Dükkan açmak istiyorum,sizce hangi işi yapmak kazançlı olur.

merhabalar benim eşarp ve çanta üzerine dkkanım var istanbul zeytinburnunda acilen dükkanımı devretmem lazım zor durumdayım dükkan kirası 300 tl günlk ciro 150 200 arası hafta sonu daha fazla çok karlı bir yer ama benim acil şehr değişikliği yapmam lazım ltfen yardım edermisinz

ne kadara devrediyosn cnm merk ettm

merhaba arkadaşlar bende sizin gibi iş yeri açmak istedim ve istanbul zeytinburnunu eşarp ve çanta dükkanı açtım ama sağlık sebebiyle devredicem hemde 20 lira gibi bir fiyata pazarlık olur takas olur yarı peşin yarı taksit olur günlük 150_200 cirosu var acil devretmem lazım şehir değişikliği yapıcam kira 300 tl çok da uygun düşünenlerin cvb beklerim

izmir de kendime ait kırtasiyemi devrediyorum. ilgilenenler mesaj atabilir. bir bayan için gerçekten çok uygun bir iştir, dükkanım çok şirin ve merkezi bir yerde. :21:

Arkadaşlar fikirleriniz bana yardımcı olur diye düşündüm.Kendime ait biryer açmak istiyorum kızımda okula başladığında.çocuklarımın okuluyla aynı ilçede açmak istiyorum.eşim destek oluyor herzaman.akarı kokarı olmayan,para kazanabileceğim sermaye bakımındanda çok fazla riske girmeyeceğim bir işyeri açmak istiyorum.bir beldede oturuyoruz.oğlumu bahsettiğim ilçeye hergün okul çıkışı almaya gidiyorum.15 km.falan yol yapıyorum birde dönüşte.kızımda okula başladığında vaktimi değerlendirmek istiyorum artık.gencim atıl durumda olmak istemiyorum.tabi eşeğini sağlam kazığa bağlamayı sevenlerdenim.10 kere düşünüp 1 kere yapmayı tercih ediyorum.her türlü önerilerinize açığım.paylaşabilirsiniz burada.bana uymazsa uyan başka arkadaşlar olur zaman içerisinde..

kozmetik veya kırtasiye

merhabalar benim ist zeytinburnunda eşarp ve çanta üzerine olan dükkanımı devredicem acil olarak 15 bin liraya kadar indim çünk acele sağlık sebebiyle düşünen olursa acil cvb versin

arkadaşlar bende aynı konu üzerinde kafamı yoruyorum son zamanlarda.. henuz bır karara varmıs değilim...
toplaşıp beyin fırtınası yapalım yine.. küçük kendini kaştaran kazancıda yeterli bir işletme ? ne üzerine olabilir sermayesi maliyeti çok da olmayan bırsey ıstıyorum aslında özellikle... ?
gelir düzeyi orta ve yüksek kesim yerlerinde müzik sanat okulu gibi ufak sıcak bır yer olabilir bu fıkır de gelmıstı aklımıza.. çocuklara müzik aleti dersleri, keman, piyano, org vs..
hatta hızlı okuma dersleri, geliştirme kursları yanı talep yönünde zenginleşebilecek seçeneklerde eklenebilir mesela...

sizde ne fikirler var ?... haydi konuşalım...

arkadaşlar ufakta olsa bir yer açmak cesaret işi. evet bende istiyorum ama hiçkimse kimseye yardımcı olmuyor. soruyorum girdiğim mağzalara dükkanlara malları nereden alıyorsunuz diye cevap yok
...hemen laf değiştiriyorlar.yada yaptıkları işi kazancı yok çok yorucu gibi kötülüyolar. yokmu aranızda butik işleten bana yardımcı olabilecek ben üsküdar fıstıkağacında bir yer düşünüyorum mahhalle arası ufak bir dükkan. ordan burdan duyduğuma göre merter ve zeytinburnu tarafı dediler ama belli bir yer tarifi yok buraları bilen tanıdığı olan ltf bi yardımcı olsun msj larınızı beklicem teşekkür ederim.

üniversite, lise, dershane gibi bi yerin yakınında kafe açın derim ben

yemek her zaman yenir, modası geçmez. ve öğrenciler doluşurlar öyle yerlere, bilirsiniz. hem etrafta başka yemek yeri yoksa napcaklar ki, paşa paşa size gelcekler yemek yemeye

Son düzenleme:
biz de yıllardır bir dükkan açmayı hayal ediyorduk, abimle ve eşimle. annem destek oldu, bir pideci devraldık. çok ayrıntılı bir iş. bir sürü malzeme ve emek gerekiyor. kazandığımız para, malzemeye ve usta maaşına gidiyor. okullar açılınca işler iyi olur diye umuyoruz.

aslında ben usta çalıştırmayacağım kafe,kahvaltı salonu gibi bir yer istemiştim. ya da yiyecek dışı birşeyler satmak daha kolay olur diye düşünmüştüm.

