Sevgilimin doğumgünü için ne yapabilirim

benim de sevgilimin yakında doğum günü benim de pek açılabilecek imkanım yok bu ay, internetten baya iyi bir fiyata harflerinin kendinin yazabildiğin çikolatalardan aldım, mesajlı bir tatlı oldu yani, bir de duvar saati istiyordu çok orjinal bir saat aldım yine internetten tablo gibi çok muhteşem. bir de aslında resmimizi karakalem çizmek istiyorum çok uzun zamandır ama vakit bulamıyorum o yetişmeyecek sanırım :KK43:(
aklımda bi fikir daha var, ilaç şişesi alıcam içi kapsül gibi olanlarından içindekileri boşaltıp küçük kağıtlara ben bişeyler yazıcam bir de prospektüs hazırlıcam fln filan işte :)
aslında kendim pasta hazırlamak istiyorum ama becerebilir miyim bilmiyorum bi de vaktim kısıtlı

bence kendi hazırladığınız şeyler daha değerli, ben 2 yıl önce bir takvim yapmıştım ellerimle yazmıştım resimlerimizi yapıştırmıştım fln hala duvarında asılı :)

benim de sevgilimin yakında doğum günü benim de pek açılabilecek imkanım yok bu ay, internetten baya iyi bir fiyata harflerinin kendinin yazabildiğin çikolatalardan aldım, mesajlı bir tatlı oldu yani, bir de duvar saati istiyordu çok orjinal bir saat aldım yine internetten tablo gibi çok muhteşem. bir de aslında resmimizi karakalem çizmek istiyorum çok uzun zamandır ama vakit bulamıyorum o yetişmeyecek sanırım :KK43:(
aklımda bi fikir daha var, ilaç şişesi alıcam içi kapsül gibi olanlarından içindekileri boşaltıp küçük kağıtlara ben bişeyler yazıcam bir de prospektüs hazırlıcam fln filan işte :)
aslında kendim pasta hazırlamak istiyorum ama becerebilir miyim bilmiyorum bi de vaktim kısıtlı

bence kendi hazırladığınız şeyler daha değerli, ben 2 yıl önce bir takvim yapmıştım ellerimle yazmıştım resimlerimizi yapıştırmıştım fln hala duvarında asılı :)

Canım bu ilaç şişesi fikri çok hoşş : ) Neler yazıcaksın şişenin içine,üzerine ve prospektüs'e : ) Merak ettimmm :KK69:

Canım bu ilaç şişesi fikri çok hoşş : ) Neler yazıcaksın şişenin içine,üzerine ve prospektüs'e : ) Merak ettimmm :KK69:

qerçekten ılaç şışesı çok quzel bı fıkır ve erkekler qerçekten hedıyeden daha çok böyle şeylerı beqenıyorlar benmde nışanlımın 25 ınde doqum qunu ne yapıcam hala bılemıyorum :KK43:

bencede çok orjinal bir hediye ilaç şişesi sayende fikirde oldu kesinlikle haklısın bencede daha değerli kendinin uğraşıp değişik şeyler hazırlaması bende mesela 5.5 yıllık beraberlik evlilikle beraber hep hediye almak için aldım özendim ama hep tekdüze kendimden birşey katmadım not dışında ama son doğum gününde bir cd hazırladım resimlerimizden romantik anlamlı bir aşk şarkısı fonda her yeni foto aktığında altınada notlar yazdım slayt halde bir film oldu bayyıldı birde reswmimizden karakalem tarzında bir takvim yaptrdm hala ofisinde masasında duruyor birde pahalı bir saat aldım ama kendi hazırladıklarımdan çoook mutlu oldu özendiğimi anladı ve senin fikirlerinde çok güzel umarım herşey yolunda gider çok güzel zaman geçirirsiniz sevdiğinle.........

saat çok klasik bi hediye hemde iyi bi markanın saatini almaya kalksan paran yetmez sanmam ki içinde olduğun mali durum düşünülünce gerek de yok bence
çok güzel fotoğraf çerçeveleri var bugün gördüm ben çok güzeller bence böyle bi şey düşünebilirsin
kendin minik kalp kekler ya da kurabiyeler yaparsın yanına da gayet sevimli olur
havaların soğuk olduğu zamanda olsa uzun kollu kazak falan alıp kazağın kolunun iç tarafında uç kısma minik kalp kolye dik derdim giydikçe hissederdi kalbini parmaklarının ucunda

$çç.jpg $ç.jpg

Son düzenleme:
saat çok klasik bi hediye hemde iyi bi markanın saatini almaya kalksan paran yetmez sanmam ki içinde olduğun mali durum düşünülünce gerek de yok bence
çok güzel fotoğraf çerçeveleri var bugün gördüm ben çok güzeller bence böyle bi şey düşünebilirsin
kendin minik kalp kekler ya da kurabiyeler yaparsın yanına da gayet sevimli olur
havaların soğuk olduğu zamanda olsa uzun kollu kazak falan alıp kazağın kolunun iç tarafında uç kısma minik kalp kolye dik derdim giydikçe hissederdi kalbini parmaklarının ucunda

