Hangi marka nevresim takımı iyidir?

december90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16.975
248
merhaba kızlar,
hepimiz çeyizimizde olmazsa olmazı yatak odası grubundaki battaniyeler,nevresim takımları,pike takımları,yatak örtüleri alırız.en güzeli,en kalitelisi olsun isteriz.

*taç
*sarev
*days ın colour
*englısh home
*özdilek
*storway
maısonette

peki hangi marka iyidir?

Konuşalım,beğendiklerimizi ekleyelim,indirimleri söyleyelim paylaşalım..

Bende çeyiz hazırlığı yapıyorum... Bütün nevresim takımlarımı, yatak örtülerimi hatta havlularımı ve runnerlarımı englısh home'dan aldım... Evdede kullandığım için ürünlerini ve tarzını çok beğeniyorum ve çok memnunum... Üstelik teker teker alabildiğin için kendi zevkine göre kombine edebiliyorsun canım :) Englısh home'dan vazgeçmem diyenlerdenim :KK69:

bende çeyiz hazırlığı yapıyorum... Bütün nevresim takımlarımı, yatak örtülerimi hatta havlularımı ve runnerlarımı englısh home'dan aldım... Evdede kullandığım için ürünlerini ve tarzını çok beğeniyorum ve çok memnunum... üstelik teker teker alabildiğin için kendi zevkine göre kombine edebiliyorsun canım :) englısh home'dan vazgeçmem diyenlerdenim :KK69:

hımm.bende az da olsa yapıyorummm alıyorumm
geçenlerde bir indirim vardı unuttum gitti ama fazla pahalı ürünleri yok fiyatları iyi gibi geliyor bana..
En güzelide o evet ama öle ağır nevresim takımı yk english home bir tek o sorun

Benim nevresimlerimin bir kısmı taç, bir kısmı days in colors, bir kısmı english home...
taç nevresimlerim pamuklu saten ve en çok zorlayan noktası çok kırışması yıkandıktan sonra, ama yumuşacıklar. Days in colors o kadar yumuşak değil kumaş yapısı olarak.
English home'un özellikle lastikli çarşaflarından memnunum...
Maisonette'den ise bornoz takımı kullanıyorum, gerçekten çok memnunum ama diğer ürünlerini denemedim. Özdilekten daha sağlam buldum ben Maisonette ürünlerini...

Çeyizime aldığım saten pamuklarımın hepsi Sarev.
Ranforce olarak annem almıştı zaten ama bi tane storway aldım.
pike takımlarımıda cotton box aldım.

english home'un çiçek desenleri çok hoşuma gidiyor.Ama kalite olarak nasıl bilmiyorum.

Benim nevresimlerimin bir kısmı taç, bir kısmı days in colors, bir kısmı english home...
taç nevresimlerim pamuklu saten ve en çok zorlayan noktası çok kırışması yıkandıktan sonra, ama yumuşacıklar. Days in colors o kadar yumuşak değil kumaş yapısı olarak.
English home'un özellikle lastikli çarşaflarından memnunum...
Maisonette'den ise bornoz takımı kullanıyorum, gerçekten çok memnunum ama diğer ürünlerini denemedim. Özdilekten daha sağlam buldum ben Maisonette ürünlerini...

maşallah hepisni denemişsin canım..
bende maısonette yi çk merak ediyorumm..

Çeyizime aldığım saten pamuklarımın hepsi Sarev.
Ranforce olarak annem almıştı zaten ama bi tane storway aldım.
pike takımlarımıda cotton box aldım.

english home'un çiçek desenleri çok hoşuma gidiyor.Ama kalite olarak nasıl bilmiyorum.

benimde taçve sarev saten nevresim takımlarım
bende onu bilmiyorum ama gerçi biz kullanıyoruz evde rengine solma felan yk ama hep çiçek desenli bende ağır nevresim takıları istiyorum aslında ama bakalımm

kızlar bende çeyiz düzenlerdenim :) nevresimlere giremedim henüz.ama artık yavaş yavaş almak istiyorum.english home ilgimi çekiyo ama benim yaşadığım şehirde yok..internet şubesi açılıcakmiş bekliyorum ne zamandır.

gerçi görüp dokunmadan almak nasıl olur bilmiyorum..artık yorumlara bakarak karar veririm:)
annem taç kullanıyo memnun.pamuk satenleri var.hiç bozulma falan olmadı yıllardır.ama ben taçı pek sevmedim nedense..aklım english home'da.
bakalım ben neler alıcammmmm???

