aile

canım anneciğin şimdi sinirlidir onedenle üstüne gitme
annenin sana ettği beddualarını kızgınlıkla ettiğini düşünüyorum
senin önünde unut var bir gün mutlu olucaksın bunu düşün ama annen babanla uğraşıp durucak baban huysuz sanırım ailenin sinirleirini bozuyor :KK49:

ben 26 yaşındaydım annemi kaybettiğmde keşke dediğim şey daha az tartışsaydık evetcanım mutlaka uyumlusundur ama uyumlu olmaya çalış senin içinde şu an hayat zor biiyorum ama ...

Çok sagol canım yazdığın için bu ilk olsa kendimi teselli ederdim ama öyle değil maalesef ... En iyi liseden mezun oldum mezuniyet. Törenime bile gelmedi diyorum ya bana ellere deger verdigi kadar deger vermez hissettirmiyor hiç abilerime ehliyet aldılar ben kendi patamla aldım çalışıp onu bile çok gördüler :KK43:

mutttlaka seviyor sizi..
aksi im kan sızzzz!
frekanslar uymayabilir dönem dönem,hepsi bu..

canım peki hiç konuşmayı denedin mi biz neden böyleyiz dedin mi bize söylediklerini ona da söyle senin için aramızın düzelmesi için daha iyi anlaşabilmemiz için çaba gösteriyorum neden olmuo de karşına al söylemek istediğin herşeyi söyle.sana mantıklı bi açıklama yapmasını iste bu senin hakkın çünkü.

Sorduğumda hep beni suçluyor okuyorum diye burnum havadaymis öyle diyor nen onu insan yerine koymuyormysum halbuki aslı yok herseyimi paylaşmaya çalışırım sma o anlayış göstermez hiç beni ben olarak kabul etmiyor

peki abilerinle aran nasıl onlar farkındalar mı bu durumun belki onlar da annenle konuşsa sorunu biraz da kendinde arar annen...

sadece sabır dicem ama gercektende cok sabırlısın anlattıklarına göre..yürekten sölemiyodur eminim beddualırnı..hic bir anne cocugunun kötülügünü istemez cnm..dua et boll boll..allahım sabır ver de!!!eminim allah yardımcın olacaktır..belkide rabbim seni sınıyodur..:KK59:

Abilerimle anlaşıyorum ama konuşmak para etmez ben ümidimi kestim artık kimi seviyorsa onunla kalsın benim bir kasık suyumu bile istemezmiş küçükken alsirmiyordum ama bu yasta çok zoruma gidiyor ;(

benim annemde erkek cocuklarına yani abilerime daha düskündür..hala daha öledir..ama genede saygısız davranmadık ablalarımla..gel gör ki gelinler gurbet ellerde yanında kızları!! gelinlerine laf söletmezdi :KK1: ama simdi cok iyi anlıyo kıymetimizi cnm...hersey sabır.

abilerini daha çok sevmesi,okumanı bahane edip tavır alması...annen zamanında pek kız çocuğu istememiş gibi geldi bana.yine de annendir,saygını hiç eksik etme canım benden büyüksün öğüt vermek gibi olmasın ama söyliyim dedim yine de.zaten anlattığın kadarıyla saygın sonsuz annene.

Haklısını canım ben küçükken Abi'm evlendi gelinini bile benden çok sevdi ona hersey alırdı bana bile özenmedi öyle ama ben yine yengemlw anlaştım ... Benim sabrımda bir yere kadar hiç gözüne giremedim ablam evli onu çok seviyor hep arar sorar güzel kızım diye sever ici gider bir hastalığını duysa bana karsı öyle değil ben alıştım buna ama acı sözlerine katlanmaya gücüm yok artim Allah'tan sabır diliyorum

Estagfirullah canım hepinizden Allah razı oldun bana destek oldunuz haklısını saygıyı yitirmemek lazım dma artık öyle bor duruma geldim ki ama normal konuşamıyorum hep sinirleniyorum konuşurken :KK43: kız cocuğu istemese ablamida sevmezdi hiç snlamadimk zaten

benim annem de sinirlenince ne dediğini bilmez,ama senin anlattıkların ayrı bişey gerçi şuan tek taraftan dinliyoruz annenin açısından bakamıoruz ne amaçla ne düşünceyle bu şekilde davranıo bilmiorum.umarım iyi bi çevren arkadaşların ve sevgilin vardır.kafanı dağıtçak şeyler yap okuomuşsun derslerine odaklan seni kurtarcak tek şey o çünkü.çok kötü hissedersen buraya dök içini ben elimden geleni yaparım burdaki çoğu kişi de aynı şekilde..

Canım benim çok sagol destegin için. Arkadaslarım var sevgilim yok henüz bu kadar stres arasında yoklugnu hissedemiyotjm zaten hayırlısı olsun herseyin.. annem arkadaslarımın olmasını onlarla biryere gitmemi veya onları eve çağırmamida istemiyor herrrsrye karsı !!! Tabi ben yimese gidiyorum kötü birsey yapmiyorumki :KK43: hep kendimi üni bitecek diye teselli ediyorum zaten

günün birinde evden ayrıldığında çok arar seni emin ol,herşey zamanla yoluna girer okuyan insansın ilerde mesleğin elinde olcak kimseye muhtaç olmucaksın bunları düşün senin gibi üniversite okumak isteyen kaç kişi var biri de ben :) ben şimdi çıkıorum yarın yine konuşuruz istersen sen de yat uyu hiçbişeyi düşünmemeye çalış...iyi geceler canım :KK54:

İnşallah sende okur meslek sahibi olursun güzelim zamanla oluyor hersey inşallah snın dediğin gibi olurhersey iyi geceler diliyorulm sana tekrar teşekkürler Allah'a emanetsin

Eminim ki içten yapmıyordur ama bunun bir nedeni olmalı kız çocuğu istememesiyle ilgili olsaydı ablana güzel davranıyormuş.Benim teyzemde bazen çocuklarına bagırır çok iyi kalplidir melek gibidir saftır ama eniştemden çok çekti bu yüzden bazen çocuklarına çatar annenizinde sizi düşündügü zamanlar mutlaka olmuştur mesela hastalandıgınızda ne yapar?

X