merkezi yerde kiralar 7000, mahalle içi olursa da kira düşük, müşteri az. Allah kolaylık versin.

küçük ev aletleri satmak, tefal bayii olmak isterdim ya da kozmetik. :KK28:

arkadaşlar ufakta olsa bir yer açmak cesaret işi. evet bende istiyorum ama hiçkimse kimseye yardımcı olmuyor. soruyorum girdiğim mağzalara dükkanlara malları nereden alıyorsunuz diye cevap yok
...hemen laf değiştiriyorlar.yada yaptıkları işi kazancı yok çok yorucu gibi kötülüyolar. yokmu aranızda butik işleten bana yardımcı olabilecek ben üsküdar fıstıkağacında bir yer düşünüyorum mahhalle arası ufak bir dükkan. ordan burdan duyduğuma göre merter ve zeytinburnu tarafı dediler ama belli bir yer tarifi yok buraları bilen tanıdığı olan ltf bi yardımcı olsun msj larınızı beklicem teşekkür ederim.

benim teyzem Bursa ve Denizli"den iç çamaşırı alıp, evlerde tanıdıklarına pazarlıyordu. siz de oralardan bağlantı bulsanız iyi olur. anladığım bir iş değil ama paylaşmak istedim.:KK28:

bence en iyisi kozmetik üzerine olan bir dükkan çünkü kriz de bile ekonomik krizden tek etkilenmeyen yerler kozmetikçiler ilerde gerçekten kazanıcağım bir dükkan bulur ve paramda olursa ben açarım öyle bi yer çok karlı kozmetik mesela her bütçeye ait ürün olucak standlarında kar getirir cirosu yüksek olur diye düşünüyorum

sermaye olsa, şehrin en işlek yerinde ne dükkanlar açılır ama insanlar 2 kuruş biriktiriyor onu da batırırsa diye korkuyor.

aynen aynenn ama kaybetmekten korkmıcağın bi para olucak böyle işlerde yani kaybetsende Allah korusun iflas etsen mesela sseni başkasına muhtaç etmicek bi girişim olmalı aslında benimde çok büyük bi hayalim bi parfümeri açmak ama işte insan güvenemiyor :KK53::26:

Son düzenleme:
Kızlar sizce iç çamaşırcılar pek iş yapıyormudur ? :44:

özellikle cvplamak istedim bunu tecrübeyle sabit çünkü.. bayanlar iç çamaşırına inanılmaz düşkün.. ve kendilerini iyi hissetmek için yapabilecekleri en ucuz alışveriş iç çamaşırı oluyor..eee böyle oluncada iş yapıyor.. eski çalıştığım firma iç giyim üreticisiydi.. bulunduğu ilçede ki bahsettiğim ilçe kırsal bi bölge fabrika satış mağazası açtı.. çokta güzel iş yaptı.. üstelik dediğim gibi kırsal ve gelir düzeyi düşük biyerdi ama içgiyim olunca özellikle hanımlardan çok ilgi gördü..markalı markasız her türlü ürün konulabilir yeterki mağazaya giren herkes kendi bütçesine uygun bişey bulabilsin..

özellikle cvplamak istedim bunu tecrübeyle sabit çünkü.. bayanlar iç çamaşırına inanılmaz düşkün.. ve kendilerini iyi hissetmek için yapabilecekleri en ucuz alışveriş iç çamaşırı oluyor..eee böyle oluncada iş yapıyor.. eski çalıştığım firma iç giyim üreticisiydi.. bulunduğu ilçede ki bahsettiğim ilçe kırsal bi bölge fabrika satış mağazası açtı.. çokta güzel iş yaptı.. üstelik dediğim gibi kırsal ve gelir düzeyi düşük biyerdi ama içgiyim olunca özellikle hanımlardan çok ilgi gördü..markalı markasız her türlü ürün konulabilir yeterki mağazaya giren herkes kendi bütçesine uygun bişey bulabilsin..

belkı cevrede bu tıp baska magaza yoksa o yuzden de ıyı ıs yapmıs olabılır...
sımdı carsı ıcınde nasıl iş yapar bilmem... tabı bu işler birazda kısmet meselesi...
cevabın ıcın cok tesekkur ederım ayrıca..

Hıh hayallerimin başlığını bulmuşumda haberim yok :KK61: 3 kur pastacılık eğitimlerine katıldım, değişik pastaların muffinlerin organik sandviçlerin tamamen organik ürünlerle yapılacağı butik pastahane-cafe planım var benimde allahım kısmet ederse 1 sene içerisinde hayata geçirmek istediğim...Kendim biriktiriyorum birşeyler, annem yardım edecek inşallah. Korkunç fikirler var oraya dair kafamda, dekorasyonda ve tüm ayrıntılarda belli, semt olarakta caddebostan şaşkınbakkal taraflarını düşünüyorum bakalım kısmet :nazar::KK68:

X