haftada kaç kere ilişkiye girilmesi normaldir.

Ya arkadaşlar ben de 2 aylık evliyim ...Gayet istekli ,açık görüşlü ,eşimin isteklerini göz önünde bulunduran birisiyim...Kırmızılar yok leoplarlar ...İyi hoş da acaba eşimde bir sorun mu var yada bende mi bilmiyorum =( Ya haftada 3 , 5kere olmasına rağmen hiçbiri tatmin edici gelmiyor bana ...O kadar uğraşıyorum güzel kokulu banyolar , parfümler çamaşırlar , sonra sadece 3 dakika ön sevişmeyle beraber o da şansım varsa =(
Beni bu durum çok üzmeye başladı ...Gerçekten eşim çabalamıyor mu sizce anlamıyorum haksızlık da etmek istemiyorum ama 3 dk ben tamamım diyor .Ben ne olacağım yahu !!!!
Bilemiyorum ...Çok da kırılgan ...
Ben açık açık konuşuyorum aslında ...Öğrenmemiz gereken şeyler vardır diyorum ama ...Kırılgan hemen de küsüyor.Sizce ne yapmalıyım ACİL YARDIM =((((

Slm bence burada eşinin üzülüp kırılacağını düşünme sonuçta o mutlu oluyor ve erkeklere cinsellik konusunda bu kadar iyi niyetli davranmaya gerek olmadığını düşünüyorum benim fikrim bu , sen o kırılacak mı diye düşünme o seni düşünsün sonuçta problem onda konuyu konuşun ve doktora gidin sonuçta erkekler erkeklîkleri hakkında konuşulmasını aşağılanma olarak algılarlar . Senin eşin ya bencil yada aşağılanma korkusu ile küsüp konuşmamayı tercih ediyor en iyisi bir uzmana danışmak

ben 3 haftalık evliyim daha çok yeni sevdiğim aşık olduğum adamla evlendim hayalperest ve romantikliği seviyorum eşimde seviyor ilk bir hafta öldüm drildim sandım canım yandı zaten kanamam da ilk geceden gelmedi bir hafta sonrası oldu. içirde sıyrık oluşuğu için canım acıyormuş akşam olsun istmiyordum hiç yeni de olduğumuz için her akşam gerçekleşiyordu ağladığımı gözlerimden yaşlar bile geldiğini biliyorum sonuçta biz gençliğimizde seks yaparak büyümedik tabiki alışma süresi vardır. şimdi denediğimizde ilk gün ki kadar acı olmasada aynı acıyı yaşayacağım diye tedirginliğim var bunu atlatmak birazcık zaman alıcak sanırım. hafta da 3 -4 en ideali diye duymuştum okumuştum
bence arkadaşların dediği gibi kendine ve eşine zaman ayırmalısın ne bileyi süprizler bence eşin olduğunca anlayışlı her erkek bu şeklde davranmayabilir neticesinde hayal kuruyor istiyordur mutlaka
mutlu bir evlilik saygı kadar cinsellikte önemli dişiliğini ön plana çıkarmalısın çok da yenisin daha bu zamanların tadını çıkar çünkü geçen zaman bir daha geri gelmiyor.....

söylenenlerin hepsine katılıyorum...
benim 10 günlük evliyim adet dönemindeyken ilişkiye girdik hamile kalma riskim nedir?yardıma ihtiyacım var çeşitli duuymlar alıyorum çünkü

söylenenlerin hepsine katılıyorum...
benim 10 günlük evliyim adet dönemindeyken ilişkiye girdik hamile kalma riskim nedir?yardıma ihtiyacım var çeşitli duuymlar alıyorum çünkü

hamile kalma riskin var yumurtlama genelde adet dönemleri arasında olur ama bazen veya bazı kadınlarda adet dönemindede yumurtlama olabilir

forumda dolaşıyordum ve yazdğım yazıyı gördüm.. üzerinden uzun bir zaman geçti.. bir kızım oldu şu an 9 aylık.. eşimleyse aynı sorunlar devam ediyor.. kızım 9 aylık oldu ve biz 9 ayda sadece 4 kez bir araya geldik.. oda benim zorumla.. işin içinden çıkamıyorum.. seni istiyorum dediğimde bende istiyorum ama bu akşam olmaz yarın akşam söz diyebiliyor bana:KK43: modum düşüyor.. hiç bi iş yapmak istemiyorum.. evlendim başka bi şehire geldim eşim için.. aile apartmanında oturuoruz.. evlendiğimden beri akrabaları annesi yapmadıklarını bırakmadılar bana.. mutsuzumm.. olan enerjimi de saolsun kızım alıyor benden.. ama ben yine de eşimi istiyorum .. ama o beni arzulamıyor yatağa giriyor ve iki arkadaş gibi dönüp arkamızı uyuyoruz.. ne bi sarılmak ne bi öpmek.. işe gidiyor akşam geliyor yemek yiyoruz sonra telefonunu bi alıyor eline yatasıya kdr oyun oynuyor hatta yatağa telefonla giriyor.. hayatımızda başka hiç bi şey yok.. mutsuzum ve ileriyi göremiyorum.. maddi olarak saolsun bir dediğimi iki yapmıyor benim.. ama manevi olarak.. bugün konuştum dedim beni doyurmuyorsun bir kadın olarak.. manevi olarak aç bırakıyorsun.. sadece suratıma baktı.. ve şimdi yattı bana bir iyi geceler bile demeden.. ne yapıcam.. bir kızım var.. çalışmıyorum da.. ayrılsam çocuğumu alamam.. bırakmazlar kızımı bana.. onsuz da yaşayamam.. ne yapıcam ben..?

