PROPA temsilcisi olmak isteyenler ve propa temsilcileri burada buluşalım

sekercik

oğlumun kardeşi gel gel:)
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
6.140
28
45
PROPA NEDİR?

Hayatın akışı içerisinde evinizde yıllardır aldığınız ve kullandığınız ürünler var. Burada da kendinizin ve evinizin ihtiyaçlarını en ekonomik ve en sağlıklı şekilde alarak aynı zamanda kendi işinizi kurma ve mükemmel ürünlerle tanışma fırsatını yakalıyorsunuz.

Yani sadece bir çalışma seti ile hem bu mükemmel ürünlere %63 indirimle 242,44 TL yerine 90 TL’ye sahip oluyor, hem de kendi işinizi kurma fırsatını ve şansını yakalıyorsunuz.

Propa zamanınızı çoğaltarak, çevrenizde bulunan insanlara yararlı, rahat, esnek ve ekonomik hizmetler sunarak, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız için size yepyeni bir kapı açıyor.

Bizi farklı ve değerli kılan faktörler nelerdir ?

Propa % 100 Türk sermayesi ile kurulmuş bir Türk firması olarak,

% 100 tatmin garantili Türk ürünlerini üretmek ve kullanımınıza sunmaktadır.

Arattım ama bulamadım sanırım bu konuda bir başlık açılmamış... Ben propa ile yeni tanıştım, bir başlık açalım ve paylaşalım istedim; ama forum kurallarını ihlal etmeyelim:

bu başlık altında propa ürünleri ile ilgili fikirlerimizi paylaşalım,

lütfen kurallara uyarak paylaşımda bulunalım...

Lütfen sadece ürünlerle ilgili sorularımızı soralım, sorunlarımızı paylaşalım, (iade fatura gibi)ürünlerle ilgili olumlu olumsuz yorumlarımızı yazalım

ama asla satış yapmaya çalışmayalım.

Bu forumda üye yapmak, ürün satmak ve bu tarz içerikli mesaj atmak kesinlikle yasaktır. Bunu unutmayalım!

İyi paylaşımlar!

Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..

bunu nerden buldun kız baktım sitesine çok kalitesiz 10 dolara kurulmuş bir site gibi parfümlerde 70 tl falan çok şaşırdım güvenilirmi peki

bunu nerden buldun kız baktım sitesine çok kalitesiz 10 dolara kurulmuş bir site gibi parfümlerde 70 tl falan çok şaşırdım güvenilirmi peki

tatlım bizim bir arkadaş bu işle uğraşıyor ben bu firmayı ev temizlik ürünleri için beğendim kozmetikte zaten pek bir ürünü yok en çok hijyen ve bakım ürünleri var dikkat ettin mi bilmiyorum. beni cezbeden türk firması olması, bir de ürünlerinin konsantre olması, alerji yapmaması, bitkisel olduğu için doğada çözünebilmesi.
sürekli markete gidip deterjan alıyoruz bu deterjanlar k,imyasal. mesela yağ çözücü elimize zarar veriyor pütür pütür yapıyor bir de kokusu var iğrenç... ama propanın yağ çözücüsünü denedim elime sürdüm hiç pütürlenme olmadı üstelik kokusu da hoş, demek ki kimyasal maddeler kullanılmamış veya çok az kullanılmış. ben bunu denedikten sonra kullanıcı olarak üye oldum propaya, çok tanınmış değil belki ama içim rahat. üye olduktan sonra ertesi gün kargom elimdeydi, ödemeyi atmden yaptım havale ücreti yok, şimdi bu ürünleri kullanacağım; bitince istersem tekrar sipariş vereceğim satma derdinde değilim maksat bu yani; yani böyle anlatılınca anlaşılmıyor arkadaşım aylardır bana anlatmaya uğraşıyordu ama gözlerimle görünce ne demek istediğini anladım.
cidden başka propayı bilen kullanan yok mu yahu koskoca kkda:)))

