Dr.Volkan Tayfur hasta yorumları (Burun Estetiği)

Herkese merhaba,
Ben de burun ameliyatı olmak istiyorum. Buradan Volkan Tayfur'a ilişkin mesajlarınızı okudum. Pazartesi de görüşmeye gidicem bakalımm. Geçen zaman zarfında Volkan beye ameliyat olup memnun olan almayan var mı acaba? Deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Ayrıca, açık teknikle ameliyat ediyormuş bu beni biraz korkuttu açıkçası! Açık teknikle ameliyat olan var mı aranızda?Biraz ayrıntı alabilirsem sevinirim :)

:) canim kac haftadir arastiriyorum, henüz 1 tane volkan beyin yaptigi burun görmedim :KK43:
Ben yurtdisindayim, burda karar verip gitmeliyim, inan okadar zor bir durumki...

Doktor tavsiye etmek riskli bir iştir. Sonunda suçlanma riski var ve doktor arkadaşlarım bile bu konuda kolay kolay tavsiyede bulunmazlar ama Anestezi Uzmanı bir arkadaşım bana Dr. Volkan TAYFUR beyi hiç tereddütsüz tavsiye etti. Bu bile kendisiyle görüşmem için ve güvenmem için yeterli bir sebepti.
Burnumda kemik eğriliğinden kaynaklı tek taraflı nefes alamama ve şekil bozukluğu problemim vardı ve ben daha önce 3 kez 2 farklı doktora ameliyat olmuştum. Fakat bunca başarısız ameliyet yüzünden doku kaybı oluşmuştu. Nefes problemi ve eşit olmayan burun delikleri, burun ucunda hafif eğrilik sorunları benimle kaldı. 4. bir ameliyat içinde artık umutsuzdum. Doğru doktoru nereden bulacaktım!!!
Dr. Volkan TAYFUR beyle görüşmeye gittim ve karşımda işini çok seven, sıcak kanlı, artıları ve eksileriyle olabilecekleri açık açık anlatan net bir insan gördüm. Bir çok hekimin aksine ticari kaygıları olmadığını görüşme esnasında anlayabiliyorsunuz. Helede benim gibi bu konuda tecrübeli birinin bunu anlaması zor olmuyor!! Bir hafta içinde ameliyat oldum kendisine (28 Haziran 2012 de). Ben zor bir vakaydım. Çünki burun ucumda doku kaybı vardı ve Doktorum yapısını bozmadan kulaklarımdan aldığı kıkırdaklarla burun ucumu onardı. Sonuçtan çok memnunum. Açık ameliyat oldum ve doğru doktora olduktan sonra açık ameliyat konusunda bir endişeniz olmasın. İyileşme süreci her insanın yapısına göre farklılık gösterir bence ama ben 3. günü arkadaşlarımla kahve içmeye gitmiştim.:) Doktor bey'e kontrollere gittiğimde karşılaştığım diğer hastalardan da kötü bir hikaye duymadım. Hep memnun ifadeler vardı. Ben şahsen yeni bir burun kazanmanın yanısıra, çok iyi bir insan ve çok iyi bir hekim kazandım.
Burdan öncelikler Dr.Volkan TAYFUR bey'e, ekibine ve güzel sekreteri Arzu hanıma sevgilerimi iletiyor ve çook teşekkür ediyorum.

