hamileyim ve belirtilerim

kul55 tebrik ederim allah sag saglim dogmasini nasip etsin.bisey sorucam.ilk belirtin nezaman basladi.gazin oldumu mesela???kasik agrin adet sancisi gibimi ve ve akinti durumun nasil...benim son adet tarihim 18 nisandi benimde adetlerim düzensiz oldugu icin gecti diyemicem bu cumaya kadar yolu var.cünki ovulasyon testi yapmistim.yumurtlamadan tam 1 hafta sonra gögüslerim sisti bariz bir sekilde damarlandim.gögüslerimin agrisi gecti sadece uclari aciyor simdi.gaz sikayetim var.ve cuma gününden beri adet sancim.ama akintim yogun degil belim agriyor istahim cok yani saymakla bitmiyor:)))))

sağol darısı başına inşallah..bende gaz olmadı. kasık ağrım aynı adet sancısı hiçbir farkı yok göğüslerim hala çok ağırıyor akıntıda bi değişiklik yok iştahım açıldı yemek yediğim halde aç gibi hissediyorum umarım seninde bebişin gelmiştir:emir_bebek::emir_bebek:

ben bu ay bide hayıt tohumu içmiştim adetimin 7. günü başladım 15 gün içmiştim adetleri düzene sokup yumurtlamayı kolaylaştırıyomuş...söylemeden geçemedim kızlar çünkü benim adetlerim çok düzensizdi

sağol darısı başına inşallah..bende gaz olmadı. kasık ağrım aynı adet sancısı hiçbir farkı yok göğüslerim hala çok ağırıyor akıntıda bi değişiklik yok iştahım açıldı yemek yediğim halde aç gibi hissediyorum umarım seninde bebişin gelmiştir:emir_bebek::emir_bebek:

tesekkür ederim cevabin icin belirtilere fazla takmamak gerek bekleyip görecegiz baska caresi yok ama bu durumdada olunca insan ister istemez acabami diyor neyse hayirlisi olsun artik..

ben bu ay bide hayıt tohumu içmiştim adetimin 7. günü başladım 15 gün içmiştim adetleri düzene sokup yumurtlamayı kolaylaştırıyomuş...söylemeden geçemedim kızlar çünkü benim adetlerim çok düzensizdi

ölçüsünü yazarmısın canım
nasıl içtin
bende bi adet görebilirsem
başlayım inşallah

ölçüsünü yazarmısın canım
nasıl içtin
bende bi adet görebilirsem
başlayım inşallah

bir bardak kaynayan suya 1 çay kaşığı hayıt tohumunu katıp ocağın altını kapatın demlemeye bırakın 10 dk ağzı kapalı bi şekilde...ılıyınca için tadı çok kötü ama olsun yeterki şifa olsun......

bende nisanın 17 sinde adet olmuştum.dün adet tarihimdi akşam yaptım negatif çıktı sabah idrarıyla tekrar yaptım yine negatif.adet yok ama olacakmış gibi ağrı var.bunun dışında mide bulantılarım oluyor akşamları özellikle.kasıklarıma bişey batıyor gibi oluyor..düşük yapmıştım o zamanda midem çok bulanıyordu.dün gece bulantı uykumdan uyandırdı resmen..testi erken mi yaptım acaba.karnım şişti iyice bakalım sonuç ne olacak.bana hamileyim gibi geliyordu ama test yanılttı beni..artık bir hafta bekleyebilirsem o zaman yapacam.

merhaba benimde yaklaşık 10 gündür kasık ve belimde ağrım var adet tarihim 15 nisandı ama olmadım ağrılarım var bekliyorum 2 gün daha geçsinde test yapcam inşlhhh iinşlhh bende hamileyimdir allah olamyn herkese nasip etsin çok şükür bi tane oğlum var şimdi 2. istiyorum bi senedir bekliyoz. hamişlerde allah bi avazda kurtarsın:KK71::KK71:

inş isteyen herkesin bebişi olur:KK71: benimde adetim yeni bitti olmasaydım kesin hamileyim derdim:KK1: acayip bi miğde bulantım var ara ara göğsümde ağrıyo baş dönmesi adetimde düzensiz bu sefer 4gün gecikmeli oldum 15 gün geçtiği bile oluyo ama bebiş yok:KK50: herşeyin hayırlısı olur inş

ya kızlar adetime 10 gün var daha ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum.1 haftadır ishal oldum ve göğüslerim çok hassasss......

ya kızlar adetime 10 gün var daha ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum.1 haftadır ishal oldum ve göğüslerim çok hassasss......

benimde 10 günn var cnm yaaa.. ama reglimden önce hapı bıraktımmm sonra da hiçç korunmadıkkk:KK50: tam ovulasyonuma denk geldi valla... 4 gün önce midem cokkk bulandı sabahh.. önemsemedimm istekle yemekk yiyemedim ama.. sonrakii gün sabah taa hafiff bulantı vardı ve koyu kahve lekelenmemm oldu.. dün ve bugünn bas dönemsi bi yandann mide bulantısı bi yandann.. idrar testi yaptımm eczaneden alıpp.. bişi cıkmadı ama zaten o ancakk 10 günlükk bi gecikmede cıkıomusss... yarınn kan testii yaptırıcamm... psikolojikmi acaba ama nie bu kadar bulansınn yaf:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

benimde 10 günn var cnm yaaa.. ama reglimden önce hapı bıraktımmm sonra da hiçç korunmadıkkk:KK50: tam ovulasyonuma denk geldi valla... 4 gün önce midem cokkk bulandı sabahh.. önemsemedimm istekle yemekk yiyemedim ama.. sonrakii gün sabah taa hafiff bulantı vardı ve koyu kahve lekelenmemm oldu.. dün ve bugünn bas dönemsi bi yandann mide bulantısı bi yandann.. idrar testi yaptımm eczaneden alıpp.. bişi cıkmadı ama zaten o ancakk 10 günlükk bi gecikmede cıkıomusss... yarınn kan testii yaptırıcamm... psikolojikmi acaba ama nie bu kadar bulansınn yaf:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

cnm şüpheli ilişkiden zaten yaklaşık 7-8 gün sonra embriyo rahime yerleşiyo_Ondan sonra b-hcg hormonu salgılanıyo ben bi kaç gün daha geçsin test yaptırcam bakalım.Allah utandırmasın cümlemizi:KK49::KK49::KK49::KK49:

benim adetim 3 gün geçti hala olmadım ama dün gece yatarken ve bugün sabah jel gibi gelen akıntının içinde hafif pembemsi renkte akıntı geldi.bu neden acaba bir fikri olan var mı .

kızlar öncelikle inşallah rabbim her isteyene nasip etsin bebek...benim adetlerim hep düzensizdir o yüzden hiç günüm geçti bile diyemiyodum bu ay göğüslerimde büyüme oldu ve çok ağırdılar bi göğsümde damar belli oluyodu,idrar rengim koyulaştı bi hafta boyuncada sürekli ishal oldum ishalin gebelik belirtisi olduğunu bilmiyodum ama burda belirti olduğunu okuyunca içimde bi şüphe oldu..veee son olarakta adet sancımın olduğu gün kahverngi akıntım oldu ama çok az ben bu ayda olmadı diye üzüldüm tabi:KK59:ama devamı gelmedi ama aynı adet oluyomuşum gibi sancılarım oldu şuan yine var sancım üzerinden 3 gün geçti tamam dedim test yapayım bu sabah aldım inşallah sizlerede nasip olur ikinci çizgiyi çok net gördüm bi anda şaşkın ördek gibi oldum eşimi uyandırdım hemen hastaneye gittik sonuç 1172 sizce ne kadarlık arkadaşlar...inşallah hamiş sayılarımız çoğalır.....çok tuhafım ya daha olayları idrak edemedim şaşkınımmmmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
arkadaşım tebrik ederim rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin :)))

bir bardak kaynayan suya 1 çay kaşığı hayıt tohumunu katıp ocağın altını kapatın demlemeye bırakın 10 dk ağzı kapalı bi şekilde...ılıyınca için tadı çok kötü ama olsun yeterki şifa olsun......

ben de deneyeceğim inşallah

merhabaa arkadaşlar bende aranıza yenı katıldımm umarım birbirimizin tecrubelerınden faydalanırız

kul55 tebrik ederim cnm.Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin ins..darisi tum bebek isteyen herkese olsun..
canim bende beklemedeyim suan ama bnm hic belirtim yok..1 hafta oncesinde goguslerimde cok agri vardi ama suan agri azaldi hic agri yok hatta..ya acaba illa bir belirtimi olmasi lazim.belirtisi olmadan hamile olan yokmu arkadaslar hic:KK43: bide atesimi olcuyordum ben atesimde dustu:KK43: kesin yakinda kirmizilar gelicek:KK43:
nolur banda dua et.bende senin gibi guzel haber verebileyim ins :KK43:

X