Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

dün eşimin yeğninin doğum günü vardı yedim de yedim akşama 30 dk spor yaptım ama kendimi kötü hissediom :26:

Bizim topik diyet yapamayanlar olarak değiştirilecek böyle giderse :) Neyse kızlar çarşamba günü kilo verenler olduğunda daha çok gaza gelip dikkat etmeye başlarız bence.

kızlar size süper bir haberim var. ben ancak akşam tartılabildim, babamlara gittik ve ben hep o tartıda tartılıyorum 20 gündür gidememiştik ve 20 gün önce 58dim şimdi 56 olmuşum(hamile kaldığım kilomdayım) hem de pek dikkat etmemiştim(sanırım reglden biraz gitti, zaten göbekte biraz farketmiştim) şimdi artık daha bir dikkat...

kızlar size süper bir haberim var. ben ancak akşam tartılabildim, babamlara gittik ve ben hep o tartıda tartılıyorum 20 gündür gidememiştik ve 20 gün önce 58dim şimdi 56 olmuşum(hamile kaldığım kilomdayım) hem de pek dikkat etmemiştim(sanırım reglden biraz gitti, zaten göbekte biraz farketmiştim) şimdi artık daha bir dikkat...

senin adına sevindim.....:KK9:.ne güzel............:63:

günaayydın kızlar.ben bu işi beceremiycem yine sanırım.dün dışarda idik.gelsin dönerler patates kızartmaları,akşama cipsler kolalar sanki rejim kararı almadım.bakalım her sabah bugün yeni bir gün diye uyanıyorum ama yatarken yine vicdan azabı ile yatıyorumm.her an açım yaaa.içimde bi canavar mı var acaba:26:

geçen hafta da ben böyleydim şekerim biliyosun 77'den 78'e çıkarak diyet grubunda utanmadan bi de kilo alan bi ben vardım:))))
ama bu hafta daha istikrarlıyım,azimliyim kararlıyım herşeyi yiyesim var ama dayanıcammmm:))

Bugün gayet rejime uygun beslendim,ara öğünlerimde ceviz hurma yedim,süt içtim.
akşam kayısı yedim mevsimi değil diye heralde pek tadı yoktu ama yıne de güzeldi...şimdi kocişle bebiş uyuyo açım ama dayanıyorum,bugun kociş dondurma alayım mı dedi hayır dedim ona :)))
eğer dedım çarşambaya kilo vermiş olursam haftalık ödülüm olarak kabul edebilirim:)))

valla ben hergün sabah tartılıyorum,doğrumu yapıyorum yanlışmı bilmiyorum ama gözümü tartının üzerinde açıyorum:KK1:
sabah bi güzel kahvaltımı ettim,öğlen dışardaydık simit-çay yedim,tuttum kendımı:))
akşam evde ızgara tavuk,közlenmiş kırmızı biber,yoğurt ve de 2 kaşık pilav yedim...
az önce mutfakta bana göz kırpan kurabiyelerın yanından da hiç oralı olmadan geçtim...

bi aferin bana lütfen:)))

bugun kendıme pilates topu (büyük) ve minderi aldım halı kayıyo da evde,artık pilates topum hem buyuk hem küçük,lastığım,çemberim ve minderım var:)bakım çarşamba gunu nolucak:)umarım geçen haftakı gıbı kilo almam yıne:)
:KK9::KK9: aferin sana:KK64::KK64:
durmak yok yola devam:KK1:

bir aferinde sana:KK9::KK9::KK9:

bende katılayım aranıza. 30 yaşındayım kızım 5 yaşında oğlum 5,5 aylık. öğretmenim ve perşembe göreve başlıyorum. hamile kaldığımda 70 kiloydum. 85le doğum yaptım , şimdi 75 kiloyum hedefim 65 olmak.

diyetteyken insan ne yiyeceğini şaşırıyor, özellikle akşam ve öğlen yemeklerinizi yazarsanız birbirimize fikir vermiş oluruz. ben sabah 1 haşlanmış yumurta domates , salatalık yedim humana içtim . öğlen kepek ekmekli hazırlanmış incecik bir kaşarlı tost yemeyi düşünüyorum, akşamsa salata ve bir kase çorba.

