2010 Bebekleri 1. Yaş Doğum Günü Hazırlıkları ve Parti Fotoları

Merhaba temmuz anneleri bende temmuz annesiyim. :nazar:Yavrumun:nazar: doğum gününü bende dışarıda kutlamak istiyorum ama maddi olarak ne olur bilmiyorum Dışarıda olsun istiyorum ama çok açılamam tabi mesela cafede kutlama yapacak arkadaşlar maliyeti ne olur Allah herkesin çocuğunu kendine bağışlasın selam ve dua ile.......

bende cafe yada bi otel var onun bahçesinde düşünüyorum.
maliyeti aslında sana kalmış bişey.
yapacağın yerle görüşürsün. mesela ilk içecekler benden dersin tek içecekten sonrasını garson isteyene söyleyecek. ekstraya giriyor parasını peşin almalıyım diye yada adisyon açıyorum isminizi alayım diyecek. böylece misafirler tek içecekten sonrasını kendileri ödeyecekler.
görüştüğüm oteldeki arkadaş söyledi bunuda bana genelde öyle yapıyorlarmış.
bende yerli içecekleri karşılamayı düşünüyorum. en fazla 2 içecek içerler diye düşünüyorum.
bizim yapacağımız yerde alkolde var bir çoğu pastayla kolasını içer sonra bira içmek isterler.
bizde bunun altında kalkamayız. sonrasını kendileri karşılayacaklar artık.
yapacağın yerle görüşürüzsün. tek içecek benden de gerisini onlar takip eder. onda da pazarlık yaparsın.
ay çok uzatıım canım umarım gönlünce bişey yapabilirsin:KK9:

kızlar dogum gunu hazırlıklarından bahsedelım bıraz ben memlekette yapacagım bır yas pasta yaptıracagım evde olacak bayanlar olacak sadece menu olarak da sunları dusunuyorum
kek
mercımek köfte
sodalı borek
kadayıflı muhallebı
hashaslı sekerpare
hashaslı revanı
tuzlu kurabıye
pogaca
makarna salatası
köstebek pasta
sızce nasıl eve balonlar alacam muzık olcak kızıma ve baana cıcıler buna ek olarak dıs bugdayını da yapayım dıyorum ama bugday nasıl yapılıyor neler katılıyor bılmıyorum

kızlar dogum gunu hazırlıklarından bahsedelım bıraz ben memlekette yapacagım bır yas pasta yaptıracagım evde olacak bayanlar olacak sadece menu olarak da sunları dusunuyorum
kek
mercımek köfte
sodalı borek
kadayıflı muhallebı
hashaslı sekerpare
hashaslı revanı
tuzlu kurabıye
pogaca
makarna salatası
köstebek pasta
sızce nasıl eve balonlar alacam muzık olcak kızıma ve baana cıcıler buna ek olarak dıs bugdayını da yapayım dıyorum ama bugday nasıl yapılıyor neler katılıyor bılmıyorum

ben de seninkigibi düşünüyorum diğer türlü gösteriş cart curtları pek bana göre değil evim bahçeli zaten orda büyük anneler büyük babalar bikaç samimi eş doşt çağırıp aramızda pasta keser eğleniriz olur biter onun dışında bebek daha 1 yaşında o eğlencelerden falan anlamıycakki ona buna gösteriş yapcam derken bebeğimin en güzel gününü araya vermek istemem büyük oğlum aralık doğumlu kışın doğunca fazlaca bişey zaten olmaz ama o az çok eğlenmeyi biliyo diye arkadaşlarıyla güel bir gün organize etmeyi seviyorum maksat o eğlensin ama efe daha 1 yaşında bence çok da abartmamak lazım..:KK51:

neden pek yazan olmamış anlamadım:44:
oğlumun doğum günü 15 temmuzda , yani haftaya.
1 şeklinde mavili , deniz temalı bir pasta yaptıracağım.
çalıştığım için çok fazla hazırlık yapamam , ikram edeceğim herşeyi dışarıdan alacağım mecbur.
balon , iyiki doğdun yazıları fılan alayım diyorum.
daha çok küçük olduğundan cok misafir çağırmayacağım.

BENDE ufak süslemeler yapıp bi kaç yakın arkadaşımı çağıracağım zaten onların da bebeleri ar gelecek olanların. bahçemiz müsait bir masa atarız evde de olabilir hatta. kızıma arkadaşımın annesi tütü dikiyor. malzeleri 6 tL ye malaldu. nette fyatlar çok uçuk 60 Tlden aşağıya yok aradki fark a inanmadım.
fazla amabrtıya gerek yok. bende çalıştığım için bi çok şeyi dışardan alırım sanırım. ama kısır yaparım muhakkak.

$pasta.jpg

Bebeğim ve doğum günü pastası :))

Eklentiler

• $psteren.jpg
    $psteren.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 170
Son düzenleme:
X