Doğuma Hazırlık erkek bebegime isim karar veremiyorum yardım edermisiniz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

BEBEĞİMİN İSMİ

• Ankete Katılan
    92
aren ismi de güzel ama ermeni ismii.. size uygunsa süper isim

Benım oglumun ısmı aren ,esim arnavut ve bız ısmın anlamını arnavut (aslı arenavut) kelımesının koku dıye bılıyoruz ayrıca coldekı parlak kum tanesı anlamıda var ayrıca basıt kelımesını kullanan arkadasa burdan cook slm

bu kavgacı yaklaşımını yadırgadım açıkcası...sen buraya bi topik açmışsın..ben de değer verip okumuşum,ayrıca yorum da yapmışım..senin amacın oğluna isim aramak değil mi??sonuçta yazdığın isimleri beğenen de olur ,beğenmeyen de ...eleştirilere açık olman lazım...ben sadece kendi fikrimi söyledim...ben eski isimleri beğeniyorum,isim denince birileri çağrıştırılmalı,mesela MEHMET AKİF...tabi istediğini koy...yazdığın isimleri beğenmedim diye yanlış yaklaşıyorsun bana:KK20:,ama şunu söliyim,misafirine hiç ii davranmadın!!bu arada kızımın adı ASYA.....
tamam arkadaşım da sen de bilmeden yadırgıyosun insanı...ben çok degişik kimsede olmayan bi isim arıyorum demiş olsaydım haklısın.ben değişik isim aramıyorum ki halbuki öyle beşlıklar var bir sürü..ben sadece dikkat ettiysen doğa ile ilgili ismleri seviyorum dedimçrüzgar çınar ayaz vs..ama sen beni sanki saçma bi isim koyuyomusum gibi yargılıyosun.sırf değişik olsun diye koyuyosun diyosun.halbuki hiçbiri değişik degil.ayrıca kızının ismini begendim ama cok hafif kalmış bence sana göre...mehmet akife gelince var olan çok bilindik ismlerden ağır da olsa hoşlanmıyorum.sana kötü davrandığımı da düşünmüyorumçkendi yazdığın yazıyı bikere okursan ne kadar kavgacı ve iğneleyici yazdığını anlarsın.yine de tesekkürler

ayrıca isim dediğin birini cagrıştırmalıysa asya kimi çagrıştırıyor...*?ben elelştiriye açıgım begenmedim demedin ki sen bi sürü laf soktun..

ruzgari cok begeniyorum bende doga cagristiran isimleri cok severim..
cinarda cok guzel bir isim ama ruzgar daha az sanirim..

tanıdığım 2 tane ayaz var ikiside çok yaramaz ve sürekli hasta oluyolar aklında olsunn..

Bende seçeneklerde olmayan bir isim söliyim BARLAS kahraman demek bence çok güzel bir isim büyüyünce de yakışacak bir isim düşünsenize Barlas Bey çok havalı :82:

aaa çok begendim valla eşime de söledim o da bayıldı sanırım barlas yada cınar olacak .öneren arkadaşa ve herkese teşekkürler

merhaba bende erkek bebek bekliyorum 31.haftalık hamileyim;Baran:KK70:irenci kıran güç,ulu,yüksek. Ebrar:Özü sözü doğru olan,hayır sahibi.Kayra:Allahtan gelen iyi haber.Çınar:Uzun ömürlü uzun boylu kalın gövdeli bir ağaç türü.Emir:peygamber soyundan gelen,Büyük bir hanedan sahibi kimse.:KK34:

saol canım...ebrar sölemesi çok zor geldi.baran da ilk oğluma cok istemiştim eşimin babasının ismini koyunca koymadık sogudum artık. ben barlas ve cınar arasında kaldım...
aslında acıkcası eşim ..ares.. koymak istiyo ama ben gülben ergen de var ya herkes soracak falan ondan degişik bi isim aradım..barlas yattı kafama çok isterse ares barlas deriz napiiim

saol canım...ebrar sölemesi çok zor geldi.baran da ilk oğluma cok istemiştim eşimin babasının ismini koyunca koymadık sogudum artık. ben barlas ve cınar arasında kaldım...
aslında acıkcası eşim ..ares.. koymak istiyo ama ben gülben ergen de var ya herkes soracak falan ondan degişik bi isim aradım..barlas yattı kafama çok isterse ares barlas deriz napiiim

Ares Barlas'ta güzel olur sağlıkla gelsin inşallah

ben oldum olası çınar ismini çok severim allahın izniyle eylülde doğum yapacağım ve oğlumun ismini çınar koymayı düşünüyorum :KK34:

X