slm ben 11 ekim 2012 de volkan beye ameliyat oldum, kesinlikle tavsiye ediyorum, ben videolarini ilk izledigim anda volkan beye karar verdim ve hislerime güvenerek ona gittim, üstelik almanyada yasiyorum, bir de bir cilginlik edip tekbasima gittim,refagatcim yoktu, icimden bir ses dogru doktoru buldugumu söylüyordu, ankarada nerede kalacaktim, hangi otelde,ve güvenli olacakmiydi? yani icimdeki sese kulak vermistim ama aslinda icim endiseyle doluydu. acaba gercekten de dogru doktormuydu?ya da ameliyattan sonra ortada mi kalacaktim ,,,? dogruyu söyledigime yemin ederim ki ameliyatimin ertesi günü (KORU HASTANESINDE AMELIYATLAR YAPILIYOR;balgat ANKARA) sabah saat 8.30 9 civarlarinda genelde taburcular olurmus ama volkan bey benim o anda nerede kalicam endisemi görünce bana sen biraz daha dinlen ameliyatlarimi bitireyim cikista seni taburcu ederiz dedi, ve aksama dogru beni ziyarete cikti ve otel bile ayarlamisti,(TÜRKIYE SÖFÖRLER ODASI FEDERASYONU KONUK EVI fatma aliye sokak,farabi sokak yakinlarinda cumhurbaskanliginin altinda, bu oteli de hepinize tavsiye ederim,hem cok temiz hem hesapli, Bu bilgilerime inanmayan varsa otele bile sorabilirsiniz,yurt disindan gelip burun ameliyati olmus bir bayan volkan beyin araciligi ile bu otelde kaldimi diye sorun, hatta orada bir bayan vardi o da baska doktora zamaninda ameliyat olmus ama benim burnumu cok begenmisti, simdiden belli cok güzel yapilmis dedi) arkadaslar faydali olsun diye ayrintili yaziyorum ,benim burnum kemerli ve etliydi, yurt disinda bir estetisyene muayene oldum ama doktor bana etli burunlarin tek ameliyatla düzgün olma garantisinin olmadigini söylemisti, buna ragmen fotografim üzerinde calisma yapti fakat okadar kücülttü ki yandan bakildiginda ördege benziyordu, daka sonra internet araciligi ile istanbuldan bir yere fotografimi gönderdim,onlar etli burunun resim calismasinin mümkün olmadigini bire bir görmeleri gerektigini söylediler, oradan da sonuc cikmamisti. daha sonra ankaraya bir hastaneye foto gönderdim onlar da aynen cok kücük yüzüme uymayan burun profili cikarmislardi,,, artik benim nekadar umutsuzluga kapildigimi tahmin edersiniz,, inanin burun sekli cok önemli,, ameliyattan sonra insan ya tam güzellesiyor, ya da kötü yapilinca asiri kücültülünce yada uymayan burun yapildiginda felaket cirkinlesebiliyor. kaniti fotograflarim ve su andaki burnum, simdi okadar güzel oldu ki 10 yas genclestigimi söylüyorlar, cünkü burnum gercekten etli ve büyüktü, simdi ise yüzüme uygun cok güzel..(tamam 10 sene önce de burnum ayniydi fakat zamanla asagi dogru sekil degistirmisti,galiba yaslanma etkisiyle cildin de biraz gevsemesinden dolayi olabilir) VOLKAN BEYIN GÜVENILIR BIR DOKTOR OLDUGUNA DAIR: dogru doktor oldugunu söyle anladim, ben internette volkan beyin videosunu görür görmez karar verdim, ve vakit kaybetmeden ankaraya bilet aldim,gider gitmez ilk ugradigim yer volkan beyin kendi muayenehanesiydi (CUKURAMBAR ÖGRETMENLER CADDESI) volkan bey beni muayene etti, foto cekildi ve üzerinde calisirken öyle dogru sekilde acikladi ve öyle güzel bir sekil yapti ki o gercekten harika bir doktor,, icim rahatlamisti, cünkü o anda onun isini gercekten cok iyi bildigini, sirf kesip bicmeyle ugrasmadigini fark ettim,daha sonra ofisine tekrar gidisimde ona ameliyat olmus gencleri gördüm, kontrol icin gelmislerdi ve cok mutlulardi,, ve gercekten de ben kendi´mi onlara bakmaktan alamiyordum,sürekli cok güzel olmus diyordum, gercekten de cok güzellerdi,, o sirada birkac bayan geldiler onlar da BOTOKS yaptirmak istiyorlardi,, ayrica sunu da kesinlikle belirteyim Volkan beyin yaptigi botokslar kesinlikle farkedilmiyor,, botoks yapmis oldugu bayani gördüm inanin botoks hakkinda fikrim degisti,, göz cevresine yaptirmisti ve göz altinda morluk yoktu, cok isiltili görüntüsü vardi,, neyse,,, daha sonra ameliyat olduktan sonra ofisine gittigimde orada ogluyla gelen yasli bir teyze vardi ve o bana volkan beye nasil ulastigimi sordu ben de hislerime güvendigimi videosunda söylediklerine güvenerek geldigimi fakat hakkinda hicbir arastirma yapmadigimi söyledim, ve o teyze bana dediki: biz oglum icin neredeyse ankaradaki bütün doktorlara basvurduk ve en güvenilir olarak volkan beyi tercih ettik sen de cok dogru bir karar vermissin,, cok dogru bir yerdesin dedi, ve ozaman kesinlikle cok mutlu oldum, cünkü ben arastirmamistim ama arastiran cok kisi vardi,,, benim ise kanitlarim kendi tecrübelerimdi,,, volkan bey gercekten bir harika,,,, davranislari ve kisiligiyle de öyle,,, o pozisyondaki bir insan ancak buladar alcakgönüllü olabilir,,ameliyata girerken ona öksürdügümü alerjik astimimin oldugunu söylemistim, amacim ameliyat esnasinda problem olurmu onu ögrenmekti, fakat o süper bir doktor söyleki nefes alma problemimi astim hastaligimi da göz önünde bulundurarak ortadan kaldirdi,, ameliyatin ilk gününden beri burnum tikanmadi,,,, ben cok mutluyum insaallah herkes de mutlu olur,,,,volkan beye cok tesekkür ediyorum ve IYIKI VARSINIZ VOLKAN BEY !!;;;

