Dr.Volkan Tayfur hasta yorumları (Burun Estetiği)

bende merak ediyorum ameliyat oldunuz mu? sonuçtan memnunmusunuz? bende araştırma aşamasındayım ama insan okudukça kafası karışıyor. ben burun kemerimden şikayetçiyim ve volkan beyi düşünüyorum. burun kemeri için ameliyat tecrübesi olup yazan olursa sevinirim.:KK9:

Merhaba ben Dr. Volkan Bey' e bikaç ay önce burun ameliyatı odum arkadaşlar. Sonuca hala inanamıyorum. Ağrısız sızısız hemde.. Bir tek ağrı kesici bile almadım, ve çok hızlı bir şekilde iyleştim. Yüzüme süper uydu. Kendisi tek kelimeyle "muhteşem" bir doktor.. İnanılmaz ilgili. Hastasını gerçekten çok iyi anlıyor, tanımaya çalışıyor ve kişiliğine uygun bir sonuç elde etmeye çalışıyor. İnanın abartmıyorum ve kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıntılı bilgi isteyen olursa tek tek anlatıp yardımcı olmak isterim. Teşekkür ederim Volkan Bey defalarca hemde :)

Merhaba ben Dr. Volkan Bey' e bikaç ay önce burun ameliyatı odum arkadaşlar. Sonuca hala inanamıyorum. Ağrısız sızısız hemde.. Bir tek ağrı kesici bile almadım, ve çok hızlı bir şekilde iyleştim. Yüzüme süper uydu. Kendisi tek kelimeyle "muhteşem" bir doktor.. İnanılmaz ilgili. Hastasını gerçekten çok iyi anlıyor, tanımaya çalışıyor ve kişiliğine uygun bir sonuç elde etmeye çalışıyor. İnanın abartmıyorum ve kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıntılı bilgi isteyen olursa tek tek anlatıp yardımcı olmak isterim. Teşekkür ederim Volkan Bey defalarca hemde :)

merhaba Par_la..öncelikle sana geçmişolsun ve senin adına mutlu olduğumu söyleek isterim..belliki istesiğini almışsın ve mutlusun..bu çok güzel..ben de burnumdan estetik olcam ama karar aşamasındayım..dr volkan ve dr serdar arsında karasız kaldım..ameliyat süreci ve işleyişi hakıında bilgi verebilir misin..ve elbete ücreti hakkında...ve eğer mümkünse özelden de olabilmek kaydıyla fotolarını gönderebilr misin...şimdididen çok teşekkür ederim..

Ben bu topiği açan arkadasın msnden fotograflarını gormustum ve gayet güzel olmustu burnu, kendisi de memnundu. Reklam degıldı kesınlıkle. Doktor beyin görüşmesi ücretsizdi ve tasarım yapıyordu.

ben 52 yaşındayım, 15 yaşından bu güne kadar hep burnumu yaptırmayı düşünmüştüm. Volkan beyden önce de bir çok doktorla görüştüm. Bir türlü cesaret edemedim. Volkan beyle görüştükten sonra bana çok güven verdi. Sonrasında ameliyatımı onun yapmasına karar verdim. Yaklaşık 2 ay önce burun estetiği oldum. Tarif edemeyceğim kadar çok memnun kaldım, çok doğal oldu. Bunun yanı sıra ağrı kesici bile almadım. Hiç bi ağrı hissetmedim, Volkan bey beni baştan yarattı diyebilirim. Buna benzer bi estetik isteğim olursa gideceğim tek kişi Volkan Tayfurdur. Yakınlarım çok doğal buldu ve yeni görüntümü çok beğendi. Herkese tavsiye ediyorum.. =))

Volkan tayfura burun ameliyatı olan arkadaslar ücretini ve tecrubelerinizi paylasirmisiniz:KK50:En Büyük KK

kesinlikle aynı sekilde dusunuyorum.bence insanları hele kiboyle bir konuda kandırmak gercekten cok gunah

kesinlikle aynı sekilde dusunuyorum.bence insanları hele kiboyle bir konuda kandırmak gercekten cok gunah

canım ben de reklam mı dıye düşünmüştüm ama sonra topiği açan ceren adlı arkadasın fotograflarını msnde görmüştüm, kalkık düz hoş bir burnu olmuştu. o yüzden reklam degildi yani. sonra doktor beyle görüşmeye gıtmıştim hatta, ücretsizdi, tasrım yapıyordu, ancak sadece ameliyat yaptıgı ben kapalı amelıyat olmak ıstedıgım için ona olmamıştım. yoksa kendine guvenen bir doktor, başka hastaları da vardı ve muayenehanesi çok lükstü gercekten:)

arkadaslar bnde volkan tayfurun wap sitesinde yazdklarndan cok etkilenerk ona amelyt olmya karar verdm ama smdi pek hasta yorumu olmynca sasrdm. cok iyi b doktr oldgnu duydum. asistanyla gorustm ve mersinden ankaraya kdr volkan tayfr icn gdcm hemde baya b fyat farki oducem.s umarm psman olmam.s benide en cok tampon kullanmyo olmasi ve agrsz ameliyat etmesi cok etkiledi. hastalarna agri kesici ble yazmadgni ertesi gun is hayatlarna donblcgni htta ayni gun banyo ble yapabilcklerni soledi. farkli teknikler kullanymus. 15 gun icinde ameliyat olcam ve ilk resmlerimi eklyp yorum yapcagm site burasi olcak sizlerde gormus olrsnz. bana dua edin ankaraya kdr tek basima gdyrm psman olmak istemyrm :KK43::KK58:

canım bende burun estetiği olucam oldun mu sen estetik nasıl oldu memnunmusun volkan hocadan beni bilgilendirirsen çok sevinirim gerçekten.

