Bu ERKEKLER neden böyle ? ! :(((

sevgicikler

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
169
1
Arkadaşım var bir tane biraz benden küçük tuhaf birisidir. Bi çocuk okuldan arkadaşı var ikisi falan takılırlar hep bu çocuklar neyse sanırım çocuğun arkadaşı benden hoşlanıyormuş arkadaşına göstermiş söylemiş falan ama çocuk yanlış anlamış benden bahsederken benim yanımdaki arkadaşım sanmış bi ara cocuk senden hoşlanıyo falan dediler hatta arkadasıma ama aslında öyle bişi yok ve çocuğun hoşlandığı kişi aslında benim bir karışıklık olmuş. Neyse arkadaşımda bu cocuktan falan hoşlanmaya başladı ama çocuk yok öyle bişi falan arkadasın uydurması kusura bakma demiş arkadaşıma neyse bende arkadaşım senden hoşlanıyor diye o çocuğa mesaj attım evet biliyorum ama ben ondan hoşlanmıyorum bir karışıklık oldu aslında ben onun yakın bi arkadasından hoslanıyorum ama arkadaş oldukları için kabul etmez diye düşünüyorum dedi. Bende kim falan dedim ben mi diye sordum. Evet dedi meğer çocuk arkadaşımdan değil benden hoşlanıyormuş ben pek ciddiye almadım hoşlansa bile takmadım. Uzun zaman böyle geçti neyse arkadaşım cocuktan ümidi kesti bizim aramızı yapmaya çalıştı zaten arkadaşım için gelip geçici bir hevesti biraz gözü açık herkeside beğenen bir tiptir zaten. Neyse arkadasımla cocuk faceden konusup benden falan bahsetmişler falan hoşlanıyodum tepki gelmeyince bıraktım falan demiş. Gecen Cuma günü yanlarına gittik arkadaşımla oturmadım ben ama arkadaşım illa yanına oturayım diye elinden geleni yaptı neyse bende mecbur cocugun yanına oturdum. Baya bi öyle kaldık hatta arkadaş üstüne falan bile itti yani cocugun neyse ben fazla konusmadım. Bi ara bizi yanlız bıraktılar cocuk nedn konusmuyosun dediğinde gerek görmüyorum dedim. Aslında onu öylesine söylemiştim ama kırılmıs sanırım. Neyse herkes gitti falan evlerine baya bi oturduktan sonra, arkadaslar zorladı nasıl böyle yaparsın cocuk senden hoslanıyo falan demeye basladlar bende kendimi çok tuhaf hissettim arkadsın facesine girdik arkadas ve cocuk konustular işte oda sende hoslanıyo bence falan dedi yanımda bişi demedim bakalım ne olacak diye. Çocukta siz yokken niye konusmuyosun dedim gerek gormuyorum dedi boşver falan ugrasma istemiyo kız işte falan gibisinden şeyler söyledi arkadasımda mesaj falan bi konusun dedi öyle falan işte aksam faceden arkadas konustun mu demiş oda konusmadım konusucam demiş. Sonra çock faceden bana mesaj attı konustuk biraz falan sonra bütün haftasonuda yazdı hep konustuk. Dısardaydım havada sogukmus falan dedim kalın giyinseydin hasta olma falan diyo :) İşte kardesi varmıs cok tatlı dedim falan abisine cekmiş dedi :KK70: sonra senın bu gzlliğin kimden geliyor falan dedii vs. Bugünde beni evime kadar bıraktılar arkadasıyla falan bi cocuk var o niye hep senin durumlarını beğeniyor faceden gibisinden şeyler söyledi ciddi bi şekilde arkadasıda kıskanclık krizi diyo sonra bak sevmese buraya kadar gelmezdi eve bırakmaya falan diyo kulagıma onun arkadasıda aramızı yapmaya calısıyo kulagıma gelip senden hoslanıyo ama korkuyo falan diyo. napıcam bilmiyorum bende arkadasına napim ya cıkma teklifi mi edim dedim dalga geçerek güldüm. öyle.