slm ben 11 ekim 2012 de volkan beye ameliyat oldum, kesinlikle tavsiye ediyorum, ben videolarini ilk izledigim anda volkan beye karar verdim ve hislerime güvenerek ona gittim, üstelik almanyada yasiyorum, bir de bir cilginlik edip tekbasima gittim,refagatcim yoktu, icimden bir ses dogru doktoru buldugumu söylüyordu, ankarada nerede kalacaktim, hangi otelde,ve güvenli olacakmiydi? yani icimdeki sese kulak vermistim ama aslinda icim endiseyle doluydu. acaba gercekten de dogru doktormuydu?ya da ameliyattan sonra ortada mi kalacaktim ,,,? dogruyu söyledigime yemin ederim ki ameliyatimin ertesi günü (KORU HASTANESINDE AMELIYATLAR YAPILIYOR;balgat ANKARA) sabah saat 8.30 9 civarlarinda genelde taburcular olurmus ama volkan bey benim o anda nerede kalicam endisemi görünce bana sen biraz daha dinlen ameliyatlarimi bitireyim cikista seni taburcu ederiz dedi, ve aksama dogru beni ziyarete cikti ve otel bile ayarlamisti,(TÜRKIYE SÖFÖRLER ODASI FEDERASYONU KONUK EVI fatma aliye sokak,farabi sokak yakinlarinda cumhurbaskanliginin altinda, bu oteli de hepinize tavsiye ederim,hem cok temiz hem hesapli, Bu bilgilerime inanmayan varsa otele bile sorabilirsiniz,yurt disindan gelip burun ameliyati olmus bir bayan volkan beyin araciligi ile bu otelde kaldimi diye sorun, hatta orada bir bayan vardi o da baska doktora zamaninda ameliyat olmus ama benim burnumu cok begenmisti, simdiden belli cok güzel yapilmis dedi) arkadaslar faydali olsun diye ayrintili yaziyorum ,benim burnum kemerli ve etliydi, yurt disinda bir estetisyene muayene oldum ama doktor bana etli burunlarin tek ameliyatla düzgün olma garantisinin olmadigini söylemisti, buna ragmen fotografim üzerinde calisma yapti fakat okadar kücülttü ki yandan bakildiginda ördege benziyordu, daka sonra internet araciligi ile istanbuldan bir yere fotografimi gönderdim,onlar etli burunun resim calismasinin mümkün olmadigini bire bir görmeleri gerektigini söylediler, oradan da sonuc cikmamisti. daha sonra ankaraya bir hastaneye foto gönderdim onlar da aynen cok kücük yüzüme uymayan burun profili cikarmislardi,,, artik benim nekadar umutsuzluga kapildigimi tahmin edersiniz,, inanin burun sekli cok önemli,, ameliyattan sonra insan ya tam güzellesiyor, ya da kötü yapilinca asiri kücültülünce yada uymayan burun yapildiginda felaket cirkinlesebiliyor. kaniti fotograflarim ve su andaki burnum, simdi okadar güzel oldu ki 10 yas genclestigimi söylüyorlar, cünkü burnum gercekten etli ve büyüktü, simdi ise yüzüme uygun cok güzel..(tamam 10 sene önce de burnum ayniydi fakat zamanla asagi dogru sekil degistirmisti,galiba yaslanma etkisiyle cildin de biraz gevsemesinden dolayi olabilir) VOLKAN BEYIN GÜVENILIR BIR DOKTOR OLDUGUNA DAIR: dogru doktor oldugunu söyle anladim, ben internette volkan beyin videosunu görür görmez karar verdim, ve vakit kaybetmeden ankaraya bilet aldim,gider gitmez ilk ugradigim yer volkan beyin kendi muayenehanesiydi (CUKURAMBAR ÖGRETMENLER CADDESI) volkan bey beni muayene etti, foto cekildi ve üzerinde calisirken öyle dogru sekilde acikladi ve öyle güzel bir sekil yapti ki o gercekten harika bir doktor,, icim rahatlamisti, cünkü o anda onun isini gercekten cok iyi bildigini, sirf kesip bicmeyle ugrasmadigini fark ettim,daha sonra ofisine tekrar gidisimde ona ameliyat olmus gencleri gördüm, kontrol icin gelmislerdi ve cok mutlulardi,, ve gercekten de ben kendi´mi onlara bakmaktan alamiyordum,sürekli cok güzel olmus diyordum, gercekten de cok güzellerdi,, o sirada birkac bayan geldiler onlar da BOTOKS yaptirmak istiyorlardi,, ayrica sunu da kesinlikle belirteyim Volkan beyin yaptigi botokslar kesinlikle farkedilmiyor,, botoks yapmis oldugu bayani gördüm inanin botoks hakkinda fikrim degisti,, göz cevresine yaptirmisti ve göz altinda morluk yoktu, cok isiltili görüntüsü vardi,, neyse,,, daha sonra ameliyat olduktan sonra ofisine gittigimde orada ogluyla gelen yasli bir teyze vardi ve o bana volkan beye nasil ulastigimi sordu ben de hislerime güvendigimi videosunda söylediklerine güvenerek geldigimi fakat hakkinda hicbir arastirma yapmadigimi söyledim, ve o teyze bana dediki: biz oglum icin neredeyse ankaradaki bütün doktorlara basvurduk ve en güvenilir olarak volkan beyi tercih ettik sen de cok dogru bir karar vermissin,, cok dogru bir yerdesin dedi, ve ozaman kesinlikle cok mutlu oldum, cünkü ben arastirmamistim ama arastiran cok kisi vardi,,, benim ise kanitlarim kendi tecrübelerimdi,,, volkan bey gercekten bir harika,,,, davranislari ve kisiligiyle de öyle,,, o pozisyondaki bir insan ancak buladar alcakgönüllü olabilir,,ameliyata girerken ona öksürdügümü alerjik astimimin oldugunu söylemistim, amacim ameliyat esnasinda problem olurmu onu ögrenmekti, fakat o süper bir doktor söyleki nefes alma problemimi astim hastaligimi da göz önünde bulundurarak ortadan kaldirdi,, ameliyatin ilk gününden beri burnum tikanmadi,,,, ben cok mutluyum insaallah herkes de mutlu olur,,,,volkan beye cok tesekkür ediyorum ve IYIKI VARSINIZ VOLKAN BEY !!;;;

