kizlik zarında centik....

ilgin_82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
110
0
Gecen sene flep yontemi adı altında bir operasyon geçirdim.sürtünme yoluyla zedelenme oldugunu söylemişti Dr..yaza düğünüm var.Gecen baska Dra kontrole gittim.Bana saat 4 ve 7 yonunde iki tane küçük çentik oldugunu ilişkimde yüksek ihtimal kanamam olacağını söyledi..Önceki Drum da bana kanama olmayacağını bu yüzden bir operasyon geçirmem gerektiğini söylemişti..Ve Bende yaptırmıştım..Şİmdi kafam karıştı..Hanigisine inanayım.Acaba bu son gittiğim Dr a mı?!?

Yada ilk gittiğim Dra mı gitsem kontrole yine?!? :KK5: Kafayı yiyeceğim...:2:

Çentik dogustan bile olabilirmiş yani centik kanamaya engel bişi deildir kızlık zarında yırtık deil yani bu.. rahat ol ve kurcalatma artk. bak okdr çekmişsin diktirmişsin halen ne diye doktor doktor geziosunki..Kafanı rahat tut kanarrrr

bende tam anlamadım ama evlenceksin diye mi diktiriyon ki ,yoksa sağlığında mı sorun var ?
yani eğer eşine karşı bir utanç hissedeceğim diye düşünüyorsan kızlık zarın çok kalın olup yırtılmayandanda olabilirdi .bu kadar telaşa düşmene ne gerek var ki ? yani evlendikten sonra bir kanama problemi olursa eşin seni dr mı götürcek?

ilk önce anladım sandım da anlamamışım sanırım:86::86: yani sürtünme yoluyla derken ameliyat sırasında mı yoksa başka bir şekilde mi orayı anlayamadım:KK37:

Sanırım Sağlık Problemi..:44:
Çünkü Bu Kelimeyi İlk Defa Duydum.. :44:KK43:Centik)

belliki sürtünme ile bozulms ama doktorun biri bozulms demiş biri sadece centik demiş. çentik nasıl desem zarda kıvrım seklndeki kücük bişiler varmışmışta oymuss netten yazn cıkar tam anlatamıormm:))) Ama ilgin hata üstüne hata yapıo bence ilk doktoraa inanıp diktirdi dolu para verdi hersey normalken şimdide baska doktora gitmiş bişeyi yok oysaki bencee...

Çentik: Doğuştan gelen veya sonradan kazanılan bir takım hasarlar sonucunda tam olarak kızlık zarının tabanına kadar inmeyen yırtıklara verilen addır. Çentik olsa bile bu durumdaki kişi anatomik olarak bakiredir.

Netten Alıntı Yaptım..

centik aslındadeişik bi kavram ama ben gözmde canlandırarak söledmm okumstmda netten dha önce

Son düzenleme:
belliki sürtünme ile bozulms ama doktorun biri bozulms demiş biri sadece centik demiş. çentik nasıl desem zarda kıvrım seklndeki kücük bişiler varmışmışta oymuss netten yazn cıkar tam anlatamıormm:))) Ama ilgin hata üstüne hata yapıo bence ilk doktoraa inanıp diktirdi dolu para verdi hersey normalken şimdide baska doktora gitmiş bişeyi yok oysaki bencee...

evet çentik küçük oyuklar demekmiş:) bence de yırtık olmadıktan sonra çentikten bieşey olacağını sanmam boşuna gitmiş operasyon yaptırmış falan filan...

Son düzenleme:
aynı şeyi ben de düşündüm de,senin söyleyiş tarzın şirin geldi :KK1::KK1: sonra da yok gülmiyim şimdi konu sahibi yanlış anlar diye düşündüm:44:

aynı şeyi ben de düşündüm de,senin söyleyiş tarzın şirin geldi :KK1::KK1: sonra da yok gülmiyim şimdi konu sahibi yanlış anlar diye düşündüm:44:

Bende Bir An Sağlık Problemi Dediğime Güldün Sandım..:KK53:
Sağlık Problemi Derken de Hani Bilerek Yapılan Bir Şey Olmaması İçindi..
Neyse Geçmiş Olsun Diyeyim Bari..:KK70:

Gecen sene flep yontemi adı altında bir operasyon geçirdim.sürtünme yoluyla zedelenme oldugunu söylemişti Dr..yaza düğünüm var.Gecen baska Dra kontrole gittim.Bana saat 4 ve 7 yonunde iki tane küçük çentik oldugunu ilişkimde yüksek ihtimal kanamam olacağını söyledi..Önceki Drum da bana kanama olmayacağını bu yüzden bir operasyon geçirmem gerektiğini söylemişti..Ve Bende yaptırmıştım..Şİmdi kafam karıştı..Hanigisine inanayım.Acaba bu son gittiğim Dr a mı?!?

Yada ilk gittiğim Dra mı gitsem kontrole yine?!? :KK5: Kafayı yiyeceğim...:2:

bence kanamıycak sürtünme yoluyla ilişki yaşarken ewlenecegini bilmiodun heralde tatlım:KK33:

X