haftada kaç kere ilişkiye girilmesi normaldir.

calimeros_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
216
1
41
Merhaba,
1 yıllık evliyim. ilk doğru dürüst ilişkimizi kendi çabamızla evlendikten 3 ay sonra yapabildik. ancak her ilk girişte yaşadığım acıdan dolayı ilişkiye haftada 2-3 kere girmeye korkuyorum. hep araya zaman giriyor. (3 haftada bir desem... :KK43: )

iş hayatım tahmin edemeyeceğiniz kadar ağır şartlarda. son 2 aydır her akşam 11 de eve geliyorum. sadece haftasonum var.

çok afedersiniz or...m da hiç olamadığım için artık bu iş bana çok çekici gelmemeye başladı. doğrusu bu,
sizler haftada kaç kere bu anı yaşıyorsunuz.
atıyorum 5 yıllık evliler haftada kaç kere yapıyor. yeni evliler kaç kere yapıyor.
eşimin mutlu olmasını istiyorum o bakımdan kendime çeki düzen vermeliyim. sıklığını kestiremiyorum.
bu bakımdan cvplar benim için önemlidir.
tşk. ler.

canım bu kişiden kişiye eşlerden eşlere göre değişen bir konu, zaten kadın bir süre bu işi istemeyince artık erkekde istememeye istese bile bunu dile getirmemeye çalışıyor. Ve evlilikte cinsellik çok önemli. sen acı çekerken düşünsene adam bir noktadan sonra sinir olmaya başlıyor. canım mutlaka bu konuyla ilgili k.doğumcuyla konuş çünkü benim tahminin yeterince kayganlaşmadığı için açı duyuyorsun o salgı ya sen istemediğin için olmuyor. yada az oluyor. kayganlık olsa acı hissetmesisin bence. kötü bir şey değilki cinsellik yemek içmek kadar doğal. sıklık konusunda canınız ne zaman isterse o zaman olur ben 5 yıllık evliyim haftada 3 4 kez bazen artıyor bu bazende azalıyor. bu değişir. unutmadan kadın doğumcular kayganlaştırıcı ilaç veriyor bunuda söyleyeyim her şeyin çaresi var. Canın sıkma

Son düzenleme:
bunun belli bir sayısı yok ama 3 haftada bir de az bence.Neden alışıncaya kadar illa ki içine boşalması gerekiyor,farklı şeyler de deneyebilirsiniz.Ünlü bir seksoloğun şu cümlesini okuduğumdan beri sekse çok farklı bakmaya başladım,diyor ki:Eğer bir kadın kendi kendini tatmin ederse eliyle bu mastürbasyondur ama eşi eliyle onu tatmin ederse bu sekstir.Çiftlerin zevk alması aslolandır." Ayrıca kayganlaştırıcı kullanabilirsin,ben de kullandım,ilk zamanlar daha zor oluyor çünkü.Ama kendini üzme ve tadını çıkar,fanteziler kurun,illaki içine boşalmasına gerek yok çok geriliyorsan,zamanla olur,farklı şekillerde de eşin ve sen zevk alabilirsiniz ve yatakta vakit geçirebilirsiniz.İçine boşalması çocuk istiyorsan olmazsa olmazdır,aksi halde çiftlerin ortak üşüncelerine ve inançlarına göre sekste sınır yoktur.:82:

canim ilk zamanlarda acima hissi duyabilirsin.dolayisiyla orgazmda olman uzun zaman alabilir bu cok normal. ama yeni evlilier daha sik, esklir daha nadir diye birsey yoktur. ben ilk iki senemde ayda 3 kez girdigim bile oluyordu cünkü aci hissediyordum dolayisiyla orgazm olamiyordum ama simdi daha sik ve daha cekici... calisiyorum diyosun tamam anliyorum yorgun eve gelebilirsin ama esinide düsünmen gerekir, öyle olmasada baska sekillerde tatmin edebilirsin. evet acik konusuyorum canim ama bu da yemek su gibi bir ihtiyactir ... öyle degil mi?

