Forever Living Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

elfidaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
481
3
tam 2 yıldır bu işi yapıyorum ve bu işi yapan arkadaşlar varsa burada bilgi paylaşımı yapabiliriz diye düşündüm ben iştende ürünlerindende son derece memnunum hem kullanıcı hem satıcısıyım ve aynı durumda olan arkadaşlarla bilgi alışverişi yapmak istiyorum

Konunun ilk mesajında gerekli bilgi verilmiştir...Diğer başlıkda ki kurallarımız bu yeni başlıkta da aynen geçerlidir..

Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..

denizlide bu işi yapan arkadaşlar varmı propolisli diş macunu göndermem gerek denizliye ama orda bu işi yapan arkadaşlarla iletişime geçip onlarla ulaştırmak istiyorum varsa lütfen yazın ----------------------

ben bu işe gireli çok uzun zaman olmadı. 5 aydır yapıyorum. çevremde eczacı doktor vs olup bu işle ugrasan,yanı saglık bılgısı yetkın duzeyde olan ınsanlar var,ama ev hanımı olup semınerlerıne katılıp azım gosteren ve kendını gelıstıren ınsanlar da var. hepsının ortak özellıgı ben de dahıl şu; kendınız kullandıktan sonra öyle sasırıyorsunuz kı cogu zaman bırının buna ıhtıyacı oldugunu anladıgınızda farketmeden ısrarcı oluyorsunuz vermek konusunda. karsıdakı sanıyro kı satmaya calısıyorsunuz. oysa sız o kısının ondan mahrum kalmasını ıstemıyorsunuz,tek ıstedıgınız bu.

sımdı bunları neden yazıyorum. bu urunlerın uzerlerınde endıkasyon yazmaz,yanı şunun ıcın kullanılır demez,ancak bunun satısını yapan kişi size bılgı verebılır. turkıye bu ınanılmaz urunlerle yenı tanısıyor evet ama yurt dısında akrabası tanıdıgı vs olan ınsanlar senelerdır bu nımetlerden faydalanıyor. her derdınız için bir ürün var. ama önemlı olan bu konuda bılgılı ınsanlarla ırtıbata gecmek. urunlerın sıtesınde sadece cok kısa ve tanıtım bılgılerı var. faydalarını yazmaya kalksanız zaten kıtap oluyor kı zaten kıtap ve egıtım cd lerı yolluyorlar sıze. ben kendım kullanmadan sanıyordum kı cok pahalı ve belkı yarar belkı yaramaz tarzda bır urun. ama bırazcık arastırınca sahıp oldugu sertıfıkalar,ispatlanmıs tedavı vakaları bır yana uretım teknolojısıne ınanamıyorsunuz. ılaclar ne derecede sterıl uretılır,onunuze mukemmel ambalajıyla gelır,kullanım seklı her ılaca ozeldır. bunlar da oyle. dıs macunları bıle baska hıcbır yerde bulamayacagınız artılara sahıp.ama kullanmadan bunlar sadece hıkaye gıbı gelecek sıze.

anlatacak cok ve sasırtıcı seyler var. bılgılenmek ısteyen herkese kapım acık bana mesaj atabılır. kımse ne almak ne uye olmak zorunda. ama dınlemek de zor degıldır sanırım. ne hastalıklara ne kadar mucızevı cozumler getırdıgını gordunuzde sız de zaten aılenıze baska hıcbısey kullandırmak ıstemıyorsunuz.

basınızdakı her turlu saglık problemı ıcın baska hıcbır yerde ne bu kadar bırıncı kalıte uretılmıs,hammaddesı bir bitkinin ya da arı ürünlerinin özü olan bır urun bulabılırsınız ne de begenmedım deyıp goturdugunuzde paranızı boyle ıade alabılırsınız. 30 gun ıcersınde kutusunu getırıp aynen paranızı alabılırsınız. ama emın olun kı bunu kımse yapmayacak.

uzun oldu bıraz ama umuyorum kı bırılerı okur da derman bulamadıgı nıce sorununa yardımcı olabılırız.

tam 2 yıldır bu işi yapıyorum ve bu işi yapan arkadaşlar varsa burada bilgi paylaşımı yapabiliriz diye düşündüm ben iştende ürünlerindende son derece memnunum hem kullanıcı hem satıcısıyım ve aynı durumda olan arkadaşlarla bilgi alışverişi yapmak istiyorum

mrb benim hiç bilgim yok işi bana anlatırmısınız ve kazancını?

