kizlik zarında centik....

canım buraya yazıyosa bu tür yorumların geleceginide biliyodur heralde.ayrıaca sen yanlış anlamışsın SANA YAZMADIM BEN O YAZIYIIIII dikkatli oku.:KK20:

bana öyle birşey yazamazsın zaten...nasıl bu tür yorumların geleceğini biliyordur zaten ya klavyesi olan ağzına ne gelirse yazıyor insanları kırmak yargılamak küçümsemek bu kadar kolay mı????

cinsellik nasıl erkekler için bi ihtiyaçsa,kadınlar için de öyledir.erkek ne yapsa makbuldür ama kadın yapınca başka bişeydir adı.ben bu zihniyeti anlamıorum.neyse no comment :p tarzım değil bu konuda konuşmak...

arkadaşın çentiği herkese dert oldu .bence içinden ne geliyorsa onu yap.sonuçta ne yaşamışsan ne yapmışsan senin halledebileceğin bir mevzu.yok sağlık sorunuysada umarım halledersin ve bu senin evliliğinde sorun olmaz ki sen bunu endişeyle takip ediyorsun.olumsuz yorumlarada açık olmalı herkes.

cinsellik nasıl erkekler için bi ihtiyaçsa,kadınlar için de öyledir.erkek ne yapsa makbuldür ama kadın yapınca başka bişeydir adı.ben bu zihniyeti anlamıorum.neyse no comment :p tarzım değil bu konuda konuşmak...

bencede tarzınız olmasın.bunları konuşmak tarz meselesi deil zaten.zihniyeti anlamıyosunuz anlasanız o kızın orda operasyon geçirmiş olması ve şuanda bunalımda olmasının tek bir sebebii var sizin umursamadıgınız anlayamadıgınız şey..madem saçmaysa neden bu kadar ugraşılıyo operasyonlar doktorlar.bende bunu anlayamıyorum zaten.

benim gibi düşünen var,düşünmeyen var.operasyonlar benim gibi düşünenler için gereksiz,düşünmeyenler için gerekli.kadının değerini bekaretlikle ölçen erkek benim gibi düşünenler için geri kafalı,düşünmeyenler için ahlaklı.bu kadar basit.iyi geceleer

ve ayrıca olay bekarete önem verme ya da vermeme olayı değil nereden biliyorsun benim için önemli olmadığını..olay başka insanların seçimlerini ya da yaşadıklarını yargılamak... bu size düşmez...

Sadece ilk mesajla ilgili fikri olan var ise yazsın lütfen. Yok ise burası kimsenin kimseye ahlak bekçiliği taslayacağı ya da konuyu geyik muhabbetine çevireceği bir ortam değil.

Çentik dogustan bile olabilirmiş yani centik kanamaya engel bişi deildir kızlık zarında yırtık deil yani bu.. rahat ol ve kurcalatma artk. bak okdr çekmişsin diktirmişsin halen ne diye doktor doktor geziosunki..Kafanı rahat tut kanarrrr

yaşadığım travmayı gercekten zor atlattım..Zor dönemler geçirdim..Bu konuyu okuyanlar belki şöyle düşünüyor..Gitti onunla bununla birlikte oldu şimdi dert yanıyor çözüm yolu arıyor diye düşünebilir..Halbuki istediğim dışında bir seydi yaşadığım...En cokta içimi yaralayan bu kısmı...Bu kadar mutluyken yediremiyorum bunu Ve Herseyin bozulmasından korkuyorum.Nişanlımda buna önem veren biri..evliliğe iki ay kala nasıl anlatırım..inanmaz bile..

ben birseyi merak ettim sürtünme yoluyla olmus ya bu centikler..peki o zamanda kanama olmus muydu?yani nerden anlayip dr.gittiniz.
baska bir dr. daha git olmazsa,kötü seyler yasadim diyordunuz sanirim taciz Allah kimsenin basina vermesin..

ben birseyi merak ettim sürtünme yoluyla olmus ya bu centikler..peki o zamanda kanama olmus muydu?yani nerden anlayip dr.gittiniz.
baska bir dr. daha git olmazsa,kötü seyler yasadim diyordunuz sanirim taciz Allah kimsenin basina vermesin..

sürtünme yoluyla olmus o centikler..ve vajinal salgıyla birlikte acık pembe renkte bir kanamam olmustu.

benimde bildiğim bi kere kanama olunca bi daha olmuo, ama operasyon yaptırdıysan kanaması lasım, ne bilim karışık bi durum

Bence ilk doktor bakmış sen tedirginsin,bunu dikmek lazım yoksa kanamaz demiş.Herneyse doğru bile söylemiş olsa artık dikili.Başka doktorunda çentikli bile olsa kanaman olacak demiş.Her iki durumdada kanaman olacak işte daha neyi dert ettin anlamadım ki ben.
Operasyon geçirdikten sonra tekrar mı çentik açıldı?

Bence ilk doktor bakmış sen tedirginsin,bunu dikmek lazım yoksa kanamaz demiş.Herneyse doğru bile söylemiş olsa artık dikili.Başka doktorunda çentikli bile olsa kanaman olacak demiş.Her iki durumdada kanaman olacak işte daha neyi dert ettin anlamadım ki ben.
Operasyon geçirdikten sonra tekrar mı çentik açıldı?

Ben ikinci gittiğim Dr a söylemedim bir operasyon geçirdiğimi o da zaten anlamadı yada anladı söylemek istemedi bilmiyorum.Sadece Dediği çentik var ama kanaman olacaktır dedi.Diyorum ilk gititğim Dra mı gitsem...:KK5: cok yanlız hissediyorum kendimi..anlatabileceğim kimse yok...:KK43:

Bence artık başka doktora gitmeyin, söylemiş doktor kanamanız olacak diye. Kızlık zarı zaten dümdüz her tarafı kapalı bir şey değil, bazı açıklıkları/gözenek gibi şeyleri olan bir yapıda. Öyle olmasa adet gördüğümüzde akıntı da içimizden çıkamazdı.

kurcalama bence
şöyle söyleyim bende eşimle aynısını yaşadım nikah kıyıldı akşamı ertesi günde dğün var
korkudan öldüm ama benimki bildiğin kandı 4 5 peçete felan
neyse ertesi gün oldu napıcaz ne etcez
korkmaya gerek yokmuş kendimi kessem bukadar kan çıkmazdı :KK52::KK1:

Gecen sene flep yontemi adı altında bir operasyon geçirdim.sürtünme yoluyla zedelenme oldugunu söylemişti Dr..yaza düğünüm var.Gecen baska Dra kontrole gittim.Bana saat 4 ve 7 yonunde iki tane küçük çentik oldugunu ilişkimde yüksek ihtimal kanamam olacağını söyledi..Önceki Drum da bana kanama olmayacağını bu yüzden bir operasyon geçirmem gerektiğini söylemişti..Ve Bende yaptırmıştım..Şİmdi kafam karıştı..Hanigisine inanayım.Acaba bu son gittiğim Dr a mı?!?

Yada ilk gittiğim Dra mı gitsem kontrole yine?!? :KK5: Kafayı yiyeceğim...:2:

Merhabalar ben sizden yardım isteyecektim. Nolur mesajı görürseniz cevap yazın sonuç nedir ? Evlendiniz mi ve sonuç noldu lütfen yardım edin. Allah rızası için.

X