teşekkür ederim yararlı yanıtlarınız için. kayganlaşma sorunu hiç yaşamıyorum. gayet dozunda. sadece sorun içeri girerken.. yani sanki giriş kısmım darmış gibi geliyo o baş kısmı girerken canım yanıyor. ondan sonra herşey normal. acım falan yok. ancak o girişteki acı zevk almamı engelliyor. işe korkarak başlıyorum gene canım yanacak diye.
halbuki zevke odaklanmak or...a odaklanmak lazım.
bunu başarmam lazım.
öncelikle bu iş bende.
içe boşalma ve boşalmama konusunda takıntım yok. d. kon. hapı kullanıyorum zaten.
3 haftada bir bence de çok seyrek. haftada 2 bana normal geliyor ama kestiremiyorum işte.
ne saçma oldu dimi kendi sorularımı kendim cevapladım ama sizin cvplarınız da fikir yürütmemi sağladı.
çok sağolun hanımlar.

Son düzenleme:
canım sanırım cinselliğe alışman ve de sevmen gerekiyor.bize toplumumuzda hep cinselliği pis olarak olarak kötü olarak gösteriyorlar öyle öğretiyorlar.evlenince de cinselliğe alışmak ve sevmek için ciddi bir mesai gerekiyor hal böyle olunca.bu yıllarca da sürebiliyor.bende ilk evlendiğim zamanlarda keşke cinsellik hiç olmasaymış falan bile diyordum ama şimdi alıştım ve hayatımın birinci önceliği hailine geldi.
şöyle düşün burada kızlar onlarca topik açıyor.daha evli değiller ama ilişkiye girmek için can atıyorlar.evlilik öncesi cinselliğin zorlu ve çetin yollarına bile razılar o haz için.seninse hesapsız kitapsız rahatça cinsellik yaşayacağın biri var yanında ama elindekinin değerini bilmiyorsun.

öncelikle sevişirken nelerden hoşlandığını keşfetmelisin.eşini senin isteklerini yapmaya teşvik et.

eşinle beraber olduğunu ve bundan inanılmaz mutlu olduğunu hayal et sık sık.

ben bir kadınım,cinsellik benim hakkınm de sürekli (tabi içinden:KK1:)

ben seksi bir kadınım ve cinselliğimi özgürce yaşamak istiyroum.seks çok keyifli de.

fantezi dünyanı genişlet.hatta eşinle farklı maskeler,değişik iç çamaşırları,farklı mekanlar falan deneyebilirsin.

ayrıca eğer bu iş yoğunluğu azaltmak için imkanın varsa azalt yada iş değiştir derim.çünkü en güzel yılların geçiyor.bir gün cinselliği sınırsızca yaşadığında ne demek istediğimi anlayacaksın.

canım sanırım cinselliğe alışman ve de sevmen gerekiyor.bize toplumumuzda hep cinselliği pis olarak olarak kötü olarak gösteriyorlar öyle öğretiyorlar.evlenince de cinselliğe alışmak ve sevmek için ciddi bir mesai gerekiyor hal böyle olunca.bu yıllarca da sürebiliyor.bende ilk evlendiğim zamanlarda keşke cinsellik hiç olmasaymış falan bile diyordum ama şimdi alıştım ve hayatımın birinci önceliği hailine geldi.
şöyle düşün burada kızlar onlarca topik açıyor.daha evli değiller ama ilişkiye girmek için can atıyorlar.evlilik öncesi cinselliğin zorlu ve çetin yollarına bile razılar o haz için.seninse hesapsız kitapsız rahatça cinsellik yaşayacağın biri var yanında ama elindekinin değerini bilmiyorsun.

öncelikle sevişirken nelerden hoşlandığını keşfetmelisin.eşini senin isteklerini yapmaya teşvik et.

ben seksi bir kadınım ve cinselliğimi özgürce yaşamak istiyroum.seks çok keyifli de.

fantezi dünyanı genişlet.hatta eşinle farklı maskeler,değişik iç çamaşırları,farklı mekanlar falan deneyebilirsin.

ayrıca eğer bu iş yoğunluğu azaltmak için imkanın varsa azalt yada iş değiştir derim.çünkü en güzel yılların geçiyor.bir gün cinselliği sınırsızca yaşadığında ne demek istediğimi anlayacaksın.

merhaba akıllıbıdık.
çok çok güzel şeyler söylemişsin. ben de evlenmeden önce cinsellik için can atıyordum. şimdi sonsuz kez yaşayabilirim çok doğru.
herşey benim kendimi düzeltmemle alakalı. keşke iş değiştirebilsem. onun için de çabalıyorum. öyle oluyor ki evi eşim derleyip topluyor yemek dahi yapıyor. işim o kadar kötü anlıycağnız.

