Doğuma Hazırlık Bebek icin Amerikadan ucuza ne alinabilir? Bilen var mi kizlar??

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

gamze_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2010
80
0
Arkadaslar esim is icin iki haftaligna amerikaya gitti. bende 6 aylik hamileyim.bebegimiz icin Türkiyede bulunmayan ya da orda daha ucuz seylerden almak istiyoruz. Bildiginiz ürünler var mi önerebilceginiz ya da cevreden duydugunuz ???? Yardimci olursanizzz cok sevinirimmmm:KK3:

selam canim oncelikle bebegin hayirli olsun, bende abd'de yasiyorum ve 7 aylik hamileyim.

Sana onerebilecegim seyler eger esinin yuk hakki sorunu olmazsa travel set bebek arabalari.Tr'de cok pahali oldugunu buradaki arkadaslardan biliyorum.Burda graco travel set bebek arabasini vergisiyle beraber yaklasik $200 a alabilirsiniz.

Ikinci onerebilecegim biberonlar.Hangi markalar en iyidir bilmiyorum ama annem buraya geldiginde cok uygun fiyatlari,tr de bunlar cok pahali demisti.

Canim diger onerim bebek kiyafetleri,burda cok uygun fiyata harika seyler alabilirsin.Carter's marka bebek tulumlari, citcitli bodyler hepsi civil civil.Internetten de bakabilrsin,begendiklerini esine aldirabilirsin.
Simdilik aklima gelenler bunlar
sevgiler

Son düzenleme:
abim isveçde en yakın arkadasımda hollandada yasıyor
Maalesef amerıka konusunda yardımcıolamasamda ortalama bırseyler soleyıp yardımcı olmak ısterım
Ornegın abım burdakı bebek kıyafetlşerını cok tek duze bulurken orda hem ucuz hemde cok sırın seyler var deyıp ordan alıyor
cıdden oyle
gun tısortlerı var yegenımın :d
Pazartesı slı çarşamba...
Ay tısortlerı
degısık sırın tulumlar
Bebek arabası felanda daha uygun
Eşinin zevkıne kalmıs yanı
ayrıca sahane ucuza bıberonlarıda var

X