Doğuma Hazırlık erkek bebegime isim karar veremiyorum yardım edermisiniz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

BEBEĞİMİN İSMİ

• Ankete Katılan
    92

ilkyaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
508
0
38
erkekk bebegim olacak birkac isim bulduk ama karar veremiyorum cok duyulmamış bi isim arıyorum
++DORA
AYAZ
ÇINAR
RÜZGAR

kuzey doruk aras liva( Hz Muhammedin Bayrağı ölünce hepimiz bu bayragın altında toplancakmısız )

benim nasipse doruk olcak agzımdan ilk erkek oldugu duydugum gün o cktı ölede kaldı :))

aren ismi de güzel ama ermeni ismii.. size uygunsa süper isim

Son düzenleme:
hayırlı doğumlar öncelikle sağlıklı sıhhatli doğması dileğiyle ,, bence dora hariç AYAZ, RÜZGAR, ÇINAR güzel .... :emir_bebek:

saolun kızlar.be aren i çöldeki en parlak kum tanesi diye duymuştum yanlıs mı acaba

saolun kızlar.be aren i çöldeki en parlak kum tanesi diye duymuştum yanlıs mı acaba

merhaba bende erkek bebek bekliyorum, isim konusunda kararsızız,
daha 20 haftalık ama son ana bırakmak isemiyorum..

bizim bir ismimiz var, ikinciyi arıyoruz:) sizce yanına ne yakışır

Edin...

aren cınar benım oglumun ismi :) 1.5aylık suan insallah sende sag salim alırsın bebisi kucagına

kırılmazsanız bişe sölicem...kendi fikrim...bence hiçbiri hoş değil...çok hafif ismler...o kadar ağır ve anlamlı erkek isimleri varken,sırf değişik olsun diye bu tür isimlere neden ihtiyaç duyulur anlamam:KK43:

Son düzenleme:
kuzey doruk aras liva( Hz Muhammedin Bayrağı ölünce hepimiz bu bayragın altında toplancakmısız )

benim nasipse doruk olcak agzımdan ilk erkek oldugu duydugum gün o cktı ölede kaldı :))

çok güzel isimler ben de ilerde anne olursam; erkek olursa özgür toprak kız olursa ezgi su koyacağım

kırılmazsanız bişe sölicem...kendi fikrim...bence hiçbiri hoş değil...çok hafif ismler...o kadar ağır ve anlamlı erkek isimleri varken,sırf değişik olsun diye bu tür isimlere neden ihtiyaç duyulur anlamam:KK43:

ağır derken mesela ne gibi örnek verseniz de bilsek..ayrıca belki hafif isim koymak istemiş olabilirim.asıl ağır isimler değişik olsun diye konuyor.bu arda sizin çocugunuz var mı..varsa adını cok merak ettim neddir lütfen yazarsan sevinirim

ağır derken mesela ne gibi örnek verseniz de bilsek..ayrıca belki hafif isim koymak istemiş olabilirim.asıl ağır isimler değişik olsun diye konuyor.bu arda sizin çocugunuz var mı..varsa adını cok merak ettim neddir lütfen yazarsan sevinirim

bu kavgacı yaklaşımını yadırgadım açıkcası...sen buraya bi topik açmışsın..ben de değer verip okumuşum,ayrıca yorum da yapmışım..senin amacın oğluna isim aramak değil mi??sonuçta yazdığın isimleri beğenen de olur ,beğenmeyen de ...eleştirilere açık olman lazım...ben sadece kendi fikrimi söyledim...ben eski isimleri beğeniyorum,isim denince birileri çağrıştırılmalı,mesela MEHMET AKİF...tabi istediğini koy...yazdığın isimleri beğenmedim diye yanlış yaklaşıyorsun bana:KK20:,ama şunu söliyim,misafirine hiç ii davranmadın!!bu arada kızımın adı ASYA.....

X