şu söylediklerini sürekli düşünmem gerek.
inşallah benim de birincil yaşantımdan biri olur. evlendikten sonra çok hayal kırıklığı yaşadım inan.
dediklerini kesinlkle uygulayacağım.
çok teşekkürler.

ilk seneler bende hiç zevk almadım ama hemen hemen hergün beraber olduk 2 sene sonra or...m oldum ama erken evlenmiştim bilemiyorum başkalarında zaman alıyomu ama o..m olmak için sex i sevmek lzm

yazılanların hepsine katılıyorum, ekleyeceğim tek şey senin bölgen biraz dar olabilir veya eşinin p...s başı kalın olabilir, bu durumda eşinin içeri girerken birden değil alıştıra alıştıra içeri girmeye çalışmalı böyle senin ve onun organı birbirlerine uyum sağlamış olur. Kendinide acıyacak diye strese sokup, kendini sıkma gayet rahat ve relax ol.

ben 3 haftalık evliyim daha çok yeni sevdiğim aşık olduğum adamla evlendim hayalperest ve romantikliği seviyorum eşimde seviyor ilk bir hafta öldüm drildim sandım canım yandı zaten kanamam da ilk geceden gelmedi bir hafta sonrası oldu. içirde sıyrık oluşuğu için canım acıyormuş akşam olsun istmiyordum hiç yeni de olduğumuz için her akşam gerçekleşiyordu ağladığımı gözlerimden yaşlar bile geldiğini biliyorum sonuçta biz gençliğimizde seks yaparak büyümedik tabiki alışma süresi vardır. şimdi denediğimizde ilk gün ki kadar acı olmasada aynı acıyı yaşayacağım diye tedirginliğim var bunu atlatmak birazcık zaman alıcak sanırım. hafta da 3 -4 en ideali diye duymuştum okumuştum
bence arkadaşların dediği gibi kendine ve eşine zaman ayırmalısın ne bileyi süprizler bence eşin olduğunca anlayışlı her erkek bu şeklde davranmayabilir neticesinde hayal kuruyor istiyordur mutlaka
mutlu bir evlilik saygı kadar cinsellikte önemli dişiliğini ön plana çıkarmalısın çok da yenisin daha bu zamanların tadını çıkar çünkü geçen zaman bir daha geri gelmiyor.....

ben 3 haftalık evliyim daha çok yeni sevdiğim aşık olduğum adamla evlendim hayalperest ve romantikliği seviyorum eşimde seviyor ilk bir hafta öldüm drildim sandım canım yandı zaten kanamam da ilk geceden gelmedi bir hafta sonrası oldu. içirde sıyrık oluşuğu için canım acıyormuş akşam olsun istmiyordum hiç yeni de olduğumuz için her akşam gerçekleşiyordu ağladığımı gözlerimden yaşlar bile geldiğini biliyorum sonuçta biz gençliğimizde seks yaparak büyümedik tabiki alışma süresi vardır. şimdi denediğimizde ilk gün ki kadar acı olmasada aynı acıyı yaşayacağım diye tedirginliğim var bunu atlatmak birazcık zaman alıcak sanırım. hafta da 3 -4 en ideali diye duymuştum okumuştum
bence arkadaşların dediği gibi kendine ve eşine zaman ayırmalısın ne bileyi süprizler bence eşin olduğunca anlayışlı her erkek bu şeklde davranmayabilir neticesinde hayal kuruyor istiyordur mutlaka
mutlu bir evlilik saygı kadar cinsellikte önemli dişiliğini ön plana çıkarmalısın çok da yenisin daha bu zamanların tadını çıkar çünkü geçen zaman bir daha geri gelmiyor.....