tatlı krizlerim için üzerinde ŞEKERSİZ yazan ama şekerli olan sakızlardan 3-4 tane atıyorum ağzıma krizi yatıştırabiliyorum. kesin kararlıyım zayıflayacağım temmuzda kardeşimin düğünü var ağustosta tatil var, göreve başlamakta umarım işe yarar.

birde günde yaklaşık 100 civarı yarım mekik yapmaya çalışıyorum. herkese kolay gelsin , yarışmacı arkadaşlara başarılar:))

Günaydın kızlar. Ben de sıkı bir kahvaltı yaptım ama ekmeği az yedim. Ben zaten kahvaltıyı çok iyi yapıyorum akşam yemeğinde az yiyorum. İnşallah kilo verebilirim. Bu arada ben zayıfken giydiğim bir gömleği gözüme çarpan bir yere çıkardım sürekli ona bakıp gaza geliyorum ve az yemeğe çalışıyorum.İnşallah başaracağım. Beraber başaracağız kızlar. Siz diyeti bozsanız da ben hepimize güveniyorummmm...

bende katılayım aranıza. 30 yaşındayım kızım 5 yaşında oğlum 5,5 aylık. öğretmenim ve perşembe göreve başlıyorum. hamile kaldığımda 70 kiloydum. 85le doğum yaptım , şimdi 75 kiloyum hedefim 65 olmak.

diyetteyken insan ne yiyeceğini şaşırıyor, özellikle akşam ve öğlen yemeklerinizi yazarsanız birbirimize fikir vermiş oluruz. ben sabah 1 haşlanmış yumurta domates , salatalık yedim humana içtim . öğlen kepek ekmekli hazırlanmış incecik bir kaşarlı tost yemeyi düşünüyorum, akşamsa salata ve bir kase çorba.

tatlı krizlerim için üzerinde ŞEKERSİZ yazan ama şekerli olan sakızlardan 3-4 tane atıyorum ağzıma krizi yatıştırabiliyorum. kesin kararlıyım zayıflayacağım temmuzda kardeşimin düğünü var ağustosta tatil var, göreve başlamakta umarım işe yarar.

birde günde yaklaşık 100 civarı yarım mekik yapmaya çalışıyorum. herkese kolay gelsin , yarışmacı arkadaşlara başarılar:))

Hoşgeldin canım aramıza valla ben ekmek ve şekeri azaltmanın dışında çok fazla bişey yapmıyorum. Akşam özellikle salataya ağırlık veriyorum ve akşam yemeğinden sonra çok acıkırsam biraz fındık ve meyve suyu tüketiyorum. Tabi bol su içmeye çalışıyorum.Bunun dışında hemen hemen herşeyden yiyorum ama az. Kio vereceğimize ben inanıyorum bi kere niyet ettikten sonra...

selam kızlar,sanırım herkes bebişleriyle ilgileniyor,topik sessiz kalmış biraz:)
bugünden itibaren kendime daha dikkat etmeye söz verdim,sporumu yaptım karnım acıktı biraz ama bir tane elma yedim öğleyin,akşama da sebze yemeyi düşünüyorum,inş.abur cuburu hayatımdan çıkarıcam:KK61:

süper gercekten reglıden sonra 2kg yakın gıdıoo..evet dıkkat etsen cok kolay gıdıcek ıns

Bugün gayet rejime uygun beslendim,ara öğünlerimde ceviz hurma yedim,süt içtim.
akşam kayısı yedim mevsimi değil diye heralde pek tadı yoktu ama yıne de güzeldi...şimdi kocişle bebiş uyuyo açım ama dayanıyorum,bugun kociş dondurma alayım mı dedi hayır dedim ona :)))
eğer dedım çarşambaya kilo vermiş olursam haftalık ödülüm olarak kabul edebilirim:)))

süpersın motıvasyon harıka:))