Nevresimde Gold Case markasını duyan bilen var mı ?
Nasıldır kalitelimidir acaba evlerinde kullanan :KK31:

kızlar 1.5 senelik gelin olarak deneyimlerimi yazayım. genellikle taç nevresimlerim. çok memnunum taç'dan. ama sahtesi de varmış diye duydum.yetkili bayiiden almak gerek. 1 tane sarevim var. çok şık en çok onu kullanıyorum ama 1.5senede biraz biraz pamuklandı gibi. diğerleriyle aynı makinede yıkıyorum. benim sarev deneyimim olumsuz. 2 tane de annemin fi tarihinde aldığı senelerce sakladığı altınbaşak var. desenleri demode. serince yatak örtüsü kullanıyorum mecburen ama gel gör ki taş gibiler. ne renk atması, ne incelme, ne pamuklanma yok ah bir de desenleri güzel olsaydı keşke. nevresim takımında bu 3 markayı denedim.

Evimizde taç ve istikbalinkileri kullandık yıllardır da kullanıyoruz ne tiftiklenme, ne sertleşme ne de renk solması olmadı hiç birinde. Ben de çeyizime taç, istikbal ve özedilekten almayı düşnüyorum nevresim ve yatak örtüleri, pikeleri, battaniyeleri. Bir de sarevin modelleri çok hoşuma gidiyor ama bir kaç yerde olumsuz yorum okudum tereddütte kaldım açıkası. Sarev hakkındaki yorumlarınız neler?

kızlar 1.5 senelik gelin olarak deneyimlerimi yazayım. genellikle taç nevresimlerim. çok memnunum taç'dan. ama sahtesi de varmış diye duydum.yetkili bayiiden almak gerek. 1 tane sarevim var. çok şık en çok onu kullanıyorum ama 1.5senede biraz biraz pamuklandı gibi. diğerleriyle aynı makinede yıkıyorum. benim sarev deneyimim olumsuz. 2 tane de annemin fi tarihinde aldığı senelerce sakladığı altınbaşak var. desenleri demode. serince yatak örtüsü kullanıyorum mecburen ama gel gör ki taş gibiler. ne renk atması, ne incelme, ne pamuklanma yok ah bir de desenleri güzel olsaydı keşke. nevresim takımında bu 3 markayı denedim.

bende sarev almayı düşünüyordum alıp almamak konusunda taçada bakmam gerek benimde 10 senedir nevresim takımımı sarev renk hiç solmadı doğru bir tespit sanırsam

ben de özdilek'in ranforce kumaşlarından olan nevresimlerini kullanıyorum çok memnunum. sarevi çok beğenmedim bir arkadaşın da dediği gibi pamuklanma yapıyor kumaşı

Merhaba kizlar bende sizler gibi ceyiz hazirligindayim bugun
Home sweet home un kampanyasindan iki adt nevresim takimini aldim
Bu markanin nevresimlerini kullanan var mi yada duyan bilen ..?

bende çeyize başladım ve ilk aldığım şeyler nevresim oldu ve çok şükür nevresimleri tamamladım, forumlarda baya bir konu yorum okudum ve en çok taç english home linens önerilmiş ben ise 4 tanesini taçtan 1adet sarev çok beğendiğim bir modeldi dayanamadım aldım 1 adetinide storway aldım tek kişilik misafir için.
genellikle şikayet olan ve almamaya karar verdiğim markaların başında ise daisy in colours cotton box clasy soley ve özdilek vardı ama bunlar sadece nevresimler için geçerli tabikide.

$1000_1201195134017.jpg $1000_1201195151320.jpg $1000_1201197103315.jpg $1000_12011915114145.jpg home sweet home

Son düzenleme:
nevresimlerde taç ve english home kesinlikle. saten pamukları tercih edin derim her zaman, yumuşacık oluyo.hem yazın serin, kışın sıcak tutma özelliği var. renkleri de solmuyor.

kızlar sesli ve taç marka kullandım ikisini tavsiye ederim . ama taç biraz pahalı ve sesliyle aynı bence . ben de şimdi almayı planlıyorum sizce iki modelden hangisini alayım???? $379_buyuk_zoom.jpg $384_buyuk_zoom.jpg

Merhaba ben de 6 yıllık kullanımıma göre Taç ve Altınbaşak derim. Benim kayınvalidem de eskiden beri Altınbaşak kullanır. Başka hiçbir markayı kullanmıyor :)))

Kesinlikle Taç. Annem uzun yıllardır kullanıyor ve çok memnun. Sayesinde de tüm çeyizlerim taç :KK1:

X