DAHA önce böyle bir yazı yazmıstım. yardımlarınız için teşekkür ederim ama şimdi daha başka bir sorunum var :KK43: konustugum cocukla hersey yolunda gidiyordu ama bir gün mesaj attı ben yapamıyorum arkadas kalmak istiyorum okuldan biriyle olmak istemiyorum gerçekten fazla zorlamayalım diye tabi ben öyle bir mesaj alınca noluyor dedim durup dururken ve yıkıldım.
sonra bu arkadaslarımızın konusmasıylada pişman oldu benden özür diledi ama yüz yüze dilemedi sen hiç yüzüme bile bakmayınca yapamadım dedi msnden özür diledi affettim. hafta sonu konustuk falan cumartesi ben mesaj attım ilk ona sonra pazar ondan bekledim hiç atmadı pazartesi ise okula gelmedi ve ben eve gelip msne girdiğimde yine aynı seyleri söyledi bu sefer son gercekten zorlamayalım cıkamam kimesyle cıkmayı düşünmüyorum emin ol okuldaki en güzel ve akıllı kızlardan birisin seni seviyordm ama olmaz dedi. iki kere aynı şey yapınca çok sinirlendim ve yıkıldım herkes bizi bir araya getirip çıkmamızı istiyor arkadaslar falan. ama cocuk okuldan birisiyle zor olur kacırmak istemiyorum seviyorumda ama olmaz diyomus arkadaslarına. analmıyorum neden umut verdin o zaman bana değil mi ? :S okuldan biriyle cıksan nolur ckmasan nolur. bugunde bi arkadası okulda sımaramam ben öyle yapamayız falan demiş anlamadım bunu :S.
seviyorum bağlanmak istemiyorum korkuyorum ve napıcağımı bilmiyorum falan diyomus hep aynı şeyleri tekrarlıyomuş.
okulda görünce konusmuyorum yanından geçip gidiyorum bişide demiyorum konusmuyo bende konusmuyorum yazmıyo bende yazmıyorum sizce napmalıyım ?
Gecen okuldan sonra hep beraber oturduk arkadaslarla oda vardı ama arkadas olarak oturduk. çok seviyorum bağlandımda ben ama o beni sap gibi bıraktı ortada ona şans verdim iki kere ama o naptı ?.
ikimizde birbirimizi seviyoruz ama kavusamıyoruz. sizce napiyim ben niye böyle bişi yapıp üzdü ki madem ne yapıcagını bilmiyosun neden benle konusmaya basladın :S ne yapmak istediğine karar ver sonra benle konus dimi. arkadaslarıda hep aramızı yapmaya calıstı onalrda sonradan zor drumda kaldı onun adına özür dileriz diye halada ugrasıyolar :KK14:

Son düzenleme:
Ona bunu diyomuş, buna onu diyomuş laflarına aldırma.
Seven insan gelir adam gibi sana söyler sevdiğini. ama anlattığın bu kişi zamanında seni bırakmış bir kişi. fazlada umut bağlama.
hayatının merkezine onu koyarak, haleti ruhiyeni ona göre ayarlama.

Erkeklerin peşindende koşma. Kovalayan değil, kovalanan ol, illa bunlardan biri olacaksan.

1.si falan demeyin daha fazla lütfen.
2.si bie kaç sene bekleyin, ergenlik bitince bu sorunlar da bitecek :KK55:

Ona bunu diyomuş, buna onu diyomuş laflarına aldırma.
Seven insan gelir adam gibi sana söyler sevdiğini. ama anlattığın bu kişi zamanında seni bırakmış bir kişi. fazlada umut bağlama.
hayatının merkezine onu koyarak, haleti ruhiyeni ona göre ayarlama.

Erkeklerin peşindende koşma. Kovalayan değil, kovalanan ol, illa bunlardan biri olacaksan.

Onu bunu diyomşlarla durmuyorum tabi ki msnden falan konusmalarını görüyorum yazdıklarını cocugun. seviyorum ama korkuyorum diyo napıcagımı bilmiyorum diyo. zaten birbirimizi sevdiğimizi biliyoruz onunda beni sevdiğinden haberim var

arkadaşım sana lafım yok yanlış anlamada bu çocuk ortaokul çocuğu falanmı??nedir bu yok okuldan kızla çıkcam çıkmıcam derdi..sonra sana bir özür dileyemeyip msnde dilemesi..sonra arkadaşlar istiyor diye barışmalar bir araya gelmeler..yani çocukça bir aşkmıdır nedir bu olsa gerek..bağlanılmazki zaten buna..sen bir süre yalnız kal bana göre..mutlaka patlak verir sizin ilişki..senelerce sürmez..geçici çocuksu bir aşk işte..

Onu bunu diyomşlarla durmuyorum tabi ki msnden falan konusmalarını görüyorum yazdıklarını cocugun. seviyorum ama korkuyorum diyo napıcagımı bilmiyorum diyo. zaten birbirimizi sevdiğimizi biliyoruz onunda beni sevdiğinden haberim var

Napacağını bilmeyen adamla gemi yürümez...!:KK66:

Son düzenleme:
X