slm, 11 ekim 2012 de volkan beye ameliyat oldugumu yazmistim, belki de bu mesajimi abartili ve gereksiz göreceksiniz, fakat kesinlikle degil.o mesajimda ameliyat olmak icin yurtdisindan geldigimi ve refagatcimin olmadigini söylemistim,yoktu cünkü ailemin estetik ameliyati yaptiracagimdan haberi de yoktu,annem beni bekledigi halde kendi sehrime gitmeyince telase kiyameti koptu tabiki,annece duyguyla beni arayip nerede oldugumu sordugunda yine de estetik ameliyati olacagimi söylemek istemedim cünkü sonuclarina kendim katlanmak istiyordum,ama cok israr edince söyledim tabii,busefer kardeslerim beni merak edince benim yapmak istedigim sey sürpriz olmaktan cikti,ve ailem tarafindan büyük bir endiseye dönüstü, aceba kime gitmistim,nasil bir doktordu ve sonuc ne olacakti?bunlari yaziyorum cünkü geri döndügümde aciklama yapmak zorunda kalacaktim,ve nihayet ameliyattan 1 hafta sonra döndüm.tepkilerden cekindigim icin ailemi zayarete gitmedim,tabi gectigimiz günlerde bayram da olunca artik mecburen saklandigim yerden cikmak zorunda kaldim,toplandigimiz yere giderken kalbim carpiyordu vee beni gördüklerinde koro seklinde aaaa,,, abimin tepkisi cok acikti VALLAHI HELAL OLSUN; BIR BIZIM DOKTORUMUZUN YAPTIGINA BAK BIR DE BURDAKI DOKTORLARIN YAPTIGINA! ( abim de nefes alma probleminden dolayi ameliyat olmustu,ve burnunda plastik var,iki yandan bastirinca burun duvarlari birlesip aciliyor,cok ta basik görüntüsü var)

Evet HANGI DOKTORUN BECERISI ;ISINDEKI PROFESYÖNELLIGI BIR HASTASINI ACIKLAMA YAPMAKTAN KURTARABILIR KI? ben sanslilardanim, KIMSEYE ACIKLAMA YAPMA GEREGI BILE KALMADI; HERKES HABERSIZ GIDISIMI, UNUTMUSTU;IYIKI DE YAPTIRMISSIN DEDILER,
BU MESAJIM ISE BENIM DAHA ÖNCE YAPTIGIM KENDI YORUMUMUN ÜZERINE AILEMIN BIR TASDIGI SEKLINDEDIR;;NEKADAR EMIN ELLERDE YAPTIRMIS OLDUGUM BIRKEZ DAHA ONAYLANDI;

YINE BENIM GIBI YURT DISINDA YASAYAN ARKADASLARIMA SESLENIYORUM;ben de cok arastirdim, ilk etapta türkiyedeki ameliyat tek basina biraz daha hesapli olsa da üzerine otel,ucak bileti, yeme icme ve yolculuk masraflari geldiginde daha pahali oluyor ama bence sagliginizi isinde uzman olan kisiye ve hisli becerikli ellere teslim edin, hem tanimadiginiz sehirde yabanci olmanin tadini cikarin,bizim insanlarimizin iyi niyetliligini, sicakkanliligini, yasayin,ben almanyanin cesitli sehirlerinde ameliyat olmus birsürü kisi taniyorum,cogu ikinci ameliyati olmalari gerektigini söylüyor, defalarca her yil tekrar aci cekmeye ne gerek var..?
Ayrica Ankara ve cevresinde yasayanlara bütün iyi niyetimle sesleniyorum, eger bir sorununuz varsa o doktormuydu,bumuydu yoksa su doktormuydu diye oturdugunuz yerde düsünmeyin randevular planlayin ve birebir konusun,,,
KIME AMELIYAT OLACAGINIZA KENDINIZ KARAR VERECEKSINIZ AMA ORADA CUKURAMBARDA BIZLERE BINLERCE KM UZAKLIKTA OLUP DA SIZLERE SADECE BIRKAC KM UZAKLIKTA OLAN HARIKA BIR DOKTOR VAR!...

