Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

ahh şu tatlı krizleri..ölüyorum yaa resmen canı çekiliyor yemezsem.nasıl bi yöntemle bu krizlerden kurtulcam bilemiyorum.bende deneyim kuru kayısı incir vs.ama sanmam çözüm olsun:KK56: bol su tüketiyorum bende ama yeşil çayı denemedim.tadınıda sevdiğim söylenemez:KK17: humana kullanıyorum süt yapsın die.tavsiyelerin için sağol deneyeceğim.gaz lazım böyle birbirimizi gazsız bırakmayalım gaza getirelim:KK60::KK60::KK60::KK60::nazar:

ahh şu tatlı krizleri..ölüyorum yaa resmen canı çekiliyor yemezsem.nasıl bi yöntemle bu krizlerden kurtulcam bilemiyorum.bende deneyim kuru kayısı incir vs.ama sanmam çözüm olsun:KK56: bol su tüketiyorum bende ama yeşil çayı denemedim.tadınıda sevdiğim söylenemez:KK17: humana kullanıyorum süt yapsın die.tavsiyelerin için sağol deneyeceğim.gaz lazım böyle birbirimizi gazsız bırakmayalım gaza getirelim:KK60::KK60::KK60::KK60::nazar:

:)) canım yeşil çayın tadını ben de sewmem ama yaseminlisini içiorum o daha güzel en azından dierinden daha ii yani :)
bebeğin kaç aylık senin?
ben ilk 4 ay çok tatlı yemiştim

ye tabi tatlıları ama fazla abartmadan ye.sonra benim gibi olursun:KK1: hamileyken 9 kg aldım doğumdan çıktığımda 3kg fazlam varken şuan 10kg fazlam var bide bu kilo vermiş halim:KK1::KK1::KK1:

tatlı krizlerine süperrrrrrrrrrrr bi çözüm buldum

1 kase yoğurda 3 4 tatlı kaşığı tarçın ve 5 6 adet çilek doğruyorum direkt kesiyor tatlı krizimi:KK52::KK52::KK52:

tatlı krizlerine süperrrrrrrrrrrr bi çözüm buldum

1 kase yoğurda 3 4 tatlı kaşığı tarçın ve 5 6 adet çilek doğruyorum direkt kesiyor tatlı krizimi:KK52::KK52::KK52:
kızlar ben imde en büyük sorunum tatlıydı bilirler daha önceki arkadaşlar.size önerim tatlı krizleri için,nesfit meyveliyi deneyin derim.ben 2 öğün nesfit yiyorum hem tatlı isteğimi bastırıyorum hemde 2 ana öğünümü az kalori ile atlatıyorum..birde tarçınlı sütü deyebilirsiniz:KK68:
tAtlı krizinden kurtulduktan sonra birde hareketi arttırdıkmı :KK8: gidiyor kilolar:KK6:

nedense bizim kadınlarımız bayılır kilo aldın mı ...başlarlar hemen AAA ÇOK KİLO ALMIŞSIN demeye.psikolıjim bozuldu yaa.amaçları sadece moral bozmak.siniirr oluyorruuuum onlaraaaaa:KK47::KK47::KK47:

öncelikle kilo veren yada verebilenleri tebrik ediyorrum caaanı gönülden.ya nasıl veriyorsunuz ben 2gün önce kıstım yememden sütüm azaldı,panik oldum.nasıl besleniyorsunuz da hem süt oluo hem kilo verilio.vallaa kıskandım yaa ben 66 ya takıldım.hedef 58-57-56-55----:KK43:

Canım sütünün azalacağından korkarsan süt azalıyor bence ben psikolojik olduğunu düşünüyorum. Ben yememden aşırı kısmadım gerçi sadece tatlıyı ve ekmeği azalttım. Bi de akşam yemeğinden sonra ağır şeyler yemiyorum. Meyve suyu ve fındık falan yiyorum. Tatlı isteğimi de küçük meyveli şekerler veya sakızlarla dizginlemeye çalışıyorum.Bol suyu da unutmamak lazım tabi. Benim genel olarak yaptıklarım bunlar. Zaten fazla bişey de yapamıyorsun emzirirken. Ama moral bozmamak lazım sonuçta bu kilolar 2 günde alınmadı. Vermek de zaman alacak.:KK34:

nedense bizim kadınlarımız bayılır kilo aldın mı ...başlarlar hemen AAA ÇOK KİLO ALMIŞSIN demeye.psikolıjim bozuldu yaa.amaçları sadece moral bozmak.siniirr oluyorruuuum onlaraaaaa:KK47::KK47::KK47:

