Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar,loreal recital 6.35 havana açık ambre ile saçını boyayan var mı?

dalyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
97
3
saçlarım sarı ve artık biraz koyulaştırmak istiyorum ama çok koyu olmamalı,sarı ışıltılı bir kahve tonu olabilir mesela..loreal recital pereference 6.35 havana açık ambre sarı saç üzerine nasıl durur acaba?deneyen varsa resim paylaşabilir mi rica etsem kızlar :26:

kutunun üstündeki renk tutarsa çok hoş bi renk ama sarı kolay vazgeçilecek bi renk değil ben çok pişman oldum bozduğuma iyi düşün derim:KK43:

merhaba . ben kullandım uzunca bir süre. kesinlikle çok kalıcı ve parlak bir görüntü oluşturuyor. resim eklemeyi deneyeceğim şimdi.
belirtmek isterim ki saçlarımın tabanı koyu kahvedir.

Son düzenleme:
$100_0792 - Kopya.jpg

saçlarımda yalnız hafif krepe balyaj da vardı.

merhaba . ben kullandım uzunca bir süre. kesinlikle çok kalıcı ve parlak bir görüntü oluşturuyor. resim eklemeyi deneyeceğim şimdi.
belirtmek isterim ki saçlarımın tabanı koyu kahvedir.

sağol canım resim eklediğin için..dip rengin daha koyu çıkıyordur o zaman..anladığım kadarıyla bu renk koyu kahveden daha açık duruyor..boyayınca dip renginide döndürüyor mu?

sağol canım resim eklediğin için..dip rengin daha koyu çıkıyordur o zaman..anladığım kadarıyla bu renk koyu kahveden daha açık duruyor..boyayınca dip renginide döndürüyor mu?

evet koyu kahveden daha açık. hoş bir renk hem doğal hem çekici.
dibi de güzel boyuyor kesinlikle. çok aşırı yakından bakılmadığı sürece dip boyam da asıl boya rengi gibi.

X