Tüp Bebek Merkezleri ANKARA BAŞKENT hastanesi PROF.dr.HULUSİ Bülent Zeyneloğlu

toprak_su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2011
42
1
Merhaba Arkadaşlar

2 defa doğal yoldan hamile kaldım. fakat kaybettim. bir süre bekledim daha sonra tüp bebek yaptırdım fakat negatifle sonuçlandı. şimdi temmuz ayında 2. ciyi düşünüyorum ama yer konusunda kararsızım. Ankara başkentte hulusi bülent zeyneloğlu'nu tavsiye ettiler. daha önce buraya giden veya görüşen bilgisi olan varsa düşüncelerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var. teşekkürler arkadaşlar.

canım bende duydum hulusi beyi bi arkadaşımın arkadaşı orda yaptırmış tutmuş arkadaşımda onun tavsiyesiyle gitmişti onunda olumlu oldu bende çok kararsız kaldım napsam bilmiorum

canım teşekkürler cevabın için.
ben anatolia , maya ile de görüştüm. görüşme ilgili geçti, fakat buralarda ilk kontrolden sonra takipleri başka doktorlara yaptırıyorlar kendileri yapmıyor. doktoru işleme kadar zor görüyorsun. Hulusi bey direk kendisi takip ediyormuş, birde hastane ortamı olmasının avantajı var, yapılması gereken tetkikler yapılıyor, atlanılmıyor, benim ilk denememde tedavi süresince hiç kanıma bakılmadı. 2.ci deneme olacağı için daha dikkatli emrkez seçmek istiyorum.

canım teşekkürler cevabın için.
ben anatolia , maya ile de görüştüm. görüşme ilgili geçti, fakat buralarda ilk kontrolden sonra takipleri başka doktorlara yaptırıyorlar kendileri yapmıyor. doktoru işleme kadar zor görüyorsun. Hulusi bey direk kendisi takip ediyormuş, birde hastane ortamı olmasının avantajı var, yapılması gereken tetkikler yapılıyor, atlanılmıyor, benim ilk denememde tedavi süresince hiç kanıma bakılmadı. 2.ci deneme olacağı için daha dikkatli emrkez seçmek istiyorum.

bende pazartesi anatolia ve başkentle görüşcem ilk denememi mayada yaptırdım hiç memnun kalmadım.seninde dediğin gibi dr sadece ilk görüşmede görüyosun ve bir sürü para.başkent oldukça uygun ve başarılı bi dr.ama sana mayayı önermem

bende pazartesi anatolia ve başkentle görüşcem ilk denememi mayada yaptırdım hiç memnun kalmadım.seninde dediğin gibi dr sadece ilk görüşmede görüyosun ve bir sürü para.başkent oldukça uygun ve başarılı bi dr.ama sana mayayı önermem

ben maya ile görüştüm zaten orayı düşünmüyorum. anatoliadanda bülen traş ayrılmış. orada yaptıran kuzenim ve arkadaşım var orada da ilk görüşmeden sonra başka doktorla devam ediyormuşsun, sonra transfere giriyorlarmış. bende onu istemiyorum.

ben maya ile görüştüm zaten orayı düşünmüyorum. anatoliadanda bülen traş ayrılmış. orada yaptıran kuzenim ve arkadaşım var orada da ilk görüşmeden sonra başka doktorla devam ediyormuşsun, sonra transfere giriyorlarmış. bende onu istemiyorum.

sen nezaman düşünüyosun tedaviyi canım bide ikimizde başkentte karşılaşırmışızz:KK52::KK66:

ANUNAKİ ben özelden mesaj yazamıyorum, yeni üyeyim belli sayıda olmalıymış yazdım ama gitmedi uyarı çıktı. dediğin doktorları duydum gazinin hocalarıdı özel emrkez açtıkalrını bilmiyordum adı ne merkezin.

başkent de 2 aşılama yaptırdım şuanda sonuç bekliyorum olmazsa temmuz ayında tüp bebek tedavisi için yine başkentte gitmeyi düşünüyorum. maya ile ben de görüştüm. allah göstermesin olmazsa orayı da değerlendirebilirim. maya da satılıyrmuş falan dedikoduları dönüyor ama bilmiyorum nedir son durum?

maya içime sinmedi, Osman Denizhan Özgün ilk görüşmeden sonra başka doktor yapıyor takbini.
BAHAR senin doktorun kim başkentte.

sen nezaman düşünüyosun tedaviyi canım bide ikimizde başkentte karşılaşırmışızz:KK52::KK66:

maya içime sinmedi, Osman Denizhan Özgün ilk görüşmeden sonra başka doktor yapıyor takbini.
BAHAR senin doktorun kim başkentte.

