Kol inceltmek için

ela_55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2011
161
0
aranızda kolları kalın olupda daha sonra incelten var mı çok merak ediyorum acilen kollarımı inceltip sıkılaştırmam lazım yardım kızlar:KK3::KK74:

Bu sorun bende de var çözüm bulabilmiş değilim cevaplar benim için de önemli olcak :)

Üst tarafını mı kollarının? nasıl hareketler bunlar? benim omuzdan dirseğe kadar olan kısım çok kalın omuzları geniş olanların kaderi bu sanırım...ama inceltilebiliosa süper olur

incelmekten ziyade baya bi kilo verdim egzersiz yaptım kolumun üst tarafı sarkıyodu egzersizin içinde kol ve omuz hareketleri var onları daha fazla yaptım şekilleniyor..

Benim de aynı problemim var. Kilo verdiğimde bile pek incelmiyor kilo alınca da hemen kalınlaşıyor. Bir kiloluk ağırlıklarla çalıştım ben düzenli olarak, sıkılaştı ama çok incelmedi. Kavitasyona gitmeyi düşünüyorum belki işe yarar.

yani bunun kesin bir çözümü yok mu diyorsunuz benim her yerim gayet ince ama kollar...

umarım yardımcı olabilirim:KK16:
bayanlar şimdi kollarımızı egzersize başlamadan önce bildiğiniz yöntemlerle ısıtalım yani germe hareketleri yapalım.
daha sonra tek elimize küçük bir su şişesi alıp havaya kaldıralım sanki ağaçtan elma koparır gibi daha sonra arkaya doğru dirsekten kıralım ,dirseğimiz sabit kalsın ve arka tarafa sırtımıza doğru kolumuzu yavaş yavaş gerelim
her bir kol için 15 kez tekrar edip 30 sn dinlenelim 2 set daha yapalım
diğer kolda aynı şekilde sonra
ayaklarımızı ayakta omuz genişliğinde açalım bir elimizi belimize koyalım diğer elimizle yine aynı su şişesiyle yana doğru kaldıralım ama omuzumuzu geçmesin yine 15 kez yapıp 30 sn dinlenelim ve 3 set yapalım
anneme yaptırmıştım zamanında 2 ay sürekli yaptı ve kollarının sıkılaşmasına yardımcı oldu:KK16:

bende aynı dertten şikayetçiyim üstelik en ufak bi spor yapsam kollarım hemen kas yapıyor ve kalın oluyor. tabi sarkma fln olmuo ama yine kalın kalın...:KK50:

bende aynı dertten şikayetçiyim üstelik en ufak bi spor yapsam kollarım hemen kas yapıyor ve kalın oluyor. tabi sarkma fln olmuo ama yine kalın kalın...:KK50:

Evet ağırlık çalışın diolar ama bu sefer de kas oluo incelmio.
İnceltmek için herhangi bi çözüm yok sanırım

e ne yapacağız yani şimdi liposuction mı yaptıralım yani bir o kalmıştı:KK66::KK66::KK60:

haydi kızlar yaz geldi kolları inceltmemiz lazım herkes fikrini yazsın incecik olalım dimi ama:KK1::KK9:

off bende de aynı sorun var :KK14: üst kollarım vücuduma göre çok kalın hele sıkınca erkek gibi pazularım çıkıyorrr :KK1: :KK1: :KK1: yok mu bunun çözümüü

off bende de aynı sorun var :KK14: üst kollarım vücuduma göre çok kalın hele sıkınca erkek gibi pazularım çıkıyorrr :KK1: :KK1: :KK1: yok mu bunun çözümüü

ah kardeş galiba yok baksana hiç kimse bilmiyor bunun tam çözümünü kol hareketlerini tavsiye ettiler ama o da kas yapıyormuş incelecez diye herkül olmaktan korkuyorum belki bilen vardır bir ümit işte :KK9::KK34:

Son düzenleme:
ah kardeş galiba yok baksana hiç kimse bilmiyor bunun tam çözümünü kol hareketlerini tavsiye ettiler ama o da kas yapıyormuş incelecez diye herkül olmaktan korkuyorum belki bilen vardır bir ümit işte :KK9::KK34:

valla tek çözüm doktora gidip yağ kas ne varsa aldırmak heralde :KK9: :KK9: :KK9: o işlere de çok para lazım şekerim :KK60: hakkımızda hayırlısı bakalım

ne yapalım bu doktorlardan ben çok korktum bu fikir bana uzak ama çözümü de yoksa ne yapalım böylede mutlu oluruz yani yağlarımızla...:KK1::KK52:

X