Çocuk Hastalıkları 9 aylık bebekte sünnet derisi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

moonquin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
251
7
39
merhaba bebeğim 9 aylık oldu, doktorumuz derisi geriye gitmiyor sünnet şart demişti. burda sünenti ürolog yapıyor, doktora götürdüm, doktor bana dizlerini tutturdu ve sünnet dersini geriye doğru itti, bebeğim nasıl ağladı anlatamam, acımasız doktor son kuvvetle iyice itti. şimdi balon gibi oldu pipisi, normalmi? daha önce bu durumla karşılaşan varmı? eve gelince bir kez geriye ittim temizledim krem sürdüm ama bir daha yapamadm. bebeğim ellettirmiyor ve zaten inanılmaz şiş nasıl geriye iterim onuda bilmiyorum.. yarına kadar şişi insin diye çok dua ediyorum. bu arada 1dün içinde kapanma hemen olmaz değil mi?

Arkadasim merak etme doktor urologsa mutlaka bilerek birseyler yapmistir yarina kadar gecer uzulme.Ama yine de yarin doktorunu mutlaka ara ve bence en kisa zamanda sunnet ettir oglunu.Bizimde cis yaparken pipisi oglumun balon gibi oluyordu ve 6 aylikken sunnet olmak zorunda kaldi.COK GECMIS OLSUN

şişlik geçmedi, bugün tekrar doktora götürcem. devlet hastanesi doktorlarının çoğu nemrut gibi adamlar. suratsız, küçük dadğları ben yarattım tarzı insanlar... seni adam hesabına alıp acını önemsemiyorlar bile. neyse şişlikte en az bir inme bile olmadı, çeviremiyorum ki derisni napıcam nasıl olcak bilmiyorum. en çok korktuğum tekrar kapanması ve mikrop kapması... benim gibi olan anneler yok mu acaba? stresten akşam bir anda dudağımın kenarında uçuk bile çıktı...

X