dikiş dergileri ve kalıpları

rana34k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
25
1
35
slm
ben burda dergisinin eski sayılarını ararken çeşitli dikiş dergilerinin olduğu bir blog buldum belki işine yarayan olur diye eklemek istedim kalıplarıyla birlikte indirilebiliyor (yanlız dergiler yabancı dillerde)

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ben de aranıza yeni katıldım :KK34: paylaşım için teşekkürler gerçekten güzel bir siteymiş bir çok şey indirdim bile :KK66:

dikiş ile ilgili bir blog daha size :)

Son düzenleyen: Moderatör:
ya ben hiç bilmiyorum indirmeyi nasıl yapılıyor bana tarif edermisiniz indir burdan veya burdan diyor tıklıyorum açılan sayfada nereleri seçmem lazım ücretsiz mi iniyor anlamadım yapabilen birisi anlatrısa çok sevinicem

her indirme yaptığında modemini aç kapat indirirsiniz bende indirmeye çalışıyorum :KK43:

burdan veya burdan dediği iki ayrı indirme linkidir herhangi birine tıklayıp free yazan bölümü seçerek ücretsiz indirirsiniz

burdan veya burdan dediği iki ayrı indirme linkidir herhangi birine tıklayıp free yazan bölümü seçerek ücretsiz indirirsiniz

Cogu ücretli görünüyor ücretsiz indir secenegini bulamadım ben acaba sadece bir kacımı ücretsiz teşekkürler

ben beğendiğim bütün dergileri indirdim şeker cafenin linklerinden hiç bir sorun da yaşamadım açılan sayfada free seçeneğine tıklıyorum ve iniyor.

bende dıkış dıkmek ıstrıyorum makınemı yenı aldım..şeker cafeden bende bışeyler ındırdım ama zaten kalıp kullanmayı bılmıyorum bıde onlar ıngılızce hiç anlamadımm daha kursun başlamasınada cok var mecbur bekleyecegım....:KK43:(

Keske cep telinden indere bilmemiz mümkün olsaydı, neyse akşam pc arkasına geçer indirmeye çalışırım! Güzel paylaşımınız niçin TSK.ler

Ya arkadaşlar bunları indirdim ama hangi programla açılıyor? Pc bir program indirmem gerekiyor, göre bilmem için:s

şeker cafeden indirdiyseniz ana sayfada açmak için program linkleri de veriyor

X