arkadaslar ben sımdı bana dıyet deme dıe bı kıtap okuorum orda kalorı hesabı yapıp kendımıze gore lıste yapabılıoruz
kıtabı bıtıreyım bu sekılde uygulama yapıcam.sanırım emzıren annelerede 1700-1800 kal dıyet onerıo uzmanlar.burdan dıyetısyene gıden arkadaslar varsa bıze lutfen doktorunun kac kal dıyet verdıgını yazarsa sevınırız.bıde kg boy ve hedef kılolarınıda yazsınlar.cunku kalorı alımı herkesın booy ve kgsuna ve hedefıne gorede degısıormuss

benden de herkese günaydın.
dün misafirlerim vardı gece 12 ye kadar durmadan yedim içtimmm. çok sevdiğim arkadaşlarım bebek görmeye gelmişlerdii muhabbet ederken bi dünya yedim yedimmm yedimmmm:KK5:. yatarkende "ama bütün gün çok enerji kaybettimm hazırlık temizlik filan derkenn" diye kendimi avuttum:KK69:
ama yarın tartıya çıkmak için sabırsızlanıyorum. ben kilo versemde sanırım sadece emzirdiğim için olacak diyet bana çok uzakkkk.

slm kızlar,dünden beridişim çok fena ağrıyor,sabah bi uyandım bomba gibi şiş bir yanağım:KK43:
dün akşam da kayınvalideler geldi,iştahım kendiliğinden kapandı,yemekten sonra bşy yemedim :KK1:
yarına kilo vermiş olarak girmiycem çünkü tam anlamıyla kendimi sıkmaya dün başladım.Neyse,inşallah bi dahaki haftaya..

şuan tek isteğim diş ağrımın tam olarak geçmesi,hala hafif hafif yokluyor.....:KK43:
bu arada geçen tv de tatlı krizi için bir formül verdiler,ben bu sabah yaptım
bir kaç tane elmayı rendeleyip içine tarçın atıyorsunuz,ocakta biraz kavuruyorsunuz o kadar:)hani şu elmalı kurabiyenin içine koyduğumuz harcın aynısı işte:)tavsiye ederim...

Günaydın herkese. Tartılmaya kaldı 1 gün. Merakla bekliyorum :)

günaydın kızlar..................:KK3::KK9::KK16:
günaydın:KK1: kızlar,evet son 1 gün :KK33:
geçen haftanın şampiyonu bendim:KK19: bakalım bu hafta şampiyonluğumu devam ettirebilecekmiyim:18:
varmı beni geçecek olan:KK76:
kızlar bu hafta benden daha fazla kg vermiş olan muhakkak çıkacak buna inanıyorum ama bundan sonraki haftaların şampiyonu hep ben olacam:KK53::KK53: (bu hafta yürüyüş ve pilatesi 1-2 kez yapabildim .dondurma+tatlı+pasta yedim)
hadi verelim şu kiloları,giyelim önceki kıyafetlerimizi,bikinilerimizi
:82::82:

slm kızlar,dünden beridişim çok fena ağrıyor,sabah bi uyandım bomba gibi şiş bir yanağım:KK43:
dün akşam da kayınvalideler geldi,iştahım kendiliğinden kapandı,yemekten sonra bşy yemedim :KK1:
yarına kilo vermiş olarak girmiycem çünkü tam anlamıyla kendimi sıkmaya dün başladım.Neyse,inşallah bi dahaki haftaya..

şuan tek isteğim diş ağrımın tam olarak geçmesi,hala hafif hafif yokluyor.....:KK43:
bu arada geçen tv de tatlı krizi için bir formül verdiler,ben bu sabah yaptım
bir kaç tane elmayı rendeleyip içine tarçın atıyorsunuz,ocakta biraz kavuruyorsunuz o kadar:)hani şu elmalı kurabiyenin içine koyduğumuz harcın aynısı işte:)tavsiye ederim...

çokk güldüm valla çok yaşa emii :KK71:
ayy bu nie bizim aklımıza önceden gelmediki,haydi kızlar herkes kaynanasını çağırsın.otomatik olarak iştahımız kapansın:KK1::KK1:

bu arada geçmiş olsun canım.minoset içebilirsin

Son düzenleme:
X