haftada kaç kere ilişkiye girilmesi normaldir.

aynı şeyleri yaşamışız ya ilk gece parçalanmıştı benimki 15 gün yapamadık çok acımıştı

Arkadaşlar kullanacağımız kelimeleri biraz özen göstersek biliyorsunuz burda herkes okuyor bunları evlenmemiş arkadaşlarımızı ürkütmemek lazım böyle sözlerle
yani bence hiç korkulacak kadar birşey değil

Bence açık açık yazılmalı, korkulacak da bir şey olmadığı bilinmeli diye düşünüyorum.
Cinsellik, yaşamın anlamı; olmadan olmaz

amacımız korkutmak değil ki. sadece ilk gece yaşananların hayatın bundan sonrası için asla sorun olmaması gerektiğini anlatmak. il kgeceye bağlı kalınırsa mutsuzluğun sürekli olacağını ama eşlerin birbirleriyle bağ kurarak bunu aşıp cinselliği aranan hayatın tadı olduğunu anlatmaktır. birkez zevk alındığı zaman evin nasıl bir mekana dönüştüğüdür. o 15 gün yapmadıktan sonraki yaptığımız ilişkinin sayısı bir hatırlayıpta yazsam korkunç bir rakam çıkar. ayda en az 40 45 deiyebilirm. evlenecek arkadaşlar ve yeni evliler bir kez o zevki yaşamaya bakın. sonrasını eşiniz düşünsün.

devamlı o geceyi korkarak düşünmektense açık açık herşeyi bilmek çok daha iyi o geceye odaklanıp tüm hayatlarını kendilerine zehir etmesinler

devamlı o geceyi korkarak düşünmektense açık açık herşeyi bilmek çok daha iyi o geceye odaklanıp tüm hayatlarını kendilerine zehir etmesinler

çok haklısın o gece çok başka bir gece ve o gecenin büyüsüne bıraksınlar kendilerini çok özel bir gece keyfini çıkarın kızlar korkup acaba ne olacak demeyin heyecanlanın ama korkmayın :nazar::nazar:

Merhaba,
1 yıllık evliyim. ilk doğru dürüst ilişkimizi kendi çabamızla evlendikten 3 ay sonra yapabildik. ancak her ilk girişte yaşadığım acıdan dolayı ilişkiye haftada 2-3 kere girmeye korkuyorum. hep araya zaman giriyor. (3 haftada bir desem... :KK43: )

iş hayatım tahmin edemeyeceğiniz kadar ağır şartlarda. son 2 aydır her akşam 11 de eve geliyorum. sadece haftasonum var.

çok afedersiniz or...m da hiç olamadığım için artık bu iş bana çok çekici gelmemeye başladı. doğrusu bu,
sizler haftada kaç kere bu anı yaşıyorsunuz.
atıyorum 5 yıllık evliler haftada kaç kere yapıyor. yeni evliler kaç kere yapıyor.
eşimin mutlu olmasını istiyorum o bakımdan kendime çeki düzen vermeliyim. sıklığını kestiremiyorum.
bu bakımdan cvplar benim için önemlidir.
tşk. ler.

Selam Canım, İş hayatınız sizi oldukça yıprattığını düşünüyorum. Ayrıca, ilişki sırasında çektiğin acılar normal değil diye düşünüyorum. Bir doktora giderseniz tedavi olabileceğini düşünüyorum. Organzm olamamanız da belki çektiğiniz acıdan kaynaklanabilir.
Haftada kaç kez ilişkiye gireceğiniz konusu da sizin sekse olan ilginize ve ihtiyacınıza göre değişir. Seks benim önceliklerimin ilk sırasında gelir. onsuz yaşayamam ve haftanın her günü isterim. ve yaparım. sizede bol mutluluklar

