Duvar kağıtlarını acı kahve renginde mi,yoksa sedef rengi açıklığında seçmeliyim?

kaizenRh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
279
1
yeni evleniyorum salon koltuk takımı rengi sütlü kahve ve berjerleri de sütlü kahve+krem, duvarlarım kum beji, yemek masam, sehpam, tv ünitem ve konsolum beyaz, iskemlelerim de koltuklarım renginde sütlü kahve yani... kumaş rengini sizlerle paylaşayım akşam da koltuk takımlarının resimlerini eklerim...

$falcon%20315_medium.jpg

bu renklere uyumlu 2 küçük duvarına duvar kağıdı yapmak istiyorum açık tonlar mı (sedef rengi gibi) yoksa acı kahve tonlarında yine sedefli duvar kağıtları mı? evim istanbul da olacak ben ise başka şehirdeyim çalıltığım için haftasonları acele gidip geliyorum. forumdaki paylaşımlarınızı inceledim salonumun kahveye boğulmasından korkuyorum :KK59:

$6694-11.jpg bir duvar kağıdı da bu arkadaşlar ve bunu acı kahve tonları

Eklentiler

• $6983.png
    $6983.png
    24,4 KB · Görüntüleme: 496
benimde mobilyalarım ve koltuklarım senin söylediğin renklerde ben tv ünitesinin arkasına duvar kağıdı yaptım açık krem sütlü kahveli ve parlak sedefli çok güzel duruyor
koyu renk odayı koyu ve küçük gösterebilir tabii yine de seçim senin
eğer istanbuldaysan imç bloklarının orda yer altında çok süper duvar kağıtları var

duvar kağıdını mobilyaların renginde kullanırsanız boğar, daha açık renkleri kullanın derim, kreme yakın sedefli renkler.. ya da içinde açık renk olanlar..şöyle;

duvarkagidi2.jpg

Canım bence de açık tonlar kullanmalısın ki, küçük olan odanı daha ferah göstersin :KK34: ayrıca niye illa kahve tonlarına takılıyorsun ki, çok güzel pastel renklerde duvar kağıtları var, odana renk katabilirsin bence...

istanbulda modokodan baktık anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz duvar kağıt satan yerler varsa çok yardımcı olmuş olursunuz kızlar çünkü ben istanbul u bilmiyorum oraya gelin geleceğim:KK3: sedefli açık tonlarda beğendim resmini bulamadım bulursam paylaşırım. aslında ben kahve ve turkuaz duvar kağıdı ve fon perdelerimi de yine aynı şekilde kahve turkuaz istiyordum çok şık perdeler var ama turkuazlı duvar kağıtlarında modern modellere rastlayamadım fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar bitince resmini koyup paylaşırım siizinle aaah o günleri görecekmiyim bakalım :KK55:

ben de seninkinin altında bi başlık açıp sormuştum sağolsunlar pek fikir veren olmadı ama ben DEKODZAYN ONLNE DUVAR KAIDI SATI STES, Duvar Katlar, duvar kad ankara, ithal duvar kad, ithal duvar katlar, duvar kad istanbul
bu linktten baktım evim ankaraya yakın ordan alıcam yazın ama hangisi olsa ben de kararsız kaldım..sen de keşke resimlerini eklesen odanın o zaman daha net fikir verebilirdik belki ama bence odan genişse eğer eşyalarına koyu kahve güzel olur mesela bu da hoş:
35.jpg

ben de seninkinin altında bi başlık açıp sormuştum sağolsunlar pek fikir veren olmadı ama ben DEKODZAYN ONLNE DUVAR KAIDI SATI STES, Duvar Katlar, duvar kad ankara, ithal duvar kad, ithal duvar katlar, duvar kad istanbul
bu linktten baktım evim ankaraya yakın ordan alıcam yazın ama hangisi olsa ben de kararsız kaldım..sen de keşke resimlerini eklesen odanın o zaman daha net fikir verebilirdik belki ama bence odan genişse eğer eşyalarına koyu kahve güzel olur mesela bu da hoş:
35.jpg

benim mobilyalarımda aynen bahsettiğin renklerde, sanırım bu senenin modası. ben en büyün duvara duvar kağıdı yaptırdım ve o duvara tv ünitesini koydum. duvarlarımda aynen filli boya kumbeji, saka gibi. ben taş rengi bir duvar kağıdı kaplattım. bu arkadasın örneği de hoşmuş, senin eklediğini de acı kahve değil de tas rengi gibi görüyorum ama fark pcden kaynaklanıyor olabilir. taş rengi tavsiyemdir.

verdik siparişi :21: tv ünitesi koyacağım duvara ve konsolu koyacağım duvara yaptıracağız, sizinle paylaştığım model fakat rengi tam bu değil nette tam rengini bulamadım ama bu renge yakın bir renk. çoook güzel olacak :21: sizin paylaştığınız duvar kağıdı da çok hoş ama benim mobilyalarla pek uymazdı, evim istanbul da ben işim dolayısı ile afyondayım biraz zor oluyor yorucu bir dönem ama herşey güzel olacak inşallaah bitsin evim resimlerini paylaşacağım sizlerle :KK55:

duvar kağıdını mobilyaların renginde kullanırsanız boğar, daha açık renkleri kullanın derim, kreme yakın sedefli renkler.. ya da içinde açık renk olanlar..şöyle;

duvarkagidi2.jpg

bu duvar kağıdını da yatak odasının yatak ucunun geldiği duvara yaptıracağız aynısını gördüm aaa bu forumdaki model dedim :nazar: teşekkür ederim paylaşımın için canım :79:

verdik siparişi :21: tv ünitesi koyacağım duvara ve konsolu koyacağım duvara yaptıracağız, sizinle paylaştığım model fakat rengi tam bu değil nette tam rengini bulamadım ama bu renge yakın bir renk. çoook güzel olacak :21: sizin paylaştığınız duvar kağıdı da çok hoş ama benim mobilyalarla pek uymazdı, evim istanbul da ben işim dolayısı ile afyondayım biraz zor oluyor yorucu bir dönem ama herşey güzel olacak inşallaah bitsin evim resimlerini paylaşacağım sizlerle :KK55:

şimdiden hayırlı olsun canım güle güle kullan yaptırınca mutlaka resim ekle ben sabırsızlıkla bekliyorum

X