Merhaba ben forever living işindeyim aynı zamanda kullanıcıyım her ürününden çok memnunuz, kutsal kitabımızda bile adı geçen aloe vera şifasına inanmamak elde değil, sormak istedikleriniz olursa özel mesaj atın

arkadaşlar, Forever lıvıng ürünlerinden çok tesadüf sonucu haberdar oldum, yaklaşık 2-3 aydır omega3 ve b12 kullanıyorum, kendime geldim resmen, diş macununu ise kullananlar bilir süper ötesi bir ürün insanın ağzını dişetlerini çok rahatlatıyor ve her ürünü tamamen doğal. Ben kendime geliş fiyatından alabilmek için sponsor oldum, ürünleri daha önce kullanıp memnun kalınca tekrar nereden nasıl alacaklarını bilemeyen yada sponsor olup geliş fiyatından kendime alayım diyenler varsa yardımcı olabilirim. altunser.2006@hotmail.com mail adresim

Arkadaşlar çok yakın arkadaşım bu ürünler sayesinde çocuk sahibi oldu. Ondan sonra bende bu ürünleri kullanmaya başladım ve distribütör oldum.Gerçekten bir çok rahatsızlıkta sundukları çözümler sonuç veriyor. İlgilenen arkdaşlara
klptra@hotmail.com adresinden bana ulaşırsanız sizi yetkililer ile görüştürüp sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışırım..

bugün süpervizorlüğüm tamamlandı.Bu şirketle başlayalı 2 ay oldu.Ürünlerini ailecek kullanıyoruzz.Kesinlikle mükemmel her şirketin ürünlerini deneyn biri olarak forever ürünleri ve iş fırsatı karşısına çıkmış hiç kimse bu fırsatı kaçırmamalı :)

Bana da yardım edin :KK43: Bir sürü ilaç kullandık, saraçoğlunun kürlerini de aldık, kullandık ve dünyanın parasını ödedik. Ama hala çocuğumuz olmuyor. Şimdi forever livingi öneriyolar sperm artırıcı, bi faydası olur mu,Kullanan varmı? :KK43:

Ben de forever livingte asistanım.Sağlık nedeni ile bu ürünlerle tanıştımarkadaşımın ritim bozukluğu ve kalp damarlarında aşırı derecede yağlanma vardı
Forever ürünleriyle sağlığına kavuştu.Bunun gibi birçok sağlık problemlerine iyi gelen ürünleri var. İlgilenenler varsa [ur....hotmail.com[/url] burdan mail atabilirsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgilenen arkadaşlar bana ulaşırsannız forever living müdürleri ile görüştürebilirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar Adım Dermatoloji Uzmn.Dr Esmanur Hancı Bir Konuda Aydınlatmak istiyorum insanları
Tarım Bakanlığı Önüne Gelen Her Firmaya Uygunluk Belgesi verdiği İçin Böyle Saadet Zincirleri Oluşturmaktadırlar.
Haklarında Savcılık Nezninde Bir Çok Şikayet Sözkonusu olduğu için kendi firmalarının adını gizleyerek iş ilanları vermektedirler böyle paravan şirketlere sakın itibar etmeyin temsilciyim diyen arkadaşlardın çoğu yalan konuşuyor.
milyarlarca lira kazanmışda vs vs ablam kullandı hamile kaldı abim içti zayıfladı vs vs muadili olan tüm ürünler vs dünya paralara satılırken organik diye ABD den getirtiyoruz diyen bir dolandırıcı şirket .
Türkiyeden Alınmış Tek Bir Tane Bile Labaratuvar Test Sonucu Yoktur .
Bu Takvileyer Yüzünden 3 Hastam Cilt Kanseri Ve Haklarında Dava Açmış Durumda .
Ve Çevremdende Bildiğim Kadarı İle Kalın ve İnce Bağırsak Kanserine Yol Açan Maddelerde İçeren Ürünleri var.
Ellerindeki Sertifikalar Bile yıllar önce Alınmış.
Türkiyede Herhangi bir Kontrole Tabii Değillerdir.
Siz Siz Olun Bu Tuzağa Düşmeyin.
Eczane Kanallı Ürünler Tercih Edin.
zayıflamak istiyorsan gidip bilmediğin bir şey içecegine 200tl bir diyetisyene öde ve elinde bir diyet listen olsun Dirayetini kullan.Ve Başın Ağrıdığı Zaman Gidebileceğin bir doktorun olsun şikayet edeceğin bir bakanlık olsun.
Bizim İnsanlarımız Bu Kadar Cahil Olamaz birileri Para Kazanacak Diye İnsanların Başını Yakmasın Kimse Durumu İyi Değilse Çıkarın Arkadaşınızın Cebine Para Koyun Ama Genede Ürünleri Almayın .
Yazımı Okdugunuz İçin Teşekkürler.

Merhaba forever living temsilcisi olup amatorce degilde bunu profesyonelce yapip ekip halimde calisanlar var mi?

Arkadaşlar merhaba eşim ile birlikte forever living distribütörlüğü yapmaktayız bilgi almak isteyenler özelden mesaj atabilir.

X