hamileyim ve belirtilerim

kul55

canım kızım
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2011
419
9
kızlar öncelikle inşallah rabbim her isteyene nasip etsin bebek...benim adetlerim hep düzensizdir o yüzden hiç günüm geçti bile diyemiyodum bu ay göğüslerimde büyüme oldu ve çok ağırdılar bi göğsümde damar belli oluyodu,idrar rengim koyulaştı bi hafta boyuncada sürekli ishal oldum ishalin gebelik belirtisi olduğunu bilmiyodum ama burda belirti olduğunu okuyunca içimde bi şüphe oldu..veee son olarakta adet sancımın olduğu gün kahverngi akıntım oldu ama çok az ben bu ayda olmadı diye üzüldüm tabi:KK59:ama devamı gelmedi ama aynı adet oluyomuşum gibi sancılarım oldu şuan yine var sancım üzerinden 3 gün geçti tamam dedim test yapayım bu sabah aldım inşallah sizlerede nasip olur ikinci çizgiyi çok net gördüm bi anda şaşkın ördek gibi oldum eşimi uyandırdım hemen hastaneye gittik sonuç 1172 sizce ne kadarlık arkadaşlar...inşallah hamiş sayılarımız çoğalır.....çok tuhafım ya daha olayları idrak edemedim şaşkınımmmmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

allah kucağına almayı nasip etsinnn.bende test yaptım çok silik çıkıyor.bide sürekli karnım ağrıyor ve ishalım.bende bu ishal ne diyip duruyordum demekki o da bi belirtiymiş.Allah isteyen herkese versn inş.Tbrk ederim ayrıca seni:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

teşekkür ederim inşallah seninde gebeliğin kan testiyle kesinleşir......

tebrik ederiimm Allah sağlıkla ve zamanında kucağına almayı nasip eder inşallah bebişinii :nazar:

kabızlığın hamilelik belirtisi olduğunu biliyodum ama ishali ilk kez duyuyorum bende
benimde adetlerim çok düzensizdir mesela şimdi 38.günüm hala adet görmedim gebeleik testim negatif arkadaşlar ovulasyon testiyle yap dediler onda 2.çizgi hafif
son 1 haftadır bende ishal var ama hiç kondurmadım yani
ama bugün yok geçti şükür
ayyyyyy
ya kırmızı gelsin,ya bebek yaaa
yada samsundan bi araçç:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar öncelikle inşallah rabbim her isteyene nasip etsin bebek...benim adetlerim hep düzensizdir o yüzden hiç günüm geçti bile diyemiyodum bu ay göğüslerimde büyüme oldu ve çok ağırdılar bi göğsümde damar belli oluyodu,idrar rengim koyulaştı bi hafta boyuncada sürekli ishal oldum ishalin gebelik belirtisi olduğunu bilmiyodum ama burda belirti olduğunu okuyunca içimde bi şüphe oldu..veee son olarakta adet sancımın olduğu gün kahverngi akıntım oldu ama çok az ben bu ayda olmadı diye üzüldüm tabi:KK59:ama devamı gelmedi ama aynı adet oluyomuşum gibi sancılarım oldu şuan yine var sancım üzerinden 3 gün geçti tamam dedim test yapayım bu sabah aldım inşallah sizlerede nasip olur ikinci çizgiyi çok net gördüm bi anda şaşkın ördek gibi oldum eşimi uyandırdım hemen hastaneye gittik sonuç 1172 sizce ne kadarlık arkadaşlar...inşallah hamiş sayılarımız çoğalır.....çok tuhafım ya daha olayları idrak edemedim şaşkınımmmmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canımm inşallah MEVLAM sağlıkla sıhhatle kucağına almayıda nasip ederrr:KK49::emir_bebek::nazar:

canım çok sevindimm allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahhh bu aralar hep güzel haberler alıyorum sedada hamileymiş. artık bize dua edin bol bolll