Arkadaşlar Volkan Bey e ameliyat olanlar veya kendisi ile ilgili bilgisi olanlar benimle paylaşırsa çok sevinirim.

ben oldum ne morluk ne şişlik nede ağrım oldu süper bi doktor suan 1. haftam hiçbir şikayetim yok ve suanki durumuyla tam istediğim gibi olmus saddece burnumda biraz şişlik var oda inince tam olucak...

buraya yazanlar bu forumda ne mesaj yazmıs, ne forumda arkadası var, ne de fotografları var, bır de genele göre klışe cumleler yazılmış, insanın aklına ister istemez reklam mı acaba diye gelıyor, reklam bence dıyen birinin sözunü de arkadaş hıc dıkkate almamış. ben ankarada doktora hala karar verememıs bırıyım ve bu haftasonu amelıyat olmak ıstıyorum kısmetse, zor durumdayız kararsızlar olarak, herkes de duyarlı olsun lutfen.

Benim ameliyatım tam 1 hafta önce oldu, inanmayan arastırıp sorabilir 17.11.2012 de koru hastanesinde şuan çok rahatım yüzümde morluğum yok,ağrım yok şişlıik sadece biraz burnumda var oda çok normal sonuçtan şimdiden çok memnunum kararsız olan herkese kesinlikle Volkan beyle görüşmesini tavsiye ediyorum süper bir doktor bi defa görüşseniz zaten işine ve kendine olan güveni karşısındaki insanın rahatlıkla karar vermesini sağlıyor. işinin ehli bir doktor ve bence Ankaradaki en iyi estetik cerrahi doktoru.

Vay be insanların işi gücü yok kaç tane üyelik alıp kendine öven yorum yaptırıyor, e tabi çok para kazanmak için doktor olunursa bu da normaldir.

BURUN AMELİYATI OLMAK BANA ÇOK ZOR VE İMKANSIZMIŞ GİBİ GELİRDİ BURNUMDAN MEMNUN OLMAMAMA RAĞMEN BİR TÜRLÜ CESARET EDEMİYORDUM:) VE BİRGÜN VOLKAN BEYLE TANIŞTIM HAYATIM DEĞİŞTİ RESMEN :) AĞRISIZ SANCISIZ AMELİYAT OLMAK İMKANSIZ GİBİ GÖRÜNÜYO AMA HİÇ ÖYLE DEĞİL BEN AMELİYAT OLDUKTAN 1 HAFTA SONRA DANS KURSUNA GİTTİM :) ŞU AN GÖRÜNTÜSÜNÜN DIŞINDA HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YOK KENDİ BURNUM KADAR RAHATIM VOLKAN HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.. SİHİRLİ ELLERİNE SAĞLIK.:) dipnot: ben bu kadar iyi şeyler yapıpta bu kadar insana yakın kibirsiz kaliteli bir kişilik görmedim :)

Gercekten sizi o kadar haklı buldum ki! Başta ard arda okuduğum super yorumlardan cok etkilendim ve iste tamam dedim sanırım gercekten güvenilir bir doktor buldum diye,sonra sizin yazınızı dikkate alarak yazanların profiline baktım,aralarında dogru söyleyenler de vardır elbette ki inanıyorum,ama bu doktorun kendi reklamını yapmaya ihtiyacı var sanırım,cok başarılı da olsa işin ticari boyutundan dolayı kazandıkları yetmiyor demekki,yazan kişilerin birçoğu doktoru övdukten sonra buhar olup uçmuş ,hatta evvelinde hic araştırma yapmadan direk ameliyat sonucunu yazmış,siteye üye oldugu gün yazmış cikmis birdaha da giriş yapmamış,fake oldukları o kadar belli ki.arkadaslar siz de benim gibi her okuduğunuza inanmayın lutfen,tamam doktor cok başarılı olabilir buna bir itirazım yok,ama benim icin doktorun başarısı kadar önemli olan bisey daha var ki,o da doktorun hastalarına olan saygısı alçak gönüllülüğü ve herseyden once insan olması. fundadd arkadasıma katılıyorum,isterse dünyaca ünlü bi cerrah olsun,hic kimsenin kimseyi hor görme Yada özgüvenini zedelemeye hakkı yoktur

Ben yaklaşık 7 ay önce Volkan Bey’e göğüs büyütme ameliyatı oldum. Sahte bir hesap değilim Volkan Bey’in reklamını yapmak gibi bir misyon da üstlenmedim. Her okuduğunuza inanmayın deyip sadece tek bir olumsuz yorumla (ki bu yorum doktorun tecrübesiyle veya yaptığı işle alakalı olmadığı halde) Volkan Bey’in kişiliğiyle ilgili bence çok ağır ve haksız yorumlar yaptığınız için bu mesajı yazmaya karar verdim. Volkan Bey’i ameliyat öncesi süreci de dahil edersem yaklaşık 10 aydır tanıyorum. Bu süreç içerisinde ben herhangi bir saygısızlığını, kabalığını veya en ağır yorumunuz olan İNSANLIK DIŞI herhangi bir yaklaşımını görmedim. Aksine her zaman güler yüzlüydü, iyi bir dinleyiciydi ve sürekli motive eden bir tavrı vardı. Bu tavırlarının nedeninin benden alacağı para olduğunu da hiç zannetmiyorum yani paragöz olduğuna yönelik bir izlenimimde olmadı. Ameliyat öncesi ve sonrası hiçbir muayeneden ücret almıyor para düşkünü olsa muayene için harcadığı o vakitleri de paraya çevirmek için ücret alırdı. Herkes yorumlardan istediği sonucu çıkarabilir elbette. Ben de Volkan Bey’i tanıyan bir hastası olarak onun reklam yaptığı yönündeki mesajları yazanları, onun yaptığı işleri yapma becerisine sahip olmayan doktorların onu karalamak için yazdırdıklarını düşünebilirim. Kısaca söylemeye çalıştığım şey şu herkesin beklentisi farklıdır, ben bir hasta olarak Volkan Bey’den beklentilerimin karşılığını aldım hem mesleki becerisi hem kişiliği anlamında. Yorumlara bakıp ön yargılı bir karar vermeden önce bence doktorla tanışmak gerekiyor, beklentilerinize cevap vermeyen bir doktorsa tabiki başka bir doktorla yolunuza devam etmelisiniz ama buna kendiniz karar vermelisiniz.

Tesadüfen sayfaya baktim, doktorum yine güzel bir burun yapmismidir diye…ve bunu okudum, burnuma baktim, yasadiklarimi düsündüm, veya yasamadigim agrilari, ve o yüzden bende birsey yazigim dedim. Cogunlukla memnun olmayan kisiler konusur, yazarlar bence, memnun olan kisilerse, problem yasamadiklari icin, bu durumu paylasmak zorunda bulmazlar. O yüzden burda daha cok problemli hikayeler göze batar, ve bu bence doktora haksislik olur. Benim simdi 5 ay oldu ameliyat olali, ve ne kadar memnun oldugumu anlatamam, cünkü ben gercekten hic ameliyat olmamis gibi hisstediyorum. Aynaya bakmasam unutuyorum gercekten. Aynaya bakincada, cok basarili bir doktor diyorum, eli cabuk ve yetenekli, bunu nasil yapti diye düsünüyorum. Okadar düzgün, kalemlen cizilmis gibi, ama ayni zamanda okadarda dogalki, sanki hep böylemis gibi, genetik güzel bir burun gibi. Yani tabi memnun olmayan kiside olabilir, o yüzden kendimi cok sansli hisstediyorum. Ama tek sansda degil, doktorun yeteneyi cok, yani isininin iyi yaptiginin bir kaniti. Cok etkilenmissiniz beli, ama bence doktor size onu kötü niyetlen söylemedi, cünkü mesela bir terzide kiyafetin bir yeri iyi durmuyorsa bunu söyler, cünkü onun gözleri bizim gözlerimizden farkli bakar, daha ince, daha iyi görür. Siz doktora daha güzel olmak icin gitmiyormusunuz, ve estetikede karsi degilisiniz, yoksa estetik cerraha gitmesiniz. O yüzden doktorda sizin samimiyetinize güvenerek gördügünü söylüyor size, yaptirirsiniz, yaptirmasiniz size kalmis. Doktor sadece neyi yapabilicegini söylüyor, onun gayesi isini en iyi sekilde yapmaktir, yaptigi ameliyatlan sizi daha güzel ve memnun etmek, bu onun en büyük takdiridir. Dis doktorlari bile cene ameliyati yapiyorlar, cok arkada kaldiysa mesela, cünkü görünüsü gercekten bozabiliyor, ve siz oraya sonucta sagilik ameliyati icinde degil, güzelik icin gidiyorsunuz. O yüzden bunu cok kafanisa takmayin bence. Siz memnunsaniz o yeter, insanlar ne seyler söylüyor arkamisdan, doktor sizin yüzünüze samimi olarak söylemis, siz baska türlü düsünüyorsaniz, problem etmeyin. Burdanda bir tesekkür doktora, gercekten kalpten tesekkür ederim:) Ve bu arada türkcemdeki hatalar icin özür dilerim:KK66:

