Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Peki Ya Siz Nasıl Belli Edersiniz ?

tourmaline hiç üzülme canım.sen hareketlerinden eminsen bu onların afedersin yavşaklığından başka birşey değildir.hem hayatlarındaki insana saygıları yok hemde avcı gibi başkalarını yoklama ve elde etme dürtüleri var.tabi hepsini genellemek istemiyorum ama malesef çoğu böyle.o yüzden kendinden arama kusuru.:KK34:
bu arada arkadaşlar benimde bir sorunum var.bir süredir hoşlandığım biri var.bu kişi haftaiçi iş çıkışı bazen arkadaşlarla oturduğumuz mekanın sahibi.ilk önce onun bakışlarını üzerimde hissettim.ama üzerime alınmamaya çalıştım.havaya girmedim.emin olmak için arkadaşlarıma sordum.yav böyle birşey hissediyorum sizde gözlemler misiniz diye.onlarda teyit ettiler.sorun şu ki kendisi biraz ağır ve mesafeli biri ve baktığı halde bir adım atmıyor.aksi gibi bende kasılıyorum,utanıyorum ve cesaret verecek birşey yapmıyorum ona.bakamıyorum bile fazla düşünün.giderek bende hoşlanmaya başladım ama hangi yolu izlesem bilemiyorum.birşey yapmalı mıyım?yada ne yapmalıyım?tecrübelerinize ihtiyacım var.teşekkür ederim.

bu arada arkadaşlar benimde bir sorunum var.bir süredir hoşlandığım biri var.bu kişi haftaiçi iş çıkışı bazen arkadaşlarla oturduğumuz mekanın sahibi.ilk önce onun bakışlarını üzerimde hissettim.ama üzerime alınmamaya çalıştım.havaya girmedim.emin olmak için arkadaşlarıma sordum.yav böyle birşey hissediyorum sizde gözlemler misiniz diye.onlarda teyit ettiler.sorun şu ki kendisi biraz ağır ve mesafeli biri ve baktığı halde bir adım atmıyor.aksi gibi bende kasılıyorum,utanıyorum ve cesaret verecek birşey yapmıyorum ona.bakamıyorum bile fazla düşünün.giderek bende hoşlanmaya başladım ama hangi yolu izlesem bilemiyorum.birşey yapmalı mıyım?yada ne yapmalıyım?tecrübelerinize ihtiyacım var.teşekkür ederim.

benim tahminim cesaret verecek birsey yapmadigin icin sadece izliyor ve adim atmiyordur eger dedigin gibi agir ve mesafeli biriyse. Yas civari kac tahmin ediyorsun? onun hakkinda ne biliyorsun? yani bakiyor diye, evli falan ollmasinda, mekan sahibi diyince.

Erkek eğer hoşlanıyorsa seviyorsa kesinlikle gelir söyler. Sakın benim gibi adım atıp hata yapmayın kızlar. Yok çekingen, yok utangaç söyleyemez diye ilk siz duygularınızı açmayın çünkü alacağınız cevap bellidir "Ben seni arkadaşım olarak görüyorum, sana o gözle hiç bakmadım, sen benim için çok değerlisin seni kaybetmek istemem"

O size uzun uzun bakan,sürekli ilgilenen adam gitmiştir yerini arkadaşım olarak görüyorum diyen adam gelmiştir. Sakın ama sakın içinizi açmayın bırakın o uğraşsın sizi anlamak için, bırakın o acaba hoşlanıyor mu diye düşünsün..

sanirim bu tespit dogru gibi. Cok hoslandigim biri vardi, önce ilgisini gösterdi arkamdan kostu, ben belli edince, aniden sogudu. Simdi birisi ilgileniyor benimle ve ayni hatayi yapmiyorum, agirdan aliyorum, ve ise yariyor :):KK1:

kızlar sizce neden hep hayatında birisi olan erkek bana geliyor yaa..yani ben karakter olarak ciddi bir insanımdır, öyle haha hihi birisi değilimdir..kimseyi yanıma kolay kolay yaklaştırmam da yani..ama şu ana kadar bana gelenlerin ya kız arkadaşı, ya nişanlısı vardı..öff ya :KK43:(( niye sizce benim suçum ne olabilir ki? ben asla ve asla böyle birşeyi kabullenmem ..

erkekleri anlamak güc tourmaline...

Bu arada kizlar size bahsetmistim, birkac ay önce arkadasimin abisiyle görüstügümü. Halen görüsüyorum.hatta günleri bile sayiyor. Ve neler oldugunu anlatayim. Benim kafa karmakarisik.Kizlar bu cocuk fena halde sarmis durumda sanki. Seni görmek istiyorum, özledim falan diyor. O baska bir sehirde. görüsebilmemiz icin can atiyor. Bu arada tüm ailesi ögrenmis durumda görsütügmüzü, herkese söylemis, yengenizle görüsüyorum falan. Evlilikten falan bahsediyor. Ben seni özlüyorum, cok iyi bir insansin, siirler yaziyor, okuyor vs. vs. neler neler. Hayatimda hic duymadigim güzel seyleri söylüyor ama mantikli bir sekilde. Ben ama ümit vermek istemiorum, daha dogrusu kendim cok korkuyorum, beni gördügünde begenmiyeceginden, vazgececeginden. Bu yüzden kendim hicbirsey belli etmiyorum, ama etkilendim sanirim. Gelecek hakkinda konustuugnda benide katiyor icine. Fena halde kapildim diyor. bana güven diyor. Simdiye kadar cok yara aldim, artik beni anlayan birisiyle hayatimi idame ettirmek istiyorum diyor. Herseyimi kizkardesimede sorabilirsin diyor. ne yapcagimi bilmiyorum, icimde hep bir kusku, beni begenmezse falan diye:KK5: Rüyalarina bile giriyormusum:26: Bu arada kendinden cok emin, benden etkilendin ki görüsüyorsun benimle diyor, yoksa ne diye bu kadar zamanini bana ayircaksin falan gibilerinden:18:
ne yapsam ne etsem yardim...bu arada bana asik falan olmamistir dimi? habire ask sarkilari yolluyor...hem ask istiyorum hayatimda, hemde korkuyorum cok anormalim