MERHABA ARKADAŞLAR, Biz eşim askerden gelince ilk maya ya gittik. morfoloji %0 çıktı direk mikro dedi maya da osman. sonra bide başkentle görüştük orda da test yaptırdık. morfo bu kez de %1 çıktı başkentte hulusi bey ben aşılama öneriyorum dedi. 2 aşılamam yapıldı başkentte. ama malesef olmadı. ben artık aşılama ile morfoloji sorunu olanlarda gebelik olacağına inanmıyorum. çünkü 2. denemde 4 yumurta 24 milyon sperm %100 hız vardı ama olmadı. şimdi tüp bebeği yani mikroenjeksiyonu nerde yaptıracağımı düşünüyorum. maya ile tekrar görüştük. çok kızdı osman ben size demedim mi falan tavırları vardı. aslında ben başkentin ekibini seviyorum. hulusi beyi de çok seviyor güveniyorum ama. işte aması da var malesef, bir kere çok kalabalık. hocaya soru sormak için ayaküstü 1 2 dakika içinde soruyorsun. zaten giderseniz ne demek istediğimi direk gözlemleyeceksiniz. hulusi bey her hastasına çoğunlukla kendi bakıyor ilaç dozunu ayarlıyor. ama morfolojik bozukluk olduğu için sperm seçme yöntemi çok önemli. yani embriyologlar. hastanenin emriyologlarını netten araştırdım facebook dışında biyerde rastlamadım. bu da ben de soru işareti oluşturdu. ben bunalrı yazarken belki tedavinize başladınız bile, bana da detayları yazarsanız sevinirim. özellikle başkentte mikro yaptırdım hamileyim diyenleri duymak istiyorum.:KK34::KK66::KK66:

Arkadaşlar tedavimizin hayırlı olumlu sonuçlanması için allahın isimleri var "günlük" okunacak.sayıları yanında yazıyor sanırım ebced hesabına göre.iş yaparken bile okunabilir siz bilirsiniz

günlük okunacak

ya muhyi (68 kez)= can bağışlayan hayat veren.işlerin başarılı olması için
ya bedi (86 kez)= maddi manevi güzellik veren.allahın yardımına nail olmak için
ya mübdi (57kez) = varlıkları örneksiz yaratan.her işte muvaffak olmak için
ya vekil (66kez) =allahtan her türlü yardımı görmek için.
Ya latif (129kez) =dileklerin olması için
ya kayyum (156 kez) = allahın izniyle her isteği olur.
Ya semi (180kez) = işiten.duaların kabul olması için
ya bari (214 kez) = eşyayı herşeyin vucudunu birleşmesini uygun yaratan
ya rakib (312kez)= bütün varlığı gözeten,her işte allahın korumasında olmak için
ya hay (324kez) =diri.herşeye gücü yeten
ya halık(731kez) = varlığı yoktan vareden.üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak,başarılı olmak için
ya veliyy 2116 kez = her işte allahın yardımı için
ya muti veren ihsan eden.bunun sayısını bulamadım

allah kabul etsin

Arkadaşlar ben Hulusi Bey'in hastasıyım..Rahatsızlığımdan dolayı laporoskopimide kendisi yaptı..Arkasına mikroenjeksiyon tedavisi ve ilk denemede başarı sağladı..Ne kadar memnun kaldığımı kelimelerle ifade edemem..Düşünen herkese hiç bir tereddüt düşünmeden gidin tavsiyesini gönül rahatlığı ile verebilirim..Hulusi Bey çok ilgili,çok başarılı ve çok iyi bir doktor..Bir kere hastanın doktoruna olan güveni ve sevgisi çok önemli..Bunu çok güzel başarıyor..Ve ekibi mükemmel bir ekip..Temizlikçilerden,sekreterine ve hemşirelerine kadar herkes çok tatlı ve çok ilgili..Çok sıcakkanlı ve güleryüzlüler.Ben sayelerinde şu an ikizlerime hamileyim..Hiç Düşünmeyin derim.

Arkadaşlar ben Hulusi Bey'in hastasıyım..Rahatsızlığımdan dolayı laporoskopimide kendisi yaptı..Arkasına mikroenjeksiyon tedavisi ve ilk denemede başarı sağladı..Ne kadar memnun kaldığımı kelimelerle ifade edemem..Düşünen herkese hiç bir tereddüt düşünmeden gidin tavsiyesini gönül rahatlığı ile verebilirim..Hulusi Bey çok ilgili,çok başarılı ve çok iyi bir doktor..Bir kere hastanın doktoruna olan güveni ve sevgisi çok önemli..Bunu çok güzel başarıyor..Ve ekibi mükemmel bir ekip..Temizlikçilerden,sekreterine ve hemşirelerine kadar herkes çok tatlı ve çok ilgili..Çok sıcakkanlı ve güleryüzlüler.Ben sayelerinde şu an ikizlerime hamileyim..Hiç Düşünmeyin derim.

arkadaşım merhaba, hayırlı uğurlu olsun bebeklerinizle bir ömür mutlulular dilerim. mikroenjeksiyon öncesi probleminiz ne idi? bizim spermle ilgili problemimiz var. dna fragmantasyonu %25.en iyi spermin seçilmesi önemli. o yüzden merak ediyorum probleminizi

hayırlı uğurlu olsun. hulusi bey hakkında bende genelde hep olumlu şeyler duydum. inşallah tamamına erdirirsin.

X