Kesinlikle katılıyorum. Bir türlü yaranılmıyor. Evlenceğim zaman çok zayıflamıştım "Ne bu hal süzülmüşsün azıcık kilo al." dediler. Şimdi de kilo aldım "Çok kilo almışsın ne olmuş sana böyle" diyorlar. Söyleyenlerin hepsi de manken ya sanki beni beğenmiyorlar. Ha bi de az yeyip doydum mu şaşırıyorlar. Sanki kilolu olunca dünyayı yemem gerekiyor ya. Çok sinir oluyorum.:KK47::KK47::KK47::95::95::95::95:

hem kilo almışsın diyorlar hem de rejime gireceğim deyince de aaa ama sen yeni doğum yaptın sütün gider ye ye diyorlar.rejime girdiğimi kesinlikle söylemiyorum o zaman özellkle yediriyorlar başta teyzem :)

günaydın kızlar,bişey söylicem...
ben bugün sabah tartıldım 72.8 çıktım :KK43: panik oldum bir anda çünkü çarşamba günü 74.5'dim.nasıl oldu ya böyle :18: tartımı yanlış diye belki 10kez tartıldım :18:
Ödemmi atıyorum acaba? yada başka bi fikri olan varmı?
:18::18:

ben bugün sabah tartıldım 72.8 çıktım :KK43: panik oldum bir anda çünkü çarşamba günü 74.5'dim.nasıl oldu ya böyle :18: tartımı yanlış diye belki 10kez tartıldım :18:

adet dönemin bittiyse falan normaldir...

bu arada bende 10 gündür diyetisyen eşliğinde diyetteyim.dün adet gördüm,şimdilik bir kilo gitti kızlar.adet sonrası tartılıcam.benim bebeğim 7 aylık.ek gıdaya alışır alışmaz başladım diyete..ben hepinize diyetisyene gitmenizi öneririm.kendinize uygun bir diyele ve uzman eşliğnde daha iyi motive olursunuz...

Canım panik olma sağlığında bi olumsuzluk hissetmiyorsan bence. Pilates yaptığın için metabolizman hızlanıyordur. E zaten emziriyorsun da. Bence sorun yoktur.

kızlar dün günüm vardı bugünde bebek görmye misafirim gelecek yoğun bi tempoda koşturuyorum misafirler gelene kadar sonrada yiyorum tabiii. bakalım çarşambaya durum ne olacak ?

Kızlar hekes kendi halinde sanırım. Ben de evde kızımla vakit geçiriyorum. Haftaya memlekete gideceğiz. Zaman geçsin diye sabırsızlanıyorum çünkü çok sıkıldım. Düğün de var kıyafet almam lazım şimdiden sıkıntısı düştü içime ya:KK14::KK14:

slm kızlar. bende aranıza katıla bilir miyim?
3,5 aylık kızım var emzırıyorum. bende kılo verıp eskı halıme dönmek istıyorum.
ben 55 kıloyla hamıle kaldım 22 kılo alarak 77 kıloyla dogum yaaptım. dogumdan sonra tartıldığımda sadece 4 kılom gıtmıştı. sımdı ise 63.500 gr dayım. yanı daha vermem gereken 8,5 kılo var.
pekı sız nasıl destek oluyorsunuz bırbırınıze? bır dıyet lıstenız var mı yada önerılerınız nelerdır?

Kızlar hekes kendi halinde sanırım. Ben de evde kızımla vakit geçiriyorum. Haftaya memlekete gideceğiz. Zaman geçsin diye sabırsızlanıyorum çünkü çok sıkıldım. Düğün de var kıyafet almam lazım şimdiden sıkıntısı düştü içime ya:KK14::KK14:
kimseler uğramaz oldu artık.bende evde kızımla ilgileniyorum,dışarısı çıkılacak gibi değil çok sıcak mecburen evdeyiz bizde.
memleket nere? neyse sen düğüne git bol bol halay çek,göbek at zayıflayıp dön:KK55:

kızımın bugn aşıları vardı bitkin durumdayım.gece de uyumadı sabah 4e kadar oturduk.rejime diyetisyene gerek kalmayacak gibi...işin şakası bi yana çooooooooookkkkkkkkk yorgggunuuuuuuuuummmmmmmmmmm:KK43:((

X