canım çok sevindimm allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahhh bu aralar hep güzel haberler alıyorum sedada hamileymiş. artık bize dua edin bol bolll

sağol alya inşallah en kısa zamanda sende yaşarsın bu duyguyu sayımız artsın inşallahhh

ay inşallah canım ya diyorum ya bana dua edin artık bu ay bende kalayım:KK1: tatlım nette hesaplayıcılar var zaten en son adetin tarihi baz alınır gebelik hesaplamada

kızlar öncelikle tebrik ederim sizi darısı başımıza benm regl günm 15 nisandı yani 1 gün geçti göğüslerim çok şişti ve ağrıyo sol mememn ucunu sıkınca acıyor sağ uç acımıyorr bide kasıklarım ara ara sanki heran olacakmışm gbi ağrıo idrarım koyu renk ya bide sanki bugün çok afedersnz idrarımı yaparken sanki kahverengi akıntı geldi gbi gördm ya off artık kafayı yiycez yaa sapıttm ben şahsenn inşallah aranıza katılırım testi sabredicem ve 19 mayısta yapıcamm sizcee hamile olabilrmiyimm reglm düzenlii 30-31 gün gbii bugün kesin olurum die düşünmstm şuan kasıklarım ağrımıo ama sabah wc de çok ağrıoo sanki heran oluyormuşm gbii.. ya bide normalde regl öncesi çok canm tatlı bişeyler isterdi bu sefer istemedi onu fark ettim...

kızlar öncelikle tebrik ederim sizi darısı başımıza benm regl günm 15 nisandı yani 1 gün geçti göğüslerim çok şişti ve ağrıyo sol mememn ucunu sıkınca acıyor sağ uç acımıyorr bide kasıklarım ara ara sanki heran olacakmışm gbi ağrıo idrarım koyu renk ya bide sanki bugün çok afedersnz idrarımı yaparken sanki kahverengi akıntı geldi gbi gördm ya off artık kafayı yiycez yaa sapıttm ben şahsenn inşallah aranıza katılırım testi sabredicem ve 19 mayısta yapıcamm sizcee hamile olabilrmiyimm reglm düzenlii 30-31 gün gbii bugün kesin olurum die düşünmstm şuan kasıklarım ağrımıo ama sabah wc de çok ağrıoo sanki heran oluyormuşm gbii.. ya bide normalde regl öncesi çok canm tatlı bişeyler isterdi bu sefer istemedi onu fark ettim...

reglın geçmeden test yapma hüsran oluyor canım anlattıklarından yola çıkarsak gebelik belirtisi ama aynı zamanda adet belirtisi akıntın falan var mı?

canım akıntım yok zaten benm hiç bi zaman fazla akıntım olmuyor yumurtlama dönemnde sadece oda çok fazla değil günm geçti zaten ama daha 1 gün:KK43:(

teşekkürler kuzey inşallah sende yaşarsın yakında bu duyguyu.belirtilerin benimkine benziyo ağrılarım adet ağrısının aynısı inşallah testin çift çizgili olur

ayyyy dün akşam okumuştum yazdıklarını :))))))))))
,
canımmmmmmmmmmmm hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla büyüsün bebişinnnnnnnnn :nazar: :nazar: :nazar:

kul55 tebrik ederim allah sag saglim dogmasini nasip etsin.bisey sorucam.ilk belirtin nezaman basladi.gazin oldumu mesela???kasik agrin adet sancisi gibimi ve ve akinti durumun nasil...benim son adet tarihim 18 nisandi benimde adetlerim düzensiz oldugu icin gecti diyemicem bu cumaya kadar yolu var.cünki ovulasyon testi yapmistim.yumurtlamadan tam 1 hafta sonra gögüslerim sisti bariz bir sekilde damarlandim.gögüslerimin agrisi gecti sadece uclari aciyor simdi.gaz sikayetim var.ve cuma gününden beri adet sancim.ama akintim yogun degil belim agriyor istahim cok yani saymakla bitmiyor:)))))

X