Çocuk Hastalıkları bebeğim başını kaşıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

amazondt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2011
12
0
3 gün sonra 4 aylık olacak oğlum başını kaşıyor.kirlendi ondanmı acaba desem yıkandıktan sonra da kaşıyor elleri öyletatlı ki.neden kaşınıyo olabilir bi fikriniz var mı

benim kızımda kafasını kaşıyor ama uykusu geldiği zaman.bazende kulaklarını ensesini kaşıyor yeni banyo yaptırsam bile.doktorumuza sormuştum bebekler kaşınır bu normal bir durum demişti.eminim senin bebişininde ya uykusu geliyordur yada hoşuna gidiyordur.

benim oğlumdada var aynı durum gözlerini kafasını keşıyor hatta saçını çekyor. dişleri kaşınıp acıdığından yaparmış bebekler. 7 aylık oldu çıkarmadı diş ama çok çekiyoruz kaşıntısından. ağzına sakız var gibi dolanıyor. neresi, kaşınıyor anlayamazmış dedi bize.

ben de sordum doktoruma, kontrol de etti. dişin de etkisi var ama kafası terleyince kaşınır dedi. gerçekten benimkinin kafası .çok terliyor.

oda mümkün tabi. yaz geliyor daha sık yıkamak çözüm olabilir belkide. gerçi yazda bir türlügelemedi:KK43:

kızım da çok kaşıyor,dr normal dedi.sanıyorum kızım kaşıma hareketini keşfetti.çünkü benim de neremi tutarsa kaşıyor,kaşınmıyorum kızım diyorum anlamıyor:KK60:

benim oğlum dört aylıkken saçları dökülmeye başlayınca kaşıyordu belki saçları dökülüyordur

duzenlı olarak banyo yaptırıyomusun cnm.benımkıde uykusu gelınce yapar normalde ama senınkı ılgınc

benim oğluşumda aynı derde sahip ne yapmak lazım acaba uykusu geldiğinde gözünü kaşıyor uyuyor ama kafasını kaşımqası ayrı saçlarıda dökülüyor ondanmı acaba ? iki günde birde banyo yaptırıyorummm ama hiçbişi çözüm değil nedenki?
3 gün sonra 4 aylık olacak oğlum başını kaşıyor.kirlendi ondanmı acaba desem yıkandıktan sonra da kaşıyor elleri öyletatlı ki.neden kaşınıyo olabilir bi fikriniz var mı

Kizlarr benim oglumda da ayi sorun var daha uc aylik kafasini surekli kasiyor ve okadar hizli yapiyorki hep kanatiyor cimcikliyerek ozelliklede bingildagini Bana yardmci olursaniz cok sevinirim cok endiseleniyorum

X