Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

eee nerde kilo verme çizelgesi,ordan bakıp motive oluyodum ben ne guzel kim kaç kg vermiş diye...böyle okuyunca kalmıyo aklımda hiç

kimseler uğramaz oldu artık.bende evde kızımla ilgileniyorum,dışarısı çıkılacak gibi değil çok sıcak mecburen evdeyiz bizde.
memleket nere? neyse sen düğüne git bol bol halay çek,göbek at zayıflayıp dön:KK55:

Canım ben Konyalıyım. Erzincan'da görev yapıyorum. Osmaniye'ye düğüne gideceğim. İnşallah düğüne kadar 1-2 kilo veririm. Düğünde de 1 kilo gitse ne güzel olur ama. Züğürt tesellisi işte :KK61:

neler yapıyorsunuz kızlar rejım için

Valla canım ben rejim yapıyorum demiyorum çünkü sadece dikkat ediyorum.Malum emziriyoruz. Ama tatlı ve ekmek oldukça azaldı. Bi de akşam yemekten sonra hafif şeylerle açlığımı bastırıyorum fındık ve meyve suyu gibi.

ben de 400 gr vermişim.ya az yedim ya wc ye çok çıktım.:))))))kilo vereceğimi sanmıyorum bu tatlı manyaklığıyla..:KK19::KK19::KK43::KK43::KK43::KK43: kilo verenleri verebilenleri caaaaan-ı gönülden kutluyorum sizi seviyorum:KK64::KK64:

kızlar bende dikkat edıyorum artık yedıklerıme şu saatten sonra :))
bende en az 60 olmalıyım gerısı gelır zatiiii :))

gecen hafta evi tasıdık veeeeeeee 1.5 kilo vermişiiim.70 kg olmusum...:21::21::21:
ooo süpersin tatlım...bizdemi ev taşısak napsakk:KK1:
Canım ben Konyalıyım. Erzincan'da görev yapıyorum. Osmaniye'ye düğüne gideceğim. İnşallah düğüne kadar 1-2 kilo veririm. Düğünde de 1 kilo gitse ne güzel olur ama. Züğürt tesellisi işte :KK61:
aa ne güzel...biliyosun ben Adanadayım,Osmaniyeye giderken yada dönerken banada beklerim...
ayrıca bende üniversiteyi Konya'da okudum,Konya'ya benden çook selam söyle.Zafer'de benim içinde gez :KK43:çok özledim Konya'yı...bak beni 7yıl önceye götürdün:KK43:aklıma Mithat'ta yediğim Tiritler geldi:KK56: :KK43::KK43:
Düğündede merak etme hiç oynamasan bile 1 kg verirsin çünkü buaralar çok fena sıcak var,sen serin yerden geldiğinden bol bol terlersin birazda düğünde göbek atarsan tamamdır sen burdan zayıflayıp dönersin :KK1:
:KK1::KK1:

aa ne güzel...biliyosun ben Adanadayım,Osmaniyeye giderken yada dönerken banada beklerim...
ayrıca bende üniversiteyi Konya'da okudum,Konya'ya benden çook selam söyle.Zafer'de benim içinde gez :KK43:çok özledim Konya'yı...bak beni 7yıl önceye götürdün:KK43:aklıma Mithat'ta yediğim Tiritler geldi:KK56: :KK43::KK43:
Düğündede merak etme hiç oynamasan bile 1 kg verirsin çünkü buaralar çok fena sıcak var,sen serin yerden geldiğinden bol bol terlersin birazda düğünde göbek atarsan tamamdır sen burdan zayıflayıp dönersin :KK1:
:KK1::KK1:

Neden olmasın istersen seni de alır Konya'ya beraber döneriz ne dersin? Zaferde beraber dolaşırız, tirit de yeriz etliekmek de... Annemlerin evi bahçeli serin olur. Adana'nın sıcağından sonra biraz nefes alırsın :KK64:

kızlar ben bu hafta şehir dışına çıkıyorum, oğlumla gezmeye çıkıyoruz. gittiğim yerde net bulamayabilirim. bugün itibariyle 55,5. bakalım 1 hafta sonra görüşürüz...

ya arkadaslaslar banada yardım edın nasıl kılo verdınız bı dıyet falan varsa yazarmısınız çok sısmanım bbegım 3 aylık oldu masallah sutum zaten az dıye habıre yedım kılo verecegıme alıyorum devamlı ve bebegım gecelerı uyumadıkca aburcubur yıyorum habıre evlendıgım ılk yıl 12 kılo aldım bu dogum kontrol hapları kılo aldırıyormus cunku ıstahım hep aynıydı.tam rejıme basladım bırde baktım hamıleyım.75 kılo ıle hamıle kaldım 90la doguma gırdım sanırım suan 82 kıloyum napcam bılmıyom çok cırkınlestım

ya arkadaslaslar banada yardım edın nasıl kılo verdınız bı dıyet falan varsa yazarmısınız çok sısmanım bbegım 3 aylık oldu masallah sutum zaten az dıye habıre yedım kılo verecegıme alıyorum devamlı ve bebegım gecelerı uyumadıkca aburcubur yıyorum habıre evlendıgım ılk yıl 12 kılo aldım bu dogum kontrol hapları kılo aldırıyormus cunku ıstahım hep aynıydı.tam rejıme basladım bırde baktım hamıleyım.75 kılo ıle hamıle kaldım 90la doguma gırdım sanırım suan 82 kıloyum napcam bılmıyom çok cırkınlestım

Canım önce moral bozmak yok. Bizim topiğin en önemli kuralı bu. Şişmanlamak çirkinleşmek değil sakın kendine haksızlık etme. Burda herkesin kendine göre yöntemleri var. Sıkı sıkıya uyduğumuz bir liste yok. Sadece dikkat ederek azar azar kilo vermeye çalışıyoruz. Sütümüzün etkilenmemesi için katı diyetler uygulamıyoruz. Tatlı isteğimizi şekerlerle, nesfitle ya da tarçınlı karışımlarla dizginlemeye çalışıyoruz. Ve birbirimizi gaza getiriyoruz. Özetle durum bu canım İnşallah sen de yavaş da olsa fazlalıklarından kurtulursun...

X