Şampuan ve Saç Kremleri Live clean argan yağlı şampuan kullanan var mı?

damlacagla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2010
31
0
arkadaşlar bu şampuanı watsonda gördüm kullanan var mı acaba benim saçım kuru ve yıpranmış durumda :KK43:

arkadaşlar bu şampuan bir tek watsonda var ben şampuanını ve yağını aldım ama gerçekten mükemmel krem kullanmadan saçları yumuşacık yapıyor benim saçlarım yanıktı uçlarını kestirdim daha ilk yıkamada farkı görürsünüz umarım işinize yarar.....

Yeni aldım bu şampuanı. %98 Bitkisel bir şampuan. Ben bakım maskesini de aldım . Memnunum daha yeni olduğu için etkilerini yazamam. 2 senedir Tresan kullanıyordum ama bunun %98 bitkisel olması müthiş.

merhaba ben de dun watson da gordum bu urunu tresan almak ıcın gırmıstım gozume carptı argan yagı,benım saclarım da cok kuru yagını alım deneyım dedım bı baktım yanında maskesı,yumusatıcı suyu falan fılan derken tum setını almısım:) az once denedım sampuanıyla yıkadım maskesını 5 dk beklettım angelına jolıe ye donmedım bırden ama etkısı fena deıl duzenlı kullanımda daha ıyı fıkır sahıbı olabılırım

merhaba herkese,ben de kullandım live clean,fena değil.kremi bana hiç etki etmedi.yumuşatmadı yani..o yüzden suna dumankayanın kuru saçlar için olanını.gayet memnunum tavsiye ederim.

bende kullanıyorum argan serisini ve gerçekten memnun kalınacak ürünler tavsiye ederim... watsons dışında tekin acar da da satılmaktalar

Live clean durulanmayan saç spreyini kullanmaya başladım ben de.Watson'da çalışan bayana şampuan mı sprey mi diye sordum ve spreyi önerdi.Şişenin üzerinde kuru veya havluyla nemi alınmış saça uygulayın yazıyordu, ben de her ikisini de denedim ama kuru saça sıkınca haliyle yağlandırıyor ve saçınız kirli gibi gözüküyor.O yüzden banyodan sonra havluyla biraz kurutup ıslak saça uygulamayı ve sonrasında makineyle kurutmayı tercih ediyorum o zaman güzel oluyor.Sonuç olarak herhangi ekstra birşey gözlemleyemedim henüz ama şişe bitmedi daha.Şifa niyetine sürmeye devam etsemde bir daha tercih edeceğim bir marka olmaz.

Live clean durulanmayan saç spreyini kullanmaya başladım ben de.Watson'da çalışan bayana şampuan mı sprey mi diye sordum ve spreyi önerdi.Şişenin üzerinde kuru veya havluyla nemi alınmış saça uygulayın yazıyordu, ben de her ikisini de denedim ama kuru saça sıkınca haliyle yağlandırıyor ve saçınız kirli gibi gözüküyor.O yüzden banyodan sonra havluyla biraz kurutup ıslak saça uygulamayı ve sonrasında makineyle kurutmayı tercih ediyorum o zaman güzel oluyor.Sonuç olarak herhangi ekstra birşey gözlemleyemedim henüz ama şişe bitmedi daha.Şifa niyetine sürmeye devam etsemde bir daha tercih edeceğim bir marka olmaz.

Canım bence şampuanını dene şampuanından çok memnunum ben baya yumuşattı saçlarımı ki benim saçlarım çok çok kurudur

evet bayanlar ben de öneririm bu şampuanı çok çok mükemmel ki ben bir çok ünlü şampuanı denemişimdir hatta hollywood yıldızlarının kullandıkları şampuanları da çok denedim bir çok marka var aralarında.Ben saçlarımı çok sık boyayayan biriyim.Kullandıklarımın arasında en çok memnun kaldığım şampuan live clean ve J Beverly Hills Purity Shampoo ve J.B saç bakım kremini kullandım bunlardan çok memnun kaldım JB nin bu şampuanı çok iyi arındırıyor temizliyor saçımı,yumuşak yapıyor ayrıca kokusuda mükemmel mandalina gibi kokuyor ya da başka bir kokuda olabilir ben mandalinaya benzettim hatta bütün banyo ve dolaştığınızda kokular etrafı sarıyor.Ama live cleanın kokusu hiç hoş değil toprak gibi kokuyor belki de içinde kil vardır kimbilir ama yumuşacık yaptığı bir gerçek üstelik saç kremi kullanmanıza gerek yok

Ayrıca live clean şampuan tekin acar kozmetikte var hatta zahmet edip mağazasına da gitmenize gerek yok internetten sipariş verebilirsiniz kargo ücreti almıyorlar tek bir şampuan isteseniz dahi.Fiyatı 23 tl.J beverlly hills PLATINUM™ NOURISH™ saç kremi ve
PLATINUM™ PURITY™ şampuanı ikisi birlikte 250 tl.Fiyat karşılaştırması yapınca Live Clean şampuan daha hesaplı görünüyor

Bu şampuanların içinde Color Method şampuanını da önerebilirm bu şampun da çok çok mükemmel temizliyor ve ymuşacık yapıyor fön çekildiğinde saç kat kat bakımlı görünüyor yani bununla yıkadığımda ve üzerine fön çekildğinde saçlarım çok farklı bir saç yapısına giriyor çok çok güzel bakım yapılmış gibi.Fakat bunun içerisinde sülfat ve parabenin 2 çeşidide var.Bunu da gözden kaçırmamak gerekiyor

Live clean güzel bir şampuan ama aşırı yumuşak olduğu için benim saçlarıma uygun olmadı...