Son düzenleme:
Biz aynı şirkette olduğumuz için ne zaman odasına gitsem kıpkırmızı oluyordu benimle konuşurken.
Birgün neden kızarıyosun,gözlerinin içi gülüyor dediğimdeyse açık tenli olduğum için öyle oluyor demişti haspam :KK51:
Ama nedense 6 ay oldu hiç kızarmadı o açık olan teni :KK37:

Biz aynı şirkette olduğumuz için ne zaman odasına gitsem kıpkırmızı oluyordu benimle konuşurken.
Birgün neden kızarıyosun,gözlerinin içi gülüyor dediğimdeyse açık tenli olduğum için öyle oluyor demişti haspam :KK51:
Ama nedense 6 ay oldu hiç kızarmadı o açık olan teni :KK37:

Bulmuş mis gibi hatunu tabii kızarır. :KK37:
Hıh alçak enişte :KK23:

Benim için emek harcıyorsa aşıktır.
Somut bir şekilde çaba harcaması lazım.
Ne bakış, ne duruş, ne de laflar bir gösterge değil benim için emek yoksa.

erkekler sürekli ilgileniyor,ayrıntıyı unutmuyor,bakıyorlar bön bön...ben ise hafiften salaklaşırsam,saçımı başımı düzeltirsem,yüzümden gülücük eksik değilse anlıyorum ki o erkek hoşuma gitmiştir:nazar:

selam kızlar...geçen sene bu topikte sizlerle arkadaşımla aramda olan şeyler hakkında bahsetmiş ve anlayamadığım davranışları hakkında sorular sormuştum...ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorummm...:KK16::KK16::KK16:....o zamandan bu zamana çoook şey değişti...anlaştık,birsüre çıktık veeeee geçtiğimiz eylül ayının başında nikah masasına oturduk:KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76:....Allahıma çooookkk şükürler olsun çok mutluyum...dilerim burada derdine çare arayan herkes bulur devasını...ben erdim muradıma siz çıkın kerevetine:KK1::KK1::KK1:hatta şu anda yanımda vee bana çay veeeerrr diye bağırıyor:KK1::KK1::KK1:

selam kızlar...geçen sene bu topikte sizlerle arkadaşımla aramda olan şeyler hakkında bahsetmiş ve anlayamadığım davranışları hakkında sorular sormuştum...ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorummm...:KK16::KK16::KK16:....o zamandan bu zamana çoook şey değişti...anlaştık,birsüre çıktık veeeee geçtiğimiz eylül ayının başında nikah masasına oturduk:KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76:....Allahıma çooookkk şükürler olsun çok mutluyum...dilerim burada derdine çare arayan herkes bulur devasını...ben erdim muradıma siz çıkın kerevetine:KK1::KK1::KK1:hatta şu anda yanımda vee bana çay veeeerrr diye bağırıyor:KK1::KK1::KK1:

nası oldu cnm? o mu açıldı? sen bişiler yaptın mı ??

nası oldu cnm? o mu açıldı? sen bişiler yaptın mı ??

açılması için ben biraz yardımcı oldum tabi...:KK49: onu ilk ben görmek için bulunduğu şehire bir bahane ile gittim...zaten birbirimizi gördükten sonra daha atak davranmaya daha da ciddileşmeye başladı...herşey nasip kısmet meselesi...elektrik tuttu mu bir de kararlı olundu mu Allah da isterse oluyor demekki...:KK16::KK16::KK16::KK16: darısı senin de başına canım....:KK9:

Kizarla birkac ay ne güzel görüstük cocukla, gercekten ciddi ciddi iyicene tanimak istiyor ve ileriye dönük düsünüyordum, ve yine ne olduysa hersey bozuldu. ben anlamiyorum hersey tam güzel olacakken, tam mutlu oldum diyecekken neden bozuluyor :KK43:(( iyicene ümitsizlestim bu nasil bir kaderdir, hic erkek arkadasim olmuyacakmi, delircem gercekten:KK5: yas 26-27 oldu artik. offf cok dertliyim aglamaktan gözlerim sis. ne bahtsizim ben:KK5: bu cocukla görüstügümde isteyenlerimde geldi, ben ama sicak bakmadim sonucta bu cocukla ilgileniyordum, ben anlayamiyorum, nerde hata ediyorum. cok bahtsizim, bende sevilmek ve sevmek istiyorum, el ele dolasmak istiyorum, bir insana doyasiya sarilmak istiyorum:KK50: hic iyi degilim kizlar:KK25: umutsuzlastim iyicene, hayatim yerine oturuyor derken, yine darma duman oluyor:KK14:

X