Ben de Zayıf Olmak İstiyorum..

redvelvetcake

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
11.072
11.544
kızlar çok mutsuzum :KK43: aslında 3 kilo verdim 1 ay oldu yavaş yavaş gereksiz yediklerimi ve akşam yediklerimi azaltarak yapabildiğim kadar sporla 3 kilo zayıfladım.. sorun yok ama sıkıldım artık hayatım boyunca hep iri oldum, şişman değildim ama hep en uzun bendim en iri bendim boyum 178 kilom 73. basenlerim vardı çok çalıştım spor yaptım neredeyse yok oldular 5 aydır her gün basen hareketi yaptım ellişer kere yok oldular desem yeridir artık istediğim gibi giyinebiliyorum. tek sorunum alt bacaklarım kalın. onu da o kadar sorun ettiğim söylenemez şort falan giyince pek rahatsız etmiyor millet giyiyor ben de rahatsız olmuyorum aşırı derecede kalın değil çünkü bacaklarım. ama ben yine de mutsuzum. 60 kilo olmak istiyorum.. zayıf olmak dar pantolonların altına alt bacaklarımı kamufle etmek için ugg giymek değil converse giymek superga giymek istiyorum:KK43: denedim giyince çok komik oluyorum penguen gibi :KK70: bulursam fotoğraf koymaya çalışacağım becerebilirsem.. ama ben artık zayıf olmak istiyorum:KK43:

1.78 boyla sen 60 kilo olursan hastalıklı gibi olursun... mutsuzum deme Allah başka dert vermesin.... ve seninki dert bile değil kusura bakma... boyum birkaç cm uzun olsaydı diye üzülenler var, bacakları çok ince diye etek giyemeyen dolgu yaptıranlar var... senin endamın yeter :nazar: üzülmeeee

kızlar çok mutsuzum :KK43: aslında 3 kilo verdim 1 ay oldu yavaş yavaş gereksiz yediklerimi ve akşam yediklerimi azaltarak yapabildiğim kadar sporla 3 kilo zayıfladım.. sorun yok ama sıkıldım artık hayatım boyunca hep iri oldum, şişman değildim ama hep en uzun bendim en iri bendim boyum 178 kilom 73. basenlerim vardı çok çalıştım spor yaptım neredeyse yok oldular 5 aydır her gün basen hareketi yaptım ellişer kere yok oldular desem yeridir artık istediğim gibi giyinebiliyorum. tek sorunum alt bacaklarım kalın. onu da o kadar sorun ettiğim söylenemez şort falan giyince pek rahatsız etmiyor millet giyiyor ben de rahatsız olmuyorum aşırı derecede kalın değil çünkü bacaklarım. ama ben yine de mutsuzum. 60 kilo olmak istiyorum.. zayıf olmak dar pantolonların altına alt bacaklarımı kamufle etmek için ugg giymek değil converse giymek superga giymek istiyorum:KK43: denedim giyince çok komik oluyorum penguen gibi :KK70: bulursam fotoğraf koymaya çalışacağım becerebilirsem.. ama ben artık zayıf olmak istiyorum:KK43:

canım ben ne demek istediğini çok iyi anlıyorum. ben de 1.68 boyunda 61 kiloyum. hiçbir zaman dediğin gibi ne şişman ne zayıftım hep iri yapılı bir görüntüm oldu. böyle olunca da giydiklerini kendine yakıştıramıyor insan.. ama sanırım takıntı haline getirmemek lazım. eğer iri yapılıysak bunu değiştirmeye çalışmak yerine spor ve doğru beslenmeyle sağlıklı bir vücuda sahip olup, vücut tipimize uygun kıyafetleri seçmemiz gerekiyor. dar pantolon ve converse örneği vermişsin mesela. bunu da şöyle düşün,, kısa boylu bir insan nasıl olduğundan kısa görünmemek için giyeceği kıyafetlere dikkat etmek zorunda kalıyorsa sen de vücut tipine uygun şeyler giymeye çalış ve en önemlisi de kendini sev, böylece daha çok mutlu olacaksın.. ben de son zamanlarda bu düşünceyi benimsemeye başladım.. diyetisyene gittim, spora başladım ve kendimi çabalarımdan dolayı daha da seviyorum :KK16:

kızlar cevaplar için çok teşekkürler :) takıntı değil de, dün bir an üzüldüm halimi görünce :KK70: çünkü hava ısınıyor ve herkes pantolon converse falan giyiyor ben kendime yakıştıramıyorum sıcak havada da ugg giymek istemiyorum.. yazın sorun olmuyor bacaklarım en kalın yerinden ölçünce 40 cm (alt bacaklarım tabii) üstlerde hiç sorun yok neredeyse altlarla aynı gibiler bacaklarım uzun tam 1 metre, şort falan güzel oluyor ama keşke ince olsaydı biraz daha özellikle bileklerim.. 60 kilo olmuştum sorun yok çok mutlu oluyordum :KK70: şimdi 70 kilo olsam yeter diyorum.. sonra yazın yüzer umarım 67 olurum.. çok şükür daha şişman değilim.. halimden memnunum ama bazen isyan ediyorum niye böyleyim diye:KK43: ve okuldaki kızlar da hep 155-60 boya 45 kilo falan olunca kendimi çok iri hissediyorum:/