arkadaşlar bu site herkesin ev hanımlarının ya da ilkokul mezunlarının rahatça kullanabileceği şekilde dizayn edilmiş basit görünüyor evet ama herkese hitap ediyor yıldız teknik üniv. ne yaptırılmış bir site
son derece güvenilir internetten araştırabilirsiniz.
ben şu ana dek kullandığım tüm ürünlerinden memnunum
1- propolis ağrı kremi, ağrıyan her yerde kullanılabilen bir ürü n, boğazınız ağrıdığında bile sürebiliyorsun uz, ağrıyı kısa sürede dindiriyor
2-çay ağacı kremi sinek böcek ısırkları sivilceler gibi durumlarda kullanılıyor
3- color proof ben artık renkli beyaz diye ayırmıyorum çamaşırları hepsini birden atıp yıkıyorum renkler kesinlikle birbirine karışmıyor ayrıca birkaç renkten oluşan kıyafetlerde de renkler birbirine karışmıyor müthiş bir rahatlık
4- her cins kumaş beyazlatırıcyı tüllerimde kullandım sonuç harika
5- mimoza bulaşık deterjanını elde yıkadığım bulaşıklarda kullandım ellerim yumuşacık kesinlikle alerji yapmıyor mis gibi de kokuyor üstelik bir kere sıkmak yetiyor köpüğü de bol.
6- diş macunundan da çok memnunum diş etlerim daha öncesinde kanıyordu ama bu macunu kullanmaya başladığımdan beri diş etlerim kanamıyor
7- saçlarım çok zayıf ve cansızdı şekil almıyor uzamıyordu kırık doluydu bitki özlü şampuanı kullanmaya başladım saçlarım daha dolgun görünüyor üstelik kuaförüm de hiç kırık yok saçında nasıl olur diye hayrete düşüyor sırrım propada.
8- ofa yani ocak fırın aspiratör temizleyiciden asla vazgeçemem ovalamaya gerek kalmadan her tür ağrı yağ ve kiri temizleyebiliyorum üstelik ellerimi asla tahriş etmiyor kokusu da mide bulandırmıyor yağ çözücüler ellerimi zımpara gibi yapıyordu ama ofa dan sonra elime krem kullanmama bile gerek kalmadı
9- bebek şampuanına son derece güvenerek bebeğimin saçlarını vücudunu yıkıyorum içim rahat
10- oda ve kumaş spreyi süper kokuyor çok da kalıcı
"11- terlemeyi önleyen değil ter kokusunu önleyen koltuk altı spreyinden de memnunum son derece sağlıklı 24 saat kalıcı ama üzerine parfüm sıkabildiğim bir sprey ter kokusu asla yok hem de ter bezlerini tıkamadığı için sağlığımı da olumsuz etkilemiyor
12- vücut spreyleri son derece doğal ve etkileyici kokuyor kalıcı kokular.
13- yüzey temizleyiciden de memnunum en azından oğlum yerde oynarken sağlıklı doğal bir ürün kullanmanın rahatlığını yaşıyorum
14- aslında hangi ürünü kullansam hep memnun kaldım

arkadaşım bi network firmasında hem ilklerden olmak önemlidir hemde firmanın hızlı ivme kazanmasıda önemlidir ben amwayden sonra biobellindayla çalışmaya başaladım 6 ayda yakut oldum 3.500 tl gelirim var 4 yıl oldu çok basit bir sistem harika tavsiye ederim çok hızlı ilerliyo propa bu sistemlerde adını duyuramaıştır maalesef.:KK36::KK68:

arkadaşım bi network firmasında hem ilklerden olmak önemlidir hemde firmanın hızlı ivme kazanmasıda önemlidir ben amwayden sonra biobellindayla çalışmaya başaladım 6 ayda yakut oldum 3.500 tl gelirim var 4 yıl oldu çok basit bir sistem harika tavsiye ederim çok hızlı ilerliyo propa bu sistemlerde adını duyuramaıştır maalesef.:KK36::KK68:

canım ben propaya başlayalı 2 ay gibi bir süre oldu üstelik bu iki ayda taşındım il değiştirdim ama ilk komisyonumu da aldım yani aslında propanın diğerlerinden farkı şu: bu sistemde sadece çalışan kazanıyor birileri çalışıp da onun üstündekiler kazanmıyor herkes ne kadar çalışırsa o kadar kazanıyor yani helal para... üstelik her haftanın özel hediyelri var mesela diyelim ben bu hafta sipariş veriyorum bana 3 seçenek sunulutyor istediğimi seçiyorum gönderiliyor hediyeler de yine propa ürünlerinden ve oldukça kazanç getirecek türden. onları ister sat ister kullan sana kalmış bişey. yani aslında hediyler bile yetecek kazanmaya. propa henüz çok yeni gibi görünse de arkasında ph firması var bence aslolan sağlıklı doğal ürünler kullanmak. ben propaya sonuna kadar güveniyorum, diğer firmaları bilemem.