Vay be insanların işi gücü yok kaç tane üyelik alıp kendine öven yorum yaptırıyor, e tabi çok para kazanmak

arkadaslar ben 11 ekimde ameliyat oldugumu cok memnun oldugumu yazmistim, hatta daha sonra da ailemin tepkisini gösteren bir mesaj yazmistim,aradan 4 ay gecti, gercekten burnum cok güzel.gittikce daha da güzellesiyor.öncelikle sunu söyleyeyim ki eger gercekten o arkadas hakarete ugramissa cok yazik olmus.ama ben volkan beyin böyle birsey yapacagini sanmiyorum,cünkü ben de burun ameliyatinin yaninda yüzümün biryerine dolgu yaptirdim,bu sorunu ona ben önerdim, o kendisi birsey söylememisti, ben onun tarafindan yazmam icin ayarlanan bir kisi degilim, hatta ameliyattan bir ay sonra son görüntümü ona mailine göndermeliydim, onu bile yapamadim, cünkü cok yogun calisiyorum,yani bizler buhar olup ucmadik,buraya daha sonra yazamayanlar da mutlaka yogunluklari sebebiyle yazamamislardir,ya da fotograflarini da belki koyamamislardir.ayrica bir arkadas burun ameliyati oldugu doktorunun iltifat ettigiini güven verdigini söylemis de,yani ben olsam gercekleri duymak daha cok hosuma giderdi, sonucta hicbirimizin yüzünün sag tarafi bile sol tarafiyla ayni degildir,bu bir gercek,doktor hem sorunlu sekilde ameliyat etsin hem de iltifat etsin,,,asil bu bana tuhaf gelirdi,,neyse herkes farklidir,herkesin ic dünyasi da farklidir,, ama su bir gercekki, ben dogrulari yazdim,volkan beye ameliyat olanlari kendi gözlerimle gördüm diyorum, görmeseydim belki ben de endise duyabilirdim, bir de su gercek var ki her ameliyat ayni sonucu da vermez, etli burunla ince kemikli burunun ameliyata tepkisi ayni olmaz..bana kac doktor garanti veremedi, saga sola ceker dediler,ama ben volkan beye ameliyat oldum ve gayet normal oldu yani,,cok dogal görünüyor,beni taniyanlar sende bir degisiklik var diyorlar ama kimse burnumu farketmiyor,,,önemli olan da bu,, herkese iyi günler

buraya yazanlar bu forumda ne mesaj yazmıs, ne forumda arkadası var, ne de fotografları var, bır de genele göre klışe cumleler yazılmış, insanın aklına ister istemez reklam mı acaba diye gelıyor, reklam bence dıyen birinin sözunü de arkadaş hıc dıkkate almamış. ben ankarada doktora hala karar verememıs bırıyım ve bu haftasonu amelıyat olmak ıstıyorum kısmetse, zor durumdayız kararsızlar olarak, herkes de duyarlı olsun lutfen.

tum mesajlar ayni kalemden cikmis gibi... benim Vlkan Tayfur'a hic guvenim kalmadi bu forumla...

geçen yıl şubat ayında tanıdım volkan beyi.en yakın arkadaşımın yüzündeki değişiklik; birşeyler olmuş dedirtecek kadar açık ama bir isim verilemeyecek kadar farklıydı."botoks yaptırdım"dedi.botoks deyince benim aklıma seda sayan ajda pekkan gibi ifadesiz yüzler geliyordu ama arkadaşımın yüzü dingin,aydınlık ve mmikleri olan ama eskisinden çok daha genç bir yüzdü.karşımda böyle bir örnek olunca koşarak gittim ve ilk gidişin tedirginliğini bana kapıyı açan Arzu kız sayesinde atıverdim.çok asistan tanımışlığım vardır ama Arzu hanım kadar işine hakim, güleryüzlü,sabırlı ve her daim sımsıcak birini hiç tanımadım.sonra Volkan beyle tanıştım, tokalaşması, dinlemesi,sıcakkanlılığı herşeyiyle tam bir doktor ve artık çok az görebildiğimiz olduğu gibi olan insan.daha bir yıl oldu onu tanıyalı ama sanki yıllardır tanıyorum ve hep hayatımda vardı volkan bey.bazen düşünüyorum herhangi bir değişiklik olur da bir daha onlara ulaşamazsam diye ve inanın bu benim için kabus gibi.çünkü piyasada bu işi yapan çok doktor var ve bilemem onlar nasıl insanlar ama ben Volkan beyi tanıdım ,kendimi onun marifetli ellerine teslim ettim ve hayatım değişti. insanlar yüzüme bakıyorlar,"sende bir değişiklik var." diyorlar,"yüzüne bir aydınlık gelmiş,dinlenmişsin"diyorlar ama daha bir kişi bile "sen botoks mu yaptırdın"demedi ve inanın en yakın arkadaşım dışında eşim bile bilmiyor sadece "sen gittikçe güzelleşiyorsun"diyor,bu bizim sırrımız,Volkan bey,Arzu hanım ve ben.bunları sizinle paylaşmamın iki nedeni var.birincisi insanlar bu tür estetik girişimlerde güvenilir insanlar arıyorlar ve Volkan beyi en azından böyle kitlelere ulaşmış bir forum sitesinde herkese duyurmak ve günlük hayatımda konuşamadıklarımı sizlerle paylaşmak istedim. ikincisi ise Volkan beye bu sayede teşekkür etmek istedim. o okadar tok gözlü ve tok gönüllü bir insanki yazdıklarım duygularımı anlatmakta asla yeterli değil. Volkan bey sadece her sabah aynaya gülümseyerek bakıyorum,eskisine göre çok daha genç ve dinlenmiş bir yüzüm var,mimiklerim hala var,kendime güvenim geldi,zamanı gelince hiç korkmadan çekinmeden koşa koşa gidiyorum.çünkü hem güzelleşeceğimi,hemde çok kısıtlı bir zamanda da olsa o iki güzel insanı göreceğimi bilmek beni mutlu ediyor.Volkan bey bilgisiyle,hasta potansiyeliyle "aşmış artık" dediğimiz doktor sınıfına girebilecekken asla o "aşmış artık" doktor tiplerinde olmayan bir mütevaziliğe ve sıcakkanlılığa sahip.o işini sevdiği için yapıyor ve öyle güzel yapıyor ki sizde kendinizi eskisinden daha çok seviyorsunuz.her hasta doktoruyla bağ kurar ama benim hayatım volkan bey sayesinde öyle güzelleşti ki o benim hayatıma ışık oldu.volkan bey ve arzu hanım.ikinizide çok seviyorum ve hala böylesine dürüst,içten,yeminine bağlı bir doktorla tanıştığım için kendimi tekrar tekrar şanslı hissediyorum.volkan beyin ne benim bu sözlerime nede burada yazdıklarıma ne doktor olarak nede o güzel kalbiyle ihtiyacı yok ama bir yıldır hep o beni mutlu oluyor bende bu şekilde ona teşekkür etmek istiyorum...