amacımız korkutmak değil ki. sadece ilk gece yaşananların hayatın bundan sonrası için asla sorun olmaması gerektiğini anlatmak. il kgeceye bağlı kalınırsa mutsuzluğun sürekli olacağını ama eşlerin birbirleriyle bağ kurarak bunu aşıp cinselliği aranan hayatın tadı olduğunu anlatmaktır. birkez zevk alındığı zaman evin nasıl bir mekana dönüştüğüdür. o 15 gün yapmadıktan sonraki yaptığımız ilişkinin sayısı bir hatırlayıpta yazsam korkunç bir rakam çıkar. ayda en az 40 45 deiyebilirm. evlenecek arkadaşlar ve yeni evliler bir kez o zevki yaşamaya bakın. sonrasını eşiniz düşünsün.
Benim gibi düşünüyorsun, Dünyada seks'sin üzerinde bir zevkin olduğunu düşünemiyorum.
Her seferinde bulutların üzerindesin resmen.

teşekkür ederim yararlı yanıtlarınız için. kayganlaşma sorunu hiç yaşamıyorum. gayet dozunda. sadece sorun içeri girerken.. yani sanki giriş kısmım darmış gibi geliyo o baş kısmı girerken canım yanıyor. ondan sonra herşey normal. acım falan yok. ancak o girişteki acı zevk almamı engelliyor. işe korkarak başlıyorum gene canım yanacak diye.
halbuki zevke odaklanmak or...a odaklanmak lazım.
bunu başarmam lazım.
öncelikle bu iş bende.
içe boşalma ve boşalmama konusunda takıntım yok. d. kon. hapı kullanıyorum zaten.
3 haftada bir bence de çok seyrek. haftada 2 bana normal geliyor ama kestiremiyorum işte.
ne saçma oldu dimi kendi sorularımı kendim cevapladım ama sizin cvplarınız da fikir yürütmemi sağladı.
çok sağolun hanımlar.

Canım, bence sen baştan korkuyla yanaşıyosun ve kendini kasıyorsun. Bu durumda erkeğine büyük görev düşüyor.
Ön sevişmeyi uzun tutarak seni rahatlatması lazım. Sen ilişkiye tam odaklanıncaya kadar içine girmemesi lazım. Bunu konuşarak halletmeniz gerekir.
Selamlar

ben 1.5 aylık evliyim.. çok istekliyim ama eşim sanki zorla ilişkiye giriyor benimle.. Severek evlendik güzel de bi bayanım.. ama sorun nerde anlayamıyorum:KK43: dün gece hazırlandım yatağa girdik ama eşim ereksiyon bile olmadı ve ölece uyuya kaldı:KK43: kalktım bütün gece dolaştım.. çalışıyor ben evdeyim illa ki yoruluyor ama bu normal mi? 1 haftayı geçti biz yatıyoruz ve uyuyoruz.. korkuyorum çocuğumuz nasıl olacak ya da olcak mı:KK43:

Selam Canım, anlattığın çok garip bir durum. Yeni evlisiniz eşiniz ereksiyon bile olmuyorsa ivedilikle eşiniz bir doktora gitsin derim.
Sizin günde en az iki kez ilişki yaşamanız lazım. Evliliğinizin üzerinden bir kaç yıl geçtiğinde acaba cinsel hayatınız ne olacak. Sen kesinlikle bunalıma gireceksin diye düşünüyorum. Bana kalırsa bu sorunu bir an önce halledin.
Bol şans dilerim.

ben 2 yıllık evliyim ilk günlerde bende çok çekiniyordum 15 gün hiç yapamadık. eşim anlayışla karşılıyordu ama istediği belliydi. ancak 15 günden sonra alıştırdı beni değişik şekillerde ve artık çekici hale gelmeye başladı. bir ay sonra günde 2, haftasonları 3 defa yapmaya başladık. bir adetten diğer adete kadar ortalama 30 ile 40 arası oluyor şimdi çocuk var ayda 15 20 arası oluyor. eşinizin durumu çok önemli. sizi rahatlatmalı. artık her yatak odası sözünü duyduğumuzda birbirimize gülümsüyoruz

Merhaba Canım, Tek kelimeyle harikasınız.
Başka söze gerek yok.

