Araba kullanmak bu kadar mı zordur?

Merhaba, ne durumdasınız, dersler işe yaradı mı? Heryere gidebiliyormusunuz? Ben hala ilk kez kullandığım yollarda bocaliyorum:KK43:dün küçük oğlumu aldım okuldan, büyük oğlumun okuluna giderken yolda kaza olmuş yol kapalı, başka yoldan gitmem gerekti. Arabanın altını sürttüm kasiste:kızgın:illaki alıştığım bildiğim yollardan gidip geleceğim. Yoksa çok stres yaşıyorum :KK43: bu durum ne zaman düzelir acaba yaa... hâlâ dar sokaklarda karşımdan araç gelince panik oluyorum. Ya o durup yol verecek ya ben. Ben beceremiyorum. Adamlar sellektör yapıyor geç diye yada camı açıp abla biraz sağ yap sol yap neyse işte geçersin diyor yardımcı oluyor:olamaz:bu durumlardan çok sıkılıyorum. Neden rahat olamıyorum...

Merhaba

Evet ders işe yaradı artık trafiğe çıkabiliyorum ama parklarda sorunum var. Ve bilmediğim yollarda tırsıyorum kaybolurum diye. Dar sokak veya dar alan korkum yok direksiyona ve araca hakimim ama bu park konusunda korkumdan bende çok çok çıkmıyorum.
ama işim olduğunda kendi işimi hallediyorum.
Bende bu park konusunda biraz denemeler yapmam lazım zaman probleminden çok çalışma imkanım olmadı birde hulk gibi bağıran bir eşim var normalde şeker gibi adam arabaya sağ koltuğa oturunca geliyorlar nedense olmadık hata yapıyorum o bağırınca bunu nasıl aşıcaz bilmiyorum.

X