Kızlar eğer saçlarınız gerçekten çok çok sertse kesinlikle iyi geliyor ve saçları yumuşatıyor benim saçlarımı bile yumuşatmayı başardı :) Saç kremine bile ihtiyacınız kalmıyor şampuan ve maskesini alın yeterli kullandıkça saçınızın daha da yumuşadığını göreceksiniz. Tek kötü özelliği olarak şunu söyleyebilirim saçları daha çabuk yağlandırıyor gerçi bu da benim için bir sorun olmuyor çünkü saçlarım normalde hiç yağlanmıyor :) Yani saçlarınız yağlanmıyorsa kuruysa sertse kesinlikle öneririm çok memnun kaldım ben

ben de aldım yazarım etkilerini fakat argan yağında kesinlikle landoll u tavsiye ederim aktardakiler çok dandik hiçbir etkisi yok

Saçlarım çok kuru, sert telli ve kıvırcık. Ama kuruluktan kıvırcıkları bile belli olmamaya başlamıştı. Live Clean'in durulanan ve durulanmayan kremini kullanıyordum bir süredir ve çok memnundum. Şampuanını da aldım geçenlerde. Ben gerçekten çok çok memnunum. Saçlarım canlandı çok şükür. Benim gibi bir saç yapınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Ben maskesini ve spreyini de almak istiyorum.

Herkes memnun bir ben memnun kalmadım.Yaklaşık 10 gün önce Live clean bali oil şampuan aldım bitkisel şamp.onarıcı etkili diye bali oil çeşidini seçtim.
Saçlarımı yumuşatıp 2 gün yağlandırmıyor,ağırlık hisside olmadı fakat gelin görün ki kaşıntı yaptı bende.İlk defa bir şampuandan dolayı saçlarım kaşınıyor.
Atmaya kıyamıyorum alışırmı saçlarım acaba kullanmaya devam etsem mi yoksa boşa mı vakit geçiriyorum.Farklı bişey alsam mı ?

Bu şampuanın içerîğinde neler yazıyor bîri yazabilir mi acaba?

Bende ki argan yağlı değil Live Cean Bali Oil
doğal ve bitkisel içerikli ,sertifikalı organik bitk.içerir.laureth sülfat,petrolyum,dea,paraben,phthalate,fosfat içermez.saf vegan,hayvanlar üxerinde test edilmemiştir yazıyor türkçe yapıştırılmış kağıtta.

İçerik:water/eau/prunus amygdalus dulcis(sweet almond)oil-cocos nucifera(coconut)oil-cocos nucifera(coconut)seed extract-elaeis guineesis(palm)oil-
prunus amygdalus dulcis(sweet almond)seed extract-glycine soja (soybean)protein-sodium methyl 2-sulfolaurate-disodium2-sulfolaurate-sodium lauryl sulfoacetate-cocamidopropyl-betaine-glycol distearate-coco glucoside-glyceryl oleate-glyceryl stearate-glycerin-panthenol-parfum-sodium hydroxymethylglycinate-polyquatemium 10-sodium benzoate-citric acid-brown1 certifed organic/certifie biologique

Umarım çok fazla hatalı yazmamışımdır.

Bende ki argan yağlı değil Live Cean Bali Oil
doğal ve bitkisel içerikli ,sertifikalı organik bitk.içerir.laureth sülfat,petrolyum,dea,paraben,phthalate,fosfat içermez.saf vegan,hayvanlar üxerinde test edilmemiştir yazıyor türkçe yapıştırılmış kağıtta.

İçerik:water/eau/prunus amygdalus dulcis(sweet almond)oil-cocos nucifera(coconut)oil-cocos nucifera(coconut)seed extract-elaeis guineesis(palm)oil-
prunus amygdalus dulcis(sweet almond)seed extract-glycine soja (soybean)protein-sodium methyl 2-sulfolaurate-disodium2-sulfolaurate-sodium lauryl sulfoacetate-cocamidopropyl-betaine-glycol distearate-coco glucoside-glyceryl oleate-glyceryl stearate-glycerin-panthenol-parfum-sodium hydroxymethylglycinate-polyquatemium 10-sodium benzoate-citric acid-brown1 certifed organic/certifie biologique

Umarım çok fazla hatalı yazmamışımdır.

Cok teşekkür ederim o saatte latince ifadeleri uşenmeden
yazdığınız icin.
Bilseydim bu kadar cok şey içerdiğini sorumu sormazdim.
Cok mahcup oldum inanın.hakkinizi helal edin.

İcerige söyle bir baktimda SLS olduğunu gördüm.
Hangi organik sertifikaları varmış bunuda yazarsanız tam olucak.
Cok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X