kesinlikle katılıyorum. o acı kötüydü ama eşlere çok görev düşüyor bu konuda. beni öyle alıştırdıki şimdi onsuz çok kötü yorgun ols bile sen bir şey yapma ben yaparım sana deyip yine istiyorum hariak bir şey ve tat

evhanimi31; Ben bu konuda kendimi yalnızım sanıyordum. Sizin de benim gibi olduğunuza sevindim. olmasaydınız belki de bu kadar rahat konuşamazdım.
teşekkürler

kesinlikle cinsellik yaşamaya başladıktan sonra dünya değişiyor bazen akşamı zor ediyorum :26::26::26::26:

hahaha ay çok hoşuma gitti :KK9::KK9:

eşime kalsa günde 2 kere ideal der :KK9::KK9: bana kalırsa haftada 2-3 yeterli genelleme yaparsak.. ama cgdm01 arkadaşımın dediği gibi bazen öyle yoğun duygular oluyor ki eşimden önce ben istediğimi belli ediyorum..

kesinlikle cinsellik yaşamaya başladıktan sonra dünya değişiyor bazen akşamı zor ediyorum :26::26::26::26:

eşime kalsa günde 2 kere ideal der :KK9::KK9: bana kalırsa haftada 2-3 yeterli genelleme yaparsak.. ama cgdm01 arkadaşımın dediği gibi bazen öyle yoğun duygular oluyor ki eşimden önce ben istediğimi belli ediyorum..

bazen küçücük birşey bile tavan yaptırıyor o hisleri:KK1:

Ya arkadaşlar ben de 2 aylık evliyim ...Gayet istekli ,açık görüşlü ,eşimin isteklerini göz önünde bulunduran birisiyim...Kırmızılar yok leoplarlar ...İyi hoş da acaba eşimde bir sorun mu var yada bende mi bilmiyorum =( Ya haftada 3 , 5kere olmasına rağmen hiçbiri tatmin edici gelmiyor bana ...O kadar uğraşıyorum güzel kokulu banyolar , parfümler çamaşırlar , sonra sadece 3 dakika ön sevişmeyle beraber o da şansım varsa =(
Beni bu durum çok üzmeye başladı ...Gerçekten eşim çabalamıyor mu sizce anlamıyorum haksızlık da etmek istemiyorum ama 3 dk ben tamamım diyor .Ben ne olacağım yahu !!!!
Bilemiyorum ...Çok da kırılgan ...
Ben açık açık konuşuyorum aslında ...Öğrenmemiz gereken şeyler vardır diyorum ama ...Kırılgan hemen de küsüyor.Sizce ne yapmalıyım ACİL YARDIM =((((

Ya arkadaşlar ben de 2 aylık evliyim ...Gayet istekli ,açık görüşlü ,eşimin isteklerini göz önünde bulunduran birisiyim...Kırmızılar yok leoplarlar ...İyi hoş da acaba eşimde bir sorun mu var yada bende mi bilmiyorum =( Ya haftada 3 , 5kere olmasına rağmen hiçbiri tatmin edici gelmiyor bana ...O kadar uğraşıyorum güzel kokulu banyolar , parfümler çamaşırlar , sonra sadece 3 dakika ön sevişmeyle beraber o da şansım varsa =(
Beni bu durum çok üzmeye başladı ...Gerçekten eşim çabalamıyor mu sizce anlamıyorum haksızlık da etmek istemiyorum ama 3 dk ben tamamım diyor .Ben ne olacağım yahu !!!!
Bilemiyorum ...Çok da kırılgan ...
Ben açık açık konuşuyorum aslında ...Öğrenmemiz gereken şeyler vardır diyorum ama ...Kırılgan hemen de küsüyor.Sizce ne yapmalıyım ACİL YARDIM =((((

Hiç vakit kaybetmeden doktora gitmesi gerekli eşinizin. Bariz bir erken boşalma sorunu var. üstelik ön sevişme ile 3 dk diyorsunuz.

aslinda kismen seninle ayni durumu paylasiorum canim. bence haftada 2-3 normal ama benim durumum senden daha farkli. konu ben diilim neyse canim :)

X