Sevgilimin doğumgünü için ne yapabilirim

solkolum

08-07-2012 ß ♥ ß
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2011
464
0
Kızlar perşembe günü benim biricik sevgilimin doğum günü ve benim sadece 100 tl var :KK43: 2 aydır iş bulamıyorum onun da sıkıntısı var :KK43: en son çalıştıgım yer paramı vermiyor e ailemden de isteyemiyorum kısacası 100 tl ile neler yapılır yada yapılır mı ? çalışırken sevgilimin doğum günü için ne hayaller kurmuştum şimdi kalakaldım :KK43: meleklerim lütfen fikir verin bana çok zamanım yok perşembe'ye ne kaldıı kiiiii :18: :18:

bişey yapmak için paraya ihtiyacın bile yok ki. gidersiniz baş başa yeşillikler içinde bi yere, bahar da geldi zaten. pasta yaparsın, sandviç hazırlarsın mesela. piknik yaparsınız.
berabersiniz, güneş parlıyor, masmavi gökyüzü, ağaçlar... başka ne ister insan?

bişey yapmak için paraya ihtiyacın bile yok ki. gidersiniz baş başa yeşillikler içinde bi yere, bahar da geldi zaten. pasta yaparsın, sandviç hazırlarsın mesela. piknik yaparsınız.
berabersiniz, güneş parlıyor, masmavi gökyüzü, ağaçlar... başka ne ister insan?

arkadaş çok güzel anlatmış..
buna artı olarak 100 liraya alınabilecek onlarca güzel markalı saatler var.
bir araştır istersen onlardan bir tanesini alırsın illa birşey almak zorundaysan..
ki gerek yok erkek ark biliyordur zaten çalıştığın yerden para almadığını?
seni zor gününde anlamayacak insan zaten gerçekten seni seven insan değildir..
üzülme stres yapma daha ne güzel günleriniz olacak :KK69:

ben de t shirt al dicektim, marka t shirtler (gap, polo vs) bile 50 lira kendi magazalarinda bile.

nasıl giyinir bilmiyorum ama kol düğmesi de çok şık bir hediye bence ünlü markaların kol düğmeleri bile çok yüksek bir fiyat olmuyor. bir arastır istersen canım:KK71:

cnm inanki 100 tl ile çok şey yapılabilir bence aşk parayla ölçülmemelidir sen iyiki doğdun aşkım desen bile inanki ona yetecektir....

bende eşime doğum günüde yüzük yaptırmıştım baş harflerimizi yazdırmıştım ne kadara yaptırdım biliyormusun 35 tl ye yaaaa çok şey yaparsın bu 100 tl leyle....

100 liraya alıncak birsürü şey var:KK39:
bu kadar takma kafana beraber bi günü başbaşa geçirmek en güzel hediyedir bana göre:KK19:
bi dondurma alırsıınız havada sıcak döke saça yersiniz ohh:KK39:

Hayat bu kadar pahalı mı yahu, gençlerimiz "sadece 100 liram var, ne alacağımı bilemiyorum" diye üzülüyor.
Öğrenim kredisinin 240 lira olduğu, birçok öğrencinin 240 liraya bir ay geçindiği ülkede "SADECE" 100 liraya alınacak hediye bulunamıyor.Bi yerlerde hesap hatası var sanki:26:

bence de bi pasta yap, yanına kektir, kurabiyedir, öyle şeyler yap. okuyorsa bi kitap al, yeter de artar bile. ben doğum günlerimde dua ederdim hep pahalı şeyler alınmasın bana dye, çok rahatsız eder beni çünkü bu durum. karşılık vermek zorunda hissederim kendimi ve hediyenin parayla ölçülmemesi gerektiiğini düşünenlerdenim. ben olsam o 100 tlyi harcamam bile. erkeğin kalbine giden yol midesinden geçermiş :)))

Konu içeriği nedeniyle "Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz"başlığına taşınmıştır.
Lütfen konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

