Saç Kesim Şekilleri Saçlarım akmış siyah.. Acaba üzerine kızıl sürsem tutar mı ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
bende akmış siyah saçlarımın üzerine patlıcan moru denemiştim,akan yerler daha iyi tutuo ama koyu kalan yerler de oluo,bulabilirsem resmimi koyarım canım

arkadaslar saçlarım akmış siyah acaba üzerine kızıl sürsem tutarmı lütfen bana bilgi verin

tutmaz canim siyah oyle lanet bi renk ki tamamen akmadan kendi kendine rengini degistiremezsin. kuafore gidip actirman lazim. daha once siyah kullanmistim 5-6 sene oyle bir oturmustu ki rengi asla degistiremedim aktigi yerler kizil uclari simsiyah igrenc bisey oldu sana tavsiyem kendin deneme :KK50:

Son düzenleme:
evet canım kızlar çok haklı tutmaz saçının akmış yerleri kızıl gerisi siyah olur çift renk dolaşırsın :KK50:
evet siyah saçta çok güzel duruyor ama sıkıldığın da ondan kurtulmak tam bir sıkıntı ...

evet arkadaşlar ben 2 gün önce denedim ve şuan saç diplerim kızıl aşağıları ise alaca bulaca bişi koleston aşk alevi yaptım haftaya bir kere daha boyarsam inş bi kaç boyamada kızıla döner gibi geliyo bakalım ne yapıcam :KK49:

evet arkadaşlar ben 2 gün önce denedim ve şuan saç diplerim kızıl aşağıları ise alaca bulaca bişi koleston aşk alevi yaptım haftaya bir kere daha boyarsam inş bi kaç boyamada kızıla döner gibi geliyo bakalım ne yapıcam :KK49:

Demek ki bizim buradaki yorumlarımızı hiç dikkate almamışsın.

X