sankı benı anlatmıssın bende 174 boyundayım suan 70 kıloyum 60 kılo olmam lazım cunku o zaman vucudum cok ii duruyor.bende hep iri oldum hıc zayıf olamadım:S kemıklerım cıdden cok iriler.kılolu olsam zayıflarım ince gözukuurm ama ben iriyım ya:KK43:((hıcbır zaman narin görunumlu bır kız olamadım eşim bile bazen şu bacaklara bak dıyor erkek bacagı gıbı dıyor:KK43:( alt bacaklarım benımde kalın maalesef aman ne bılım ya.kılo verıyorum gerı alıyorum vucudum kılo almak ıcın oldukca elverişli ben napım yanı..bugun dıyete basladım.henuz kahvaltımı etmedım pc basında olmaktan şimdi 4 yemek kasıgı yulaf ıcıne sut ve tarcın koydum bunu yıyecegım kahvaltım bu kadar:KK43:

sankı benı anlatmıssın bende 174 boyundayım suan 70 kıloyum 60 kılo olmam lazım cunku o zaman vucudum cok ii duruyor.bende hep iri oldum hıc zayıf olamadım:S kemıklerım cıdden cok iriler.kılolu olsam zayıflarım ince gözukuurm ama ben iriyım ya:KK43:((hıcbır zaman narin görunumlu bır kız olamadım eşim bile bazen şu bacaklara bak dıyor erkek bacagı gıbı dıyor:KK43:( alt bacaklarım benımde kalın maalesef aman ne bılım ya.kılo verıyorum gerı alıyorum vucudum kılo almak ıcın oldukca elverişli ben napım yanı..bugun dıyete basladım.henuz kahvaltımı etmedım pc basında olmaktan şimdi 4 yemek kasıgı yulaf ıcıne sut ve tarcın koydum bunu yıyecegım kahvaltım bu kadar:KK43:

iyi şanslar diyetinde :) bu sabah tartıldım 72.8, bakalım yarın sabah kaç olacağım hazirana kadar bari 72 olayım.. ben de alıyorum veriyorum hep aynı:KK43: mesela dün okulda davamız vardı kendi aramızda final notu yerine geçiyor hepimiz avukat gibi giyindik geldik bütün kızların bacakları incecik vücutları ne kadar şişman olursa olsun.. neyse en azından eskiye göre daha iyi görünüyordu bacaklarım o da bir teselli oldu benim için.. :KK70: aslında zayıf olmak değil bence ama biraz zayıflamak istiyorum sadece. basenlerim yok olduğundan beri çok rahat istediğimi giyiyorum tek sorun alt bacaklarım dizlere kadar sorun yok, 90-60-90 değilim ama 96-67-98 bugün ölçtüm, en azından vücudum düzgün ama alt bacaklarım sorun, onlardan da geçtim bileklerim ince olsa yine de görüntüyü kurtaracağım :KK70:

bende 1.55 boyunda 55 kiloyum yılarca 45 kilodan üste çıkmamıştım evlendikten sonra çalışmayıncada kendimi yemege verdim.. çok mutsuzummm hep geniş giiyiyorum kilomdan dolayı.. abartılı deilll aslında gören yakışmış diyor hamilemisin diyende çok:KK43: zayıflamam lasım işe başladım bakalımmm dikat etmeye çalışcamm ama nsl olcak bilmiyorum:KK43:10 kilo nsl gitcekk:KK43:

bende 1.55 boyunda 55 kiloyum yılarca 45 kilodan üste çıkmamıştım evlendikten sonra çalışmayıncada kendimi yemege verdim.. çok mutsuzummm hep geniş giiyiyorum kilomdan dolayı.. abartılı deilll aslında gören yakışmış diyor hamilemisin diyende çok:KK43: zayıflamam lasım işe başladım bakalımmm dikat etmeye çalışcamm ama nsl olcak bilmiyorum:KK43:10 kilo nsl gitcekk:KK43:

hmmm o zaman bir an önce hamile kal ya da sıkı bir diyete gir :) ben nisan başından beri yediklerime dikkat ediyorum spor yapmaya çalışıyorum 75.5'tum şu an 71 kiloyum. yavaş yavaş veriyorum işte.. temmuz başında yüzmeye başlayacağım bel ağrım için de iyi gelecek yüzme çok faydalı tavsiye ederim yediklerine de dikkat edersen işe yarar:) evlilik bünyeye zarar ya ben boşu boşuna konuşmuyorum:KK70: benim annem de evlendikten sonra eridi resmen ... herkese farklı etki

slm kızlar ben 100 kilodan 85 düştüm ama karnım hayla duruyo bana yardım edin karnımı eritsem yeter şimdiden tşk En Büyük KK

boyunuz uzun aslında çokta kilolu değilsin 70 olsan iyi bence
60 çok zayıf durur gibi geldi bana
ben 160 boydayım 60 olsam göbek atarım diyorum ama
demekki bneim 45 filan olmam lazım ozaman :S

175 boya sahip olup 45-50 kilo olanlar var ve cok kötü gözüküyorlar senin ideal kilon bence 60-65 ama fazla kasmana gerek yok benimde ideal kilom aslında 45 ama ben suan 52 kiloyum.... göbeğim ve belim var eritmeye calısıyorum iste yavas yavas gidiyorlar sanki, umarım yüzün güler..

X