Eki Görüntüle 196410 Eki Görüntüle 196409

kalplı kazak çok quzel bır fıkır bence bunu aklımda tutcam bıdaki kışa artık :)))

pasta çok da zor değil yahu yaparsın ne olacak pasta tabanı alırsın hazır krema yaparsın krem şanti içine de fındık ya da fıstık kavurup koyarsın damla çikolatayla ımmm çikolata sosuyla da karıştırabilirsin
üstünü de şeker hamuru alıp onunla kaplarsın bi güzel madem çizim becerin var ne de güzel yaparsın pastayı süslemeyi :KK34:

bende fotoğraflarımızı büyükçe bi albüme koyup altına masal yazmayı planlıyorum bizim hikaye tam masal işte cadılar üvey kardeşler cuk oturur yani :KK1:

qeçen sene nışanlıma çalıştıqı yerde anons yaptırmıştım maqzasına qıren her müşterının doqum qununu kutlattırdım ve sevqılın senı qerçekten çok sevıyo demelerını ıstemıştım çok hoşuna qitmştı :85::)

Ay şekerim ben fotoğrafla ilgili birşey yaptırmamm olmaz : ) : )

sen bilirsin o zaman başka şeey buluruz elbet hım hım hım düşünelim bakalım

qeçen sene nışanlıma çalıştıqı yerde anons yaptırmıştım maqzasına qıren her müşterının doqum qununu kutlattırdım ve sevqılın senı qerçekten çok sevıyo demelerını ıstemıştım çok hoşuna qitmştı :85::)

ay ne güzel de biz kendimize yapılsa bayılacağımız şeyleri yapıyoruz erkeklere de onlar tam karşılık veremiyo sanki buna :KK60:

ben sevgilime kuçuk bır kutu ıcıne hergun sabah uyandıgında ve gece yatarken okuması ıcın kucuk notlar yazmıstım.anlamlı sozler.ve vermıstım çok hosuna gıtmıstı hergun sabah uyandıgında ve gece yatarken okudugunu soylemıstı.bu kucuk bır süpriz olabılır hedıyenın yanında:KK8:

bitane daha soylıyım ayakkabı kutusunu hedıye paketlerıyle kapladım kapagını falan çok hoş bır goruntu olmustu ıcınede aldıgım bır tsortu tıras kolonyası bıkac yıl oncekı fotolarımızı zımbalayıp bıraraya getırıp bıkac yıl oncekı halımız dıye bır not yazmıstım ve kucuk kıtap gıbı mektuplar yazıp bırlestırmıştım.hatta bılınen bır ornek ıcıne cıkolotada koyup sen bundan daha tatlısın yazabılrsın=))))))

Son düzenleme:

canım ne kadarlık kağıt sığdırabileceğime bağlı olarak bişeyler yazıcam:)
aslında çin kurabiyeleri var ya içinde notlar çıkar fal gibi onlardan düşünüyordum ama ben yemek konusunda beceriksizim:KK70: ondan böylesi daha risksiz
prospektüsü de biraz tıp dilinde bişeyler yazıcam aşkla ilgili ikimiz de doktoruz da biraz espritüel olsun istedim:))
daha tonla fikrim var benim aklıma geldikçe yazarım:) yapmaya vaktim olmuyor ama çoğu zaman.
ama erkeklere teknolojik şeyler alın alıcaksanız bir de kendiniz ek bişeyler yapıp verirseniz mest oluyorlar.
ben sevgilime neler almadım ki uzaktan kumandalı ferrariden helikoptere kadar, çocuk şeyi gibi geliyor biraz ona verdiğiniz paraya acıyorsunuz ucuz değil meretler ama çocuk gibi seviniyorlar, kullanmaya kıyamıyor sevgilim bakıp bakıp duruyor, bense hemen bozar kırar sanmıştım. bu arada resim fikrine katılıyorum ben her tarafı resim doldurduğumdan artık almıyorum hatta bi tanesini annesi çok beğenmiş alıp götürmüş:)) ama eğer daha önce almadıysan böyle bişeyler de yapabilirsin. hem bakar bakar seni hatırlar:KK34:

pasta çok da zor değil yahu yaparsın ne olacak pasta tabanı alırsın hazır krema yaparsın krem şanti içine de fındık ya da fıstık kavurup koyarsın damla çikolatayla ımmm çikolata sosuyla da karıştırabilirsin
üstünü de şeker hamuru alıp onunla kaplarsın bi güzel madem çizim becerin var ne de güzel yaparsın pastayı süslemeyi :KK34:

bende fotoğraflarımızı büyükçe bi albüme koyup altına masal yazmayı planlıyorum bizim hikaye tam masal işte cadılar üvey kardeşler cuk oturur yani :KK1:

aa pasta tabanları vardı değil mii, canım çok iyi oldu bunu hatırlattığın alakam olmadığından unutmuşum bu benim işimi baya kolaylaştıracak üstelik tadı en azından güzel olur garanti hehe :)))
süslemesini yaparım yaa hatta abartırım bile o konuda şüphem yok :)))

aa pasta tabanları vardı değil mii, canım çok iyi oldu bunu hatırlattığın alakam olmadığından unutmuşum bu benim işimi baya kolaylaştıracak üstelik tadı en azından güzel olur garanti hehe :)))
süslemesini yaparım yaa hatta abartırım bile o konuda şüphem yok :)))

pasta kremasının tarifini veririm ben sana istersen ya da onu da hazır alırsın puding gibi pişirmesi çok kolay yardımcı olmaya çalışırım pasta yapmanda çok basit bi şey aslında yaş pasta yapmak :-)

bende model arayışındayım uçak ya da gemi maketi alabilirim kafasına göre birleştirir boyar oynasın çocukceğiz :KK60:
gerçekten oyuncaklara bayılıyo ama bi de resim kabiliyeti var o yüzden her şeyi de beğenmez uyuz :63:

X