Herkes aynaya bakar, ve aynaya baktigindada gülümsemek ister.
Insanin kendi görünüsü onu mutlu ederse öz güven kazanir ve bu baska insanlarada yansir.
Günde rahatlikla 20den fazla aynaya bakariz,
sabah kalkariz ve dislerimizi fircalariz aynanin önünde,
bir alisveris merkezinde aynanin yanindan geceriz,
ayna bizi her tarafta takip eder, ister istemez hep aynadan bakar bize yüzümüz.
Memnunsak aynada gördügümüzlen o bize gülümser.
Aynaya baktim, hep baktim, yandan, önden.
Elimlen burunumun kemerini kapatim ve nasil olur diye düsündüm,
yüzüme yakisan kemersiz bir burunum olsa nasil degisirim diye tahmin etmeye calisdim.
Fotorafta yan profil olmasin diye hep önden cekildim.
Aslinda herkes burunun yüzüne yakisiyor, öyle düsündügün gibi göze batmiyor dedi,
ama ben burun ameliyati ile mutluluma mutluluk katmak istedim.
Kendimi seversem, daha mutlu olacagimi düsündüm ve doktor Volkan Beylen görüsmeye gittim.
Ilk kez yan profilime baktim, ve budur dedim, baktim ve icimde endorfinler olustu,
dudaklarim ister istemez gülümsedi.
„Yarin ameliyati yapalimmi“, diye sordu dokturum, cünkü almanyaya dönmek zorundaydim yakinda.
Cok kararsizdim aslinda, icimde bir heyecan,
aslinda herseyi cok ayrintili düsünen bir insanim.
Bir kac saat düsünmeye zaman istedim.
Doktor Volkan Tayfur bir sempati, samimiyet, bir güven hisettirdi bana.
Kedine güvenen bir insan yaptigi iside basari ile yapar diye düsündüm.
Genede evde karasizdim ve o karasizlik icinde elime verdigi fotorafi cikardim cantamdan
ve burnumun olabiliceyi sekili gördügümde kararimi vermistim.
Evet budur dedim ve doktorumu aradim.
Ertesi günüde ameliyata girdim, bu hayatimin en ani karari oldu,
ama hic pisman olmadim, hic bir agri cekmedim.
Yüzüm tabi cok gergindi ameliyatan sonraki ilk günlerde.
Hafif bir morluk gözlerimde ve göz altlarimda,
ama bir hafta sonra hepsi gecti ve simdi üc hafta sonra görünüsümlen cok memnunum
…ve aynaya bakiyorum
…bir daha bakiyorum
…ve mutluluktan bir gülümseme olusuyor ister istemez yüzümde.

ben de gitmiştim 5500 tl fiyat verdi. İsterse baştan yaratsın yine yaptırmam o fiyata. Ama kendine güvenen bir doktor, garanti veriyor. Eğer istenilen burnu yapamazsa revizyonu bedava yapıyormuş.

Simdi merak ettim, sizdemi volkan beye ameliyat oldunuz?...sizde nasil gecti, kötü gecmis heralde ameliyat sonrasi? yani tabi haklisiniz, hemen bir kac gün sonra normal hayata dönülmez, agrim olmadi ama benimde dedigim gibi yüzüm gergindi, aksamlarida kasiniyordu falan ilk günleri daha, ama acimadi hic. Yani ilk hafta dinlenmek gerekir, ama o süreci gecirdikten sonra baya iyi hissettim. Simdide bir ay olacak, daha olmadi, daha önce yaptigim herseyi yapabiliyorum, ders calisirkende engel olmuyor, yani bas agrim falan yok, bir tek burun ucuna dikkat etmem gerekiyor, bir yere vurmayim diye, cünkü onun sisligi inmesi en uzun sürüyor. Belkide benim sansim vardi, hic bir problemlen karsilasmadim cok sükür, baska doktorlardada ameliyat olan kisilerden de cok kolay gecmedigini duydum. Ama sonucta bu bir ameliyat ve her ameliyatin riskleri vardir, bunuda zaten doktor bastan söyliyor. Doktor iyi olsa bile, bazi kisilerde daha rahat bazilarinda daha sor gecebilir ameliyat sonrasi, bu kisiden kisiye deyisir. Ama siz neler yasadiniz cok merak ettim gercekten, cok da üzüldüm sizin adiniza. Insallah memnun olursunuz sonuctan. Ama bu google hakindada yazdiginiz bence cok dogal birsey, cünkü her doktor müsteri cekmek ister, müsteri olmasa yapabildigi isi nasil göstersin, herkes dogal olarak isini iyi yapmak ister, ve bir cerrahda hastasi olmadan is yapamaz, nakadar cok kisiyi cekerse okadar iyi onun icin. Sizede gecmis olsun.....

Herkese merhaba,
Ben de burun ameliyatı olmak istiyorum. Buradan Volkan Tayfur'a ilişkin mesajlarınızı okudum. Pazartesi de görüşmeye gidicem bakalımm. Geçen zaman zarfında Volkan beye ameliyat olup memnun olan almayan var mı acaba? Deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Ayrıca, açık teknikle ameliyat ediyormuş bu beni biraz korkuttu açıkçası! Açık teknikle ameliyat olan var mı aranızda?Biraz ayrıntı alabilirsem sevinirim :)

X