Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatmak İçin Lavanta Kürü!! İnanılmaz Sağlıklı!!

daha dün kestirdim saçlarımı sonrada oturup ağladım gitti güzelim saçlarım diye kesinn denicem bende eski saçlarımı istiyorumm :KK43: allah razı olsun valla çok saol :KK61:

bende 2 gündür içiyorum lavanta çayını bu sabah yüzümdeki gözenekler daha az geldi gözüme yüzüm birde pürüzsüz canlı.umarım saçlarımada etkisi olur.ben sadece içiyorum saçlarıma süremiyorum zamanım yok faydası olurmu acaba.cilt için mükemmel herkes denesin:nazar::nazar::nazar:

daha dün kestirdim saçlarımı sonrada oturup ağladım gitti güzelim saçlarım diye kesinn denicem bende eski saçlarımı istiyorumm :KK43: allah razı olsun valla çok saol :KK61:

ne demek canımm, Allah deneyip fayda görüp burda paylaşanlardan da razı olsun..
ayy emin ol çok iyi biliyorum o hissi, ben de az zırlamadım zamanında.. çok şükür şimdi kısa değil saçlarım ama yine de az geliyo işte şöyle belime kadar gelsin istiyorum..
hadi bakalım inşallah hep birlikte saçları belimize kadar getiricez lavantayla kızlar :)

Son düzenleme:
bende 2 gündür içiyorum lavanta çayını bu sabah yüzümdeki gözenekler daha az geldi gözüme yüzüm birde pürüzsüz canlı.umarım saçlarımada etkisi olur.ben sadece içiyorum saçlarıma süremiyorum zamanım yok faydası olurmu acaba.cilt için mükemmel herkes denesin:nazar::nazar::nazar:

canım bilmiyorum ki, ben öyle denemediğim için ne söylesem yalan olur.. biz yapanlarla birlikte hem içiyoruz hem sürüyoruz, öyle güzel oluyo ki gözlerine inanamazsın.. banyodan sonra bi 30dk zamanın yok mu?? şey yapsan mesela: banyoya girer girmez önce saçlarını bi şampuanlasan, hemen ardından lavantayı döküp toplasan saçlarını banyoda.. tabi saate de bakmayı unutmadan.. bi daha da saçlarına suyu değdirmeden yıkansan.. işte o saatten, banyodan çıkıp kremlenip üstünü giyip banyoyu toparlayana kadar 30dk geçer zaten.. hemen durular kurutursun.. ama sürmen çok iyi olur bence.. hem içip hem sürdüğün için bi kere çok hızlı uzar, hem de dökülmen yoksa bile saçların çoğalır daha ne :KK61:

Son düzenleme:
ben 3 haftadır saçlarıma sinameki ve çeşitli yağ kürleri yapıyorum uzama olarak bir etkisi olmadı fakat hala o kürlere devam ediyorum artı olarak kür sonrası yıkanmış saçı lavanta suyuyla ıslatıp yarım saat bekletip yıkıyorum .birazdan ikinci kez yapacağım.umarım işe yarar.

Son düzenleme:
Tam 1 yıl boyunca bırakmadan kullanmış biri olarak söylüyorum kesinlikle çoook faydalı, benim cildim çok hassastır, biraz fazla makyaj yapsam yüzümü toniklemeden yatsam hemen kabarır, iki sene önce biraz sıkıntı ve stresten dolayı sivilce oldu alnımda ve çenemde, doktora gittim verdiği ıvırtı zıvırtı ilaçlardan ibaretti ve doğru kullanmama rağmen pul pul dökülen bi deriden başka bişey elde edemedim, alternatif tıp her zaman ilgimi çekmiştir biraz araştırınca bende lavantayı gördüm, kullandım ve hiç bir şey kalmadı karaciğer için gerçekten çok faydalı hepatit için özellikle, kanı temizliyor, bütün toksit maddelerin atılması sağlıyo. Kullanın diyorum, her sağlıklı insanın yılda bir kez 15 gün bu kürü uygulaması gerektiğini okumuştum.. Ben hala devam ediyorum..

Dün gördüm bu konuyu ve lavanta aldım aktardan geldim biraz sinemaki kattım içine kaynattım soğumasını bekledim çıkan suyu fısfıslı bi şişeye koydum diplerime iyice sürdüm sonra saçımın heryerine dağıttım.Sonra bi güzel yıkadım mis gibi lavanta koktum :89:
Ancak canım anlamadığım bişey var şimdi saç için olan küre 3 bardak demişsin ancak bana biraz çok geldi hatta yarısı şişede dolapta duruyo bugun sürücem.
Sormak istediğim bunun hepsini bir anda taze bi şekildemi sürücem yoksa bi kaç gün aynı kürü kullanabilirmiyim kısaca bekletebilirmiyim hergün hazırlamasıda zor oluyo :76:
bide bu aktarlarda aldığımız ucuz lavantalar sahte falan diyolar neye inancam şaşırdım doğrumudur bu hani ucuz ya? 1liraya aldım ben. Ama olsun ben deneyeyim göreyim:82:

Son düzenleme:
Dün gördüm bu konuyu ve lavanta aldım aktardan geldim biraz sinemaki kattım içine kaynattım soğumasını bekledim çıkan suyu fısfıslı bi şişeye koydum diplerime iyice sürdüm sonra saçımın heryerine dağıttım.Sonra bi güzel yıkadım mis gibi lavanta koktum :89:
Ancak canım anlamadığım bişey var şimdi saç için olan küre 3 bardak demişsin ancak bana biraz çok geldi hatta yarısı şişede dolapta duruyo bugