Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hamilelikte beyaz saç sorunu:(

1. Konu Sahibi : minikgelin #1
    Giriş tarihi
    Mar 2011

Hamilelikte beyaz saç sorunu:(

kızlar hamilelikte beyaz saçlarınıza nsl çözüm buldunuz benim çok beyazım var..daha hamile deilken bile her ay boyamam gerekiyor yoksa parıl parıl beyazlarım parlıyor..9 ay boyunca 1 karış saçım çıkcak neyapcam ben o beyaları..bide emzirirkende saç boyanmaz diyorlar.. süte gecermiş saçtaki kimyasall.. eeee ozaman ben 2 sene falan saç boyamıycakmıyım.... deliririm kızlar kesin:( siz nsl çözüm buldunuz..

2. Konu Sahibi : minikgelin #2
    tam olarak bilmiyorum ama esra erol da saçlarını boyattı sanki bunun bi yolu vardır ya doğal boya dedikleri zımpırtıdan yaptılar yada belli bi ayımı var o aydan önce ve ya sonra yaptırmamak mı gerek bi araştırmak gerek olmadı bant kullanırsınız çok rahatsızlık vericek gibi olursa.bebeğinizle mutluluklar şimdiden.aaa birde rımel gibi boyalar var bikaç renk seçeneği ile satılıyo.yıkanınca geçiyo sanırım flor mar satıyodu onların bi zararı yoktur sonuçta makyajda yapılıyor hamile iken.onlardan denersiniz bi müddet.kafanıza takmayın herşeyin bi çaresi var Allahın izniyle
    Düzenleyen: yahs Düzenleme Tarihi : 12-05-2011 Düzenleme Saati :14:03

3. Konu Sahibi : minikgelin #3
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    Alıntı yahs kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tam olarak bilmiyorum ama esra erol da saçlarını boyattı sanki bunun bi yolu vardır ya doğal boya dedikleri zımpırtıdan yaptılar yada belli bi ayımı var o aydan önce ve ya sonra yaptırmamak mı gerek bi araştırmak gerek olmadı bant kullanırsınız çok rahatsızlık vericek gibi olursa.bebeğinizle mutluluklar şimdiden.aaa birde rımel gibi boyalar var bikaç renk seçeneği ile satılıyo.yıkanınca geçiyo sanırım flor mar satıyodu onların bi zararı yoktur sonuçta makyajda yapılıyor hamile iken.onlardan denersiniz bi müddet.kafanıza takmayın herşeyin bi çaresi var Allahın izniyle
    oyyy cnm daha hamile deilim:)ama qcaip düşnüyorum saç olayını.. inan 1 ay gecmeden hemen boyarım saçımı beyazlar yüüznden.. bandana da bana hiç yakışmıyor ya:)ama takcam mecbur..flormarın cidden varmııı.. rimel gibi olanı mantıklııı..bennn başka bi markanın ruj gibi olanını gördüm ama hiç işe yaramıyor dedi satan kadın bıraktım geri.. eger dedigin gibi rimeller yada spreyler varsaaaa hiç dert etmem valla :)bulundugum şehirde zaten 5-6 tane kuaför var o da mahahlle kuaförleri denir ya o tarz yerler ..dogal boyaları bırakk en adi boya nerde onları alıyorlar:)

4. Konu Sahibi : minikgelin #4
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    Benimde saçlarımda baya beyaz var 4. aya girdiğimde organik ile boyayacağım. Rashell diye bir saç maskarası aldım yıkanınca akıyor onunla idare ediyorum. saç boyasıda phyoto coloru araştırdım eczaneler ve üretici firma kullanabilirsiniz sakıncası yok dediler ama ben tedbirli olmak adına 3 ayın dolmasını bekliyorum bebeklerimiz riske atılıacak varlık değiller Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

5. Konu Sahibi : minikgelin #5
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    Alıntı DERİNNN kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Benimde saçlarımda baya beyaz var 4. aya girdiğimde organik ile boyayacağım. Rashell diye bir saç maskarası aldım yıkanınca akıyor onunla idare ediyorum. saç boyasıda phyoto coloru araştırdım eczaneler ve üretici firma kullanabilirsiniz sakıncası yok dediler ama ben tedbirli olmak adına 3 ayın dolmasını bekliyorum bebeklerimiz riske atılıacak varlık değiller Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
    aaaaaaa Rashell diye bşy varsa bence boyama cnmm riske atılmaz..gecici çözüm istiyorum bende.. sprey gibi bşy heralde dedigin.. evde kulanmam zatenn bandana takarımda dışarıda sprey sıkıp kapamak istiyorumm..saçımı organik boya ile boyasam bileee içime dert olur bşy oldumu diye...ama dedigin banyoda akan boyayı sevdim:)

6. Konu Sahibi : minikgelin #6
    benimde aynı sorunum var ve gelecek ay hamile kalmayı düşünüyorum ALLAHIN izni ile ama bu düşünce beni çok yoruyo napıcam bilmiyorum bide çalışıyorum ama boyarım heralde organik boya ile inşallah bi şey olmaz.biraz araştırdım pek sakıncası yok gibi görünüyo. ayda bir dip boyası yapıyorum zaten .

7. Konu Sahibi : minikgelin #7
    kına yapılabilir.en zararsızı kına gibi görünüyor

8. Konu Sahibi : minikgelin #8
    Giriş tarihi
    May 2008
    günlerdir araştırma yapıyorum..kına dışında hiçbir boya tam doğal değil..ben de kına sevmiyorum..Rashel saç maskarası aldım..benim derdim zaten beyazlarım önlerde çıkıyo bu da sinirimi bozuyodu..dün internetten sipariş verdim..24 saat geçmeden ulaştı elime..sürdüm...anında kapandı beyazlarım..tarıyosun diğer saçlarla karışıp kuruyor..yıkayana kadar duruyo..artık hamileliğim boyunca bunu kullanırım..boyatma riskine girmem..

9. Konu Sahibi : minikgelin #9
    Giriş tarihi
    Jul 2006
    Geçen hafta bir şey yaptım

60 gr lık ceviz yapragı paketleri var aktarda ondan aldım
    1 litre suda 1 saat kaynattım
    tabi suyun yarısı uçtu
    soğuyunca içine azıcık sirke koydum.

Karışımı sprey şişesine koydum.

5 -6 gündür sürüyorum saçıma
    fakat güneşte kurutmak lazımmış,
    güneş yok bu ara

yine de beyazlar azıcık kırıldı...

10. Konu Sahibi : minikgelin #10
    ceviz yapragı işe yarıyorsa ben de denemek isterim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-08-2014

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 31 gün kaldı.

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sayfa: 1/2 12 SonSon