haftaya düğünüm var ve çok korkuyorum :KK69:

ben 1.5 aylık evliyim.. çok istekliyim ama eşim sanki zorla ilişkiye giriyor benimle.. Severek evlendik güzel de bi bayanım.. ama sorun nerde anlayamıyorum:KK43: dün gece hazırlandım yatağa girdik ama eşim ereksiyon bile olmadı ve ölece uyuya kaldı:KK43: kalktım bütün gece dolaştım.. çalışıyor ben evdeyim illa ki yoruluyor ama bu normal mi? 1 haftayı geçti biz yatıyoruz ve uyuyoruz.. korkuyorum çocuğumuz nasıl olacak ya da olcak mı:KK43:

Merhaba,
1 yıllık evliyim. ilk doğru dürüst ilişkimizi kendi çabamızla evlendikten 3 ay sonra yapabildik. ancak her ilk girişte yaşadığım acıdan dolayı ilişkiye haftada 2-3 kere girmeye korkuyorum. hep araya zaman giriyor. (3 haftada bir desem... :KK43: )

iş hayatım tahmin edemeyeceğiniz kadar ağır şartlarda. son 2 aydır her akşam 11 de eve geliyorum. sadece haftasonum var.

çok afedersiniz or...m da hiç olamadığım için artık bu iş bana çok çekici gelmemeye başladı. doğrusu bu,
sizler haftada kaç kere bu anı yaşıyorsunuz.
atıyorum 5 yıllık evliler haftada kaç kere yapıyor. yeni evliler kaç kere yapıyor.
eşimin mutlu olmasını istiyorum o bakımdan kendime çeki düzen vermeliyim. sıklığını kestiremiyorum.
bu bakımdan cvplar benim için önemlidir.
tşk. ler.

ben 2 yıllık evliyim ilk günlerde bende çok çekiniyordum 15 gün hiç yapamadık. eşim anlayışla karşılıyordu ama istediği belliydi. ancak 15 günden sonra alıştırdı beni değişik şekillerde ve artık çekici hale gelmeye başladı. bir ay sonra günde 2, haftasonları 3 defa yapmaya başladık. bir adetten diğer adete kadar ortalama 30 ile 40 arası oluyor şimdi çocuk var ayda 15 20 arası oluyor. eşinizin durumu çok önemli. sizi rahatlatmalı. artık her yatak odası sözünü duyduğumuzda birbirimize gülümsüyoruz

:nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım ben de vajinismusu 1.5 yılda yendim...
O acı ilişkiye alıştıkça azalacak araya 3 hafta koyarak azalmaz...
Orgazm olayı da zamanla alışınca olacak, sen kendini kasarken zaten olmaz...
Sana tavsiyem 2 ya da 3 günde bir yapmalısın...

ben 1.5 aylık evliyim.. çok istekliyim ama eşim sanki zorla ilişkiye giriyor benimle.. Severek evlendik güzel de bi bayanım.. ama sorun nerde anlayamıyorum:KK43: dün gece hazırlandım yatağa girdik ama eşim ereksiyon bile olmadı ve ölece uyuya kaldı:KK43: kalktım bütün gece dolaştım.. çalışıyor ben evdeyim illa ki yoruluyor ama bu normal mi? 1 haftayı geçti biz yatıyoruz ve uyuyoruz.. korkuyorum çocuğumuz nasıl olacak ya da olcak mı:KK43:

bu konuda konuşmadınızmı hiç anormal bir durum var ortada bence

bende yeni evliyim ben de çok korkuyordum ilk gece den ama ben o ilk gece yi eşimin desteği sayesinde atlattım ve ilk o anda acı hissettim şimdiler de hiç acı hissetmiyorum ama bazen her gün yapıyoz bazen gün aşırı boş geçtiğimiz yok zevkini alınca acıyı hissetmezsin bile

kesinlikle katılıyorum. o acı kötüydü ama eşlere çok görev düşüyor bu konuda. beni öyle alıştırdıki şimdi onsuz çok kötü yorgun ols bile sen bir şey yapma ben yaparım sana deyip yine istiyorum hariak bir şey ve tat

bende yeni evliyim ben de çok korkuyordum ilk gece den ama ben o ilk gece yi eşimin desteği sayesinde atlattım ve ilk o anda acı hissettim şimdiler de hiç acı hissetmiyorum ama bazen her gün yapıyoz bazen gün aşırı boş geçtiğimiz yok zevkini alınca acıyı hissetmezsin bile

aynı şeyleri yaşamışız ya ilk gece parçalanmıştı benimki 15 gün yapamadık çok acımıştı

X