kullanıyorum çok uzun tutunca tabi ısınma oluyor
ama hiç arıza çıkarmadı
ayrı ayrı alırsan daha pahalıya geliyor

Son düzenleme:
philips kullanıyorum çok memnunum sakın sınbo almaaaaaaaa iğrenç arkadaşımın elınde patladı :KK70:

Tatlımm afanı karıstırmak istemem sadece önerimi paylasacagım ben de çok arastırıyorum esya alırken ben de tefalin standlı mixer ve blendır setini aldım onu da arastır istersen fikir olur ama evimizde kullandıgımız mixer arceli çift taraflı şimdiye kadar hiçbir problem yasamadık

Merhaba, ben phillips kullanmadım ancak braun'u kesinlikle tavsiye ederim. Kızımı braun un el blenderı ile büyüttüm. Şimdid de oğlumda kullanıyorum. Tam anlamıyla can kurtaran. Eğer rondolu setlerinden alacaksan ki benimki öyle, rondosu soğanı kıyarken sulandırmıyor ve bıçakları körelmiyor. Bu çok önemli.

kızlar kızlar
çok fonksiyonlu blender hayalimde suya düştü:KK59:
bugün çeyizim için aldığım semaverin ve ayaklı şarjlı süpürgenin bozuk olduğunu görünce çok üzüldüm:KK53:semaveri alalı 2 gün oldu ama şarjlı süpürgeyi alalı 2 ay olucak.çeyiz için aldığım için kullanılmadı ve alırken kontrol bile etmemiştim.aklıma süpürge ile ilgili şikayetlere bakmak geldi.hadi dedim istediğim blender için şikayetlere de bakıyım(sonradan süpriz olmasın)
ahhh o blenderlarla ilgili şikayetleri görmez olaydım.
philips için doğrayıcının(rondo gibi olan parçanın) bi işe yaramadığını sölemişler
braun için ise,bozulan parçaların yurt dışından gelmesinin beklendiğini ve bu beklemelerin 2 den 10 aya kadar sürdüğünü sölemişler.

SON KARARIM:HEPSİNİ AYRI AYRI ALMAK.EN AZINDAN BLENDER BOZULURSA DOĞRAYICIMDAN,RONDOMDAN OLMAM

canım tam yazacaktım kıogrendıgını gordum
bu ısın ıcınde bulunmus bırı olarak soyluyorum az cok pek cok fırmanın uretım satıs pazarlama ve musterı memnunıyetı polıtıkaları ıle ılgılı bılgı sahıbıyım sakın ama sakın fazla apartlı bır sey alma.
braun konusunda soylenen dogru parcaları Almanyadan gelıyor fakat oyle cokta bekletmıyorlar hayatım.braunun yetkılı servısı musterı memnunıyetıne cok onem verıyor zaten pıyasadakı en dayanıklı dograyıcılar braunda. bıcaklarının garantılerı var eger dograyıcı cırpıcı vs alıcaksan braun ya da homend al. ayrıca dıgerlerı de zaten braunla aynı surede teslım edıyorlar bı sroun olunca sonucta adamların bellı bır yasal suresı mevcut.

Braun tercih edenlerdenim canım çok araştırdım.1 Fotoğraftaki seti aldım. Ayrıca elektronik eşya biraz da şans işi gibi geliyor kimisi memnum kimisi değil. Sonuçta bilindik bir marka problemle karşılaşınca mutlaka ilgilenirler müşteri memnuniyetini ön planda tutan markalardan alış veriş yapmak faydalı

X