Saç Rengi ve Saç Boyama Altın Karamel ve Sarı karışımı nasıl olur

ben beyaz tenliyim sanada kızıldan daha çok yakışır zaten esmersen kızıl dahada koyultuyor cilt tonunu bence dene ama önce saçındaki kızıllıkların atılması lazım ki tam rengini tutsun yoksa kızıllar alttan parlar aktığından eminsen boya :13:

Bende geçen hafta palette altın sarı ile açık karameli karıştırmayı denedim kızlar,altın sarının içinden %9 oksidan çıktı onu koydum altın sarının tümünü sıktım,açık karamelin yarısını sıktım kutuya boyayı saç diplarimden sürmeye başladım fakat henüz 5 dakika olmamıştıki gözlerim yandı,çok kötü kokmaya başladı boya nefes alamadım saç diplerim nasıl yandı saçlarım dökülecek sandım ve hemen saçlarımı yıkadım korkudan,neden böyle oldu anlamadım?acaba %6 oksidanıdamı dökmeliydim yoksa %9 oksidan yerine sadece %6oksidanmı kullanmalıydım.

Bende geçen hafta palette altın sarı ile açık karameli karıştırmayı denedim kızlar,altın sarının içinden %9 oksidan çıktı onu koydum altın sarının tümünü sıktım,açık karamelin yarısını sıktım kutuya boyayı saç diplarimden sürmeye başladım fakat henüz 5 dakika olmamıştıki gözlerim yandı,çok kötü kokmaya başladı boya nefes alamadım saç diplerim nasıl yandı saçlarım dökülecek sandım ve hemen saçlarımı yıkadım korkudan,neden böyle oldu anlamadım?acaba %6 oksidanıdamı dökmeliydim yoksa %9 oksidan yerine sadece %6oksidanmı kullanmalıydım.

kızlar ben sacımı altın karamele boyadım cok uzun sure.daha sora sarısın olma tutkusu geldı.yavas yavas acıyım dedım.dore sarı ve altın karamelı karstrdım cok hafıf acıldı ama yıkadıkca ınanılmaz yapay bı renk renk oldu cok parladıgı ıcın.altın karamel gıbı yumusak bı renk olmadı.basıt bı sarı parlama oldu kesınlıkle tavsıye etmıyorum

ben geçen hafta altın karamel bulamayınca kahve köpüğü ve sarıyı karıştırdım iksindende bir kutu %9 oksidanı iki tane karıştırdım açık karameldi saçlarım boyadım değişik güzel bir renk oldu ama öyle yanma falan olmadı sadece palette deluxede boyadığın an biraz kaşınma oluyor o kadar olucak :13:

kutuların içinden çıkan oksidanların hepsini boyalarında hepsini karıştırsaydın belki öyle yanma falan olmazdı birazcık yanma ve kaşınma oluyor koleston ve palettede oluyor cnm bende geçen hafta boyadım :nazar:

ben hiç boyaları karıştırarak boyamamıştım merak ettim boyadın mı?

ben kendim akos boyası karemel ile boyuyorum ama alttaki sacım orielle acıldıgı için güzel fakat diplerim cıkıyor tabiki acmak istemiyorum orielle acık karemel rengi için hangi renk ve marka sac boyası ile karıştırsam işe yarar bilgi alırsam sevinirim arkadaşlar

kızlar palette deluxe altın karameli çok severek kullanıyorum ama yaz geliyor değişiklik yapmak istiyorum sarıyla mı karıştırim dore sarıyla mı karar veremedim ortaya değişik hoş bir renk çıkıcak ama hangisiyle önce sarıyla daha sonra dore sarıyla mı karştırsam daha mantıklı olur sizce nasıl yapim kızlar şimdiki rengi bu

Buda güzellllllllllllll.......................

mrb ben saçımı altın karamel ve sarı karışımı ile boyadım hoş bi renk oluştu ben yavaş yavaş sarıya dönmek istiyorum onun için bu renk karışımının üstüne sarı palette 9,0 ile boyasam nasıl olur acaba? yoksa yine sarı ile altın karameli mi karıştırmalıyım lütfen cevappp

X