pko lu olup hamile kalanlar

nokasem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2010
43
0
arkadaşlar yumurta büyütme hapı çatlatma iğnesi glukofen progestan aynı anda bir sürü ilaç kullandık doktor bi zararı yok dedi ama benim için bi türlü tam olarak rahat etmedi bunların bebişe zararı olmuşmudur

Sanmam dr diyosa her ne kadar bazen dr larda yanlış yapsada bu konu ciddi bende pko luydum kendiliğinden hamile kaldım Allah yardımcın olsun umarım bebeğin yoldadır

Olur mu hiç öyle şey, elbette zararı yok. Bu ilaçlar kullanılıp tüp bebek yaptırılıyor zaten, zararı olma gibi bir durumu olabilir mi hiç? İçin rahat olsun.

bende pkoluyum 12 kg verip doğal yollarla hamile kaldım hiç düşenemiyodum bile oğlum şimdi 8 aylık allah sanada nasip etsin.

ne kılo verdım nede bu ılacları kullandım ıst asmde prof dr gıttık rahım fılmı cekelım dedı ama sen bebe aspırını kullan dedı bana gunde ıkıtane ıc rahım fılmınden sonra bakalım 3ay bekleyıp gorelım dedı ben kortum rahım fılmı cektırmekten gıtmedım ama bebe aspırınını ıctım ıkıncıye hamısım kızlar sabır edın ve deneyın derım bebe aspırını ıcın bakalım sızdede ıse yarar ınternetten bebe aspırının içindekı maddenın pkolularda yumurtaları calıstırdıgı gozlenmıs bıraz arastırma yapın dedıklerımın doggru oldugunu goreceksınız

tavsiye eden doktor kimdi.ne kadar zaman günde kaç tane kullandın bunuda ilk kez duydum....darısı bizim başımıza inş..

X