Çalışırken hafta içi haftada taş çatlasa 3 kez yapıyoruz. Ancak tatillerde hergünde yapabiliyoruz. Bunun bence ideal bir sayısı yok o anki psikolojik ve fizyolojik durum ile alakalı. Ne haftada 3 kez az nede haftada her gün fazla. Bunu bir sayıya bağlanmak bana çok anlamsız geliyor.

Çalışırken hafta içi haftada taş çatlasa 3 kez yapıyoruz. Ancak tatillerde hergünde yapabiliyoruz. Bunun bence ideal bir sayısı yok o anki psikolojik ve fizyolojik durum ile alakalı. Ne haftada 3 kez az nede haftada her gün fazla. Bunu bir sayıya bağlanmak bana çok anlamsız geliyor.

aynen katılıyorum canım
bunun sayısı önemli değil önemli olan alınan keyif yaşanan mutluluk
çok yapıp hiçbirşey anlamadıktan sonra bir anlamı yok

S.ahanimlar bende 5yillik evliyim vee iki kucuk cocum var cinsel hayat gercekten cok onemli yeni evlilere sesleniyorum cocuk olmadan doya doya yasayin bu ani sonra gercekten istesende cok zor oluyor.yeni evliken gunde 3,4 kere ooluyodu artk 1e indi;-)bunda bile zorlaniyorum .kisiden kisiye dgsir tabi bunu istemek elimizdekinin kiymetini bileelim kocalarimizin gozunu disari jkaydirmayalim fantazi ve giyinmekten cekinmeyelim ki gozu bizden baskasini gormesin her yanimiza geldiginde daha istekli olsun .

Yeni evliyim ilk zamanlar günde 5 6 oluyordu simdi 3 e düştü ama ilk bi ay hiç zevk almadim hep aci o mutlu olsun diye istekli gibi davrandım. Şimdi de canım yanıyor bunun bi alışma süresi var mi ki ?

Yeni evliyim ilk zamanlar günde 5 6 oluyordu simdi 3 e düştü ama ilk bi ay hiç zevk almadim hep aci o mutlu olsun diye istekli gibi davrandım. Şimdi de canım yanıyor bunun bi alışma süresi var mi ki ?

tabiki alışma süresi var ama hala canın yanıyorsa yeteri kadar ıslanmıyor olabilirsin

Merhabalar ben 2 buçuk yıllık evliyim ve eşimle sadece üç veya beş ayda bir yatağa giriyoruz ben biraz soğuk davrandığın için artık eşim de hiçbir şey istemez oldu ve eşim seyrekte olsa bir sorunumuzu dile getirdiğimizde ilk dile getirdiği sorunumuz cinsellik olmaya başladı ve ben cinselliği aksattım için Eşim çocuk yapmaya da hiç yanaşmıyor şimdi Haftada bir 10 günde bir eşime sokuluyorum fakat küsmüş gibi o bana artık hiç ilgi göstermiyor Acaba ne yapmalıyım

Merhaba,
1 yıllık evliyim. ilk doğru dürüst ilişkimizi kendi çabamızla evlendikten 3 ay sonra yapabildik. ancak her ilk girişte yaşadığım acıdan dolayı ilişkiye haftada 2-3 kere girmeye korkuyorum. hep araya zaman giriyor. (3 haftada bir desem... :KK43: )

iş hayatım tahmin edemeyeceğiniz kadar ağır şartlarda. son 2 aydır her akşam 11 de eve geliyorum. sadece haftasonum var.

çok afedersiniz or...m da hiç olamadığım için artık bu iş bana çok çekici gelmemeye başladı. doğrusu bu,
sizler haftada kaç kere bu anı yaşıyorsunuz.
atıyorum 5 yıllık evliler haftada kaç kere yapıyor. yeni evliler kaç kere yapıyor.
eşimin mutlu olmasını istiyorum o bakımdan kendime çeki düzen vermeliyim. sıklığını kestiremiyorum.
bu bakımdan cvplar benim için önemlidir.
tşk. ler.
Slm canim yenisiniz zamanla düzene girer zevkli geçer inşallah
Ben 8 yıllık evliyim bız ortalama bi gün arayla veya iki gün arayla 2 yapıyoruz

Merhaba,
1 yıllık evliyim. ilk doğru dürüst ilişkimizi kendi çabamızla evlendikten 3 ay sonra yapabildik. ancak her ilk girişte yaşadığım acıdan dolayı ilişkiye haftada 2-3 kere girmeye korkuyorum. hep araya zaman giriyor. (3 haftada bir desem... :KK43: )

iş hayatım tahmin edemeyeceğiniz kadar ağır şartlarda. son 2 aydır her akşam 11 de eve geliyorum. sadece haftasonum var.

çok afedersiniz or...m da hiç olamadığım için artık bu iş bana çok çekici gelmemeye başladı. doğrusu bu,
sizler haftada kaç kere bu anı yaşıyorsunuz.
atıyorum 5 yıllık evliler haftada kaç kere yapıyor. yeni evliler kaç kere yapıyor.
eşimin mutlu olmasını istiyorum o bakımdan kendime çeki düzen vermeliyim. sıklığını kestiremiyorum.
bu bakımdan cvplar benim için önemlidir.
tşk. ler.
Kısa sürdüğü için mi orgazm olamiyorsun

X