Ameliyat maceram,muayenehane kapısının güler yüzlü bir bayan yardımıyla açılmasıyla başladı.Doktorun beni çağırmasını beklerken Arzu abla bize içecek bir şeyler getirdi ve benimle yakından ilgilendi.Heyecanım onun güler yüzü ve hoş sohbetiyle tamamen gitmişti.Birkaç dakika sonra sıra bana gelmişti.Doktorum da en az Arzu abla kadar güler yüzlüydü.Doktorumla görüştükten sonra düşüncem kesinleşmişti.Evet,kesinlikle doğru yerdeydim.Doktorum benimle konuştu,resimlerimi çekti ve bana en uygun burnun planını çizdi.Çizilen burna sahip olabileceğimi düşünmek mükemmel bir duyguydu.Ameliyat günü gelip çattı.Heyecanımın yanında ufak bir korku da vardı.Hastahanede o kadar büyük bir ilgi vardı ki korkum tamamen yok oldu.Doktorumun cesaret veren gülümsemesiyle ameliyathanede buldum kendimi.Gözlerimi açtığımda her şey çoktan bitmişti.Ameliyat sonrasında en ufak bir ağrı hissetmedim.Doktorum sargılarımı çıkardığında gözlerime inanamadım.Hiç acı çekmeden aynada gördüğüm mükemmel burna sahip olmuştum.Kaldırım taşlarını ezberlediğim yolda artık başım dik bir şekilde yürüyorum.Hayatım tamamen değişti.

Lütfen mantikli olalim biraz. Neden baska bir sitede baska bir doktora yorum yazalimki, cünkü ben bir doktora ameliyat oldum oda Volkan bey, o yüzden Volkan beye yorum yaziyorum:KK66: Baska doktoru bilmem bile, yazicak birsey bulamamda tanimadigim doktora:KK66: Ve üsenmiyorumda gercekten su an bol vaktim var, tatildeyim, siz takmayin yani:KK66: Beni mutlu eden insana, bir dakikami vermisim cokmu?! Birsey yazmak ne beni yoruyor, nede vaktimi aliyor gercekten, siz bunlari düsünmeyin bence:) Yani evet ben burnumu gözüm kapali Volkan Beye emanet ettim, ve simdide burda yorum yaziyorum cünkü memnunum, bence cok dogal. Ama siz neden ameliyat olmadiginiz bir doktorlan bukadar ilgileniyorsunuz ve yorum yaziyorsunuz ve bütün yorumlarini okuyorsunuz, onu ben anlamis degilim?:KK66: Burdanda Volkan Beye cok selamlar:)...benim gönderdigim fotoraflara yorum bekliyorum:KK70:

ben yalnızca görüşme için gittim. muayene ücreti almıyo. güleryüzlü birisi. tesadüfen bekleme odasında burun estetiği olmuş 2 hastasını gördüm. biri bi yıl olmuştu diğerinin daha bi haftalıktı. bi yıl olanın burnu ben estetik yaptırdım diyodu sanki, belliydi. ya da benim gözlerim hassas bu konuda genelde anlarım çünkü. estetik öncesi ve sonrası foto.lar gösterdi başarılı operasyonlardı foto.dakiler. dediğim gibi güleryüzlü biri fakat kırıcı bi üslubu var. burun için gidiyosun yanaklarım,gözlerim, ifadem falan her şeyim çirkinmiş benim diye çıkıyosun. keşke daha güzel bi ifade tarzı olsaydı. ama estetik olmadım tabi kesin yorum yapamam. ifadesinden hoşlanmadım diye de başarısız diyemem.

X