ben propa kullanıcısı ve satıcısı olarak mükemmel her ürünü..kesinlikle tavsiye ederim..
....................................

canım yalnız bilmiyrsundur söyleyeyim bu forumdan satış yapmak yasak sadece bilgilendirme yapabiliriz hangi ürün nasıl kullanılır artıları nelerdir ürün alırken biz temsilciler nelerle karşılaşıyoruz gibi paylaşımlarda bulunabiliriz ama burdan üye yapm ak satış yapmak kesinlikle yasak. haberin olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bende forever urunlerindeyim.sağlık,kişisel bakım ve kozmetik ürünleri..ürünleri müsait zamanımda ayrı başlıkta yazacağım.bu arada ben forever sistemine dahil değilim.cunku sadece foreverla calısmıyorum.açıkçası bence bir markanın her ürünü aynı kalitede olamaz...illa ki uzmanlaştığı bir kaç ürünü olur ve birbirinden farklıdır.bu
yuzden hiçbir sisteme girmem.kendi sistemimi kendim olustururum.

dediğim gibi almıs oldugum eğitimler bir sürü sey ogretti ama sanırım en en önemlisi etik olabilmeyi ogretmiş olması diye düşünüyorum.

bende forever urunlerindeyim.sağlık,kişisel bakım ve kozmetik ürünleri..ürünleri müsait zamanımda ayrı başlıkta yazacağım.bu arada ben forever sistemine dahil değilim.cunku sadece foreverla calısmıyorum.açıkçası bence bir markanın her ürünü aynı kalitede olamaz...illa ki uzmanlaştığı bir kaç ürünü olur ve birbirinden farklıdır.bu
yuzden hiçbir sisteme girmem.kendi sistemimi kendim olustururum.

dediğim gibi almıs oldugum eğitimler bir sürü sey ogretti ama sanırım en en önemlisi etik olabilmeyi ogretmiş olması diye düşünüyorum.

merhaba canım ben şu ana kadar kullandığım tüm ürünlerden memnunum:
diş macunu
ağrı kremi
çay ağacı kremi
inceltici kremi
şampuanı
duş jeli
ofa (acak fırın aspiratör temizleyici)
beyazlatıcı
yumuşatıcı
yer temizleyici
nemlendirici kremi
bulaşık ilacı
nano fiber bezleri
araba için çıkardıkları bez
bebek şampuanı
topuk yumuşatıcı kremi
ısırgan otlu sabunu
ağız temizleme suyu
rimeli
gömlek yaka ve kol ağızları için spreyi
color proof (beyaz renkli bir arada yıkansın)=
kireç temizleyici
ter kokusunu önleyen spreyi
body spreyi

yani ben kullanmadığım ürünleri tavsiye etmiyorum ya da tanıtmaya çalışmıyorum ki, havadan da konuşmuyorum belki şu anda aklıma gelmiyor olabilir başka ürünler de var kullandığım, ama bi anda aklıma gelmiyor işte:)
ben diyorum ki en azından ön yargılı bakmayıp araştırmak lazım....
facede de var propa ile ilgili sayfalar, kendi internet sayfasına da bakıp ürünler hakkında geniş bilgi edinip, ürün yorumlarını da okuyabilirsiniz.
baştan kestirip atmayın yani...

ARKADAŞLAR propa ürünlerini satan bi arkadaşım l carnitine sıkılaştırıcı kremini çok methediyo mucizi gibi bişeymiş iki günde 13 cm incelme sağlıyomuş alıp almamakta kararsızım doğrumu acaba fikirlerinizi bekliyorum:26:

merhabalar arkadaşlar
bu ürünü bir arkadaştan duydum fakat ersağ gibimi ne kadar doğal güvenemedim açıkçası
bulaşık deterjanı çok köpürüyor demiş arkadaş çok köpürmesi demek kimyasalı çok demek
şampuanında paraben sls varmı acaba
ben şu mendili almak istiyorum ama acaba zararı varmıdır?kullananlardan içeriği hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım rica ediyorum

X