Düğün Dansı alanlar

nasıl oluyor canım salsayla düğün dansı? Herhangi bir örnek video var mı?

benim durum biraz farklı :KK76: benim hiç oynama dans etme yeteneğim olmadığı için kurs hocam branşı salsa ile başladı "amaç aynanın karşısında kendini izleyerek oynayamama psikolojisinde kurtulmak" dedi latin müziklerini zaten çok beğenirdim o yüzden güzel başladı.. darısı çiftetelli ve halayın başına :KK75:

Ben de çok istiyorum rumba yapmak ilk dansımda.
İstanbulda önereceğiniz bir yer var mı?

İnternetten araştırdım fakat fiyatlar 500tl filan.. çok ya :KK43:

ya bizde düğün için dans dersi almak istiyorum önce tangoyla açılış yapalım hemen ardındanda salsa hareketli bişey olsun 2 dansıda arka arkaya yapsak die düşünüyorum ders alıcaz fakat sevgilimin boyu abartısız benden 25 cm uzun buda sorun olurmu tangoda hiç bilmiyorum çok takıldım bu boy sorununa ya :/

ya bizde düğün için dans dersi almak istiyorum önce tangoyla açılış yapalım hemen ardındanda salsa hareketli bişey olsun 2 dansıda arka arkaya yapsak die düşünüyorum ders alıcaz fakat sevgilimin boyu abartısız benden 25 cm uzun buda sorun olurmu tangoda hiç bilmiyorum çok takıldım bu boy sorununa ya :/

giy 12cm topukluyu :KK1: kalan mesafe engel olmaz tangoya diye düşünüyorumm

Merhaba Arkadaşlar

Bende düğün dansım için kursa gittim...

fırsat sitesinden aldım hem çok uygun fiyata hemde süper eğlenceliydi

şimdi yine günlük hayatımda hobi için gidicem sizede tavsiye ederim

istanbulunfirsati . com . tr burda war dans kursları inceleyin bence pişman olmazsınız :KK52:

Merhabalar Mecidiyeköy 'de Dansorium diye bir okul var. Oradan roman dersi almıştım. Gittiğimde tarlatanlarla prova yapan çiftler görmüştüm.Profilo AVM yakınlarında.

Ben düğün dansımız Bakırköy sanat merkezinden cengiz hocadan aldım , eşimle beraber çok memnun kaldık .. :) Bide üstüne sürpriz dans öğrendik deme keyfine :)

X