şuan işsiz olduğun için 50 liraya güzel bi tişört alabilirsin ilerde işe başlayınca çok hevesin varsa daha pahalılarını alırsın

bence en sevdiğin resimlerde photoscapede bir düzenleme yap.fotografçılarda bardakların üzerine resmi basıyorlar siyah beyaz-renkli.sıcak su koyunca resimler çıkıyor.öyle yaptırabilirsin.hoşuna gider.hemde 20 tl.geriye kalanlada pasta yaparsın ooooo simdiden mutluluklar:KK55:

bence yazlık bi kıyafet al parana göre sonuçta önemli olan onu düşünüp alman daha sonra yanına bi
de bi pasta ol bence yapabileceğin en güzel şey bu bence o bile onu mutlu edecektir

kendin bir pasta yap güzelce süsle falan zaten senin yapıp uğraştığın birşey onu herhangi bir hediye almandan daha mutlu eder

birtane tişört al birde kendin kurabiye kek gibi bişeyler yap bir kaba koy bence yeter =)

sanmıyorum ki sevgilin sana hediyeye göre değer versin... önemli olan düşünmen ve uğraşman...
kaldı ki ben çalıştığım halde eşime 100 liralık hediye almam doğumgünü için, hediyenin maddi değil manevi boyutu önemlidir, başka bişey beğenirim onun için başka zaman, veya eşimin ihtiyacı olur, maaşımı hiç düşünmeden veririm dert değil...
zaten işsizsiz maaşını alamamışsın vesaire, sevgilin bu durumda senden çılgın partiler pahalı hediyeler bekleyecek bir insan değildir diye düşünüyorum. zaten öyle hödük bi insansa, bi kek yapsan o bile çok ona, onu bile haketmiyor...
100 lirayla napabilirim diye düşünme, sevgilinin doğum gününden sonrada hayatın devam edecek, o zaman tek kuruşsuz mu geziceksin?

Arkadaşlar yazdıklarınız öyle çok hoşuma gitti ki anlatamam su serptiniz resmen :KK69: duygulandım bir de :KK25: Saat almak istiyordum ama param yetersiz diye düşünüp vazgeçmiştim o yüzden umutsuzluğa kapıldım aslına bakarsanız...Hani aklımda sadece saat almak vardı ve bu fiyata kaliteli bir saat olmadığını dşündüğüm için sizlerden başka ne gibi birşey yapabilirim diye fikir almak istedim...Benim sevgilim zaten benden birşey beklemiyor çok eminim...Öyle güzel yüreği var ki :KK69: Bende onu yine de şaşırtıp mutlu etmek istiyorum ufak ama güzel,düşünülmüş birşey olmasını istedim şu aralar buna kendimi verip düşünmeme gerçekten fırsatım yok zor günler yaşadıgım için...
Çenem düştü sanırsam :KK64: Hepinizi çok seviyorum çok sağolun yanımda olduğunuz için :KK69:

arkadaş çok güzel anlatmış..
buna artı olarak 100 liraya alınabilecek onlarca güzel markalı saatler var.
bir araştır istersen onlardan bir tanesini alırsın illa birşey almak zorundaysan..
ki gerek yok erkek ark biliyordur zaten çalıştığın yerden para almadığını?
seni zor gününde anlamayacak insan zaten gerçekten seni seven insan değildir..
üzülme stres yapma daha ne güzel günleriniz olacak :KK69:

Hangi marka canım bulamadım ben :KK25:

Arkadaşlar yazdıklarınız öyle çok hoşuma gitti ki anlatamam su serptiniz resmen :KK69: duygulandım bir de :KK25: Saat almak istiyordum ama param yetersiz diye düşünüp vazgeçmiştim o yüzden umutsuzluğa kapıldım aslına bakarsanız...Hani aklımda sadece saat almak vardı ve bu fiyata kaliteli bir saat olmadığını dşündüğüm için sizlerden başka ne gibi birşey yapabilirim diye fikir almak istedim...Benim sevgilim zaten benden birşey beklemiyor çok eminim...Öyle güzel yüreği var ki :KK69: Bende onu yine de şaşırtıp mutlu etmek istiyorum ufak ama güzel,düşünülmüş birşey olmasını istedim şu aralar buna kendimi verip düşünmeme gerçekten fırsatım yok zor günler yaşadıgım için...
Çenem düştü sanırsam :KK64: Hepinizi çok seviyorum çok sağolun yanımda olduğunuz için :KK69:

üzülme saat tide başka zaman hediye edersin bak gör en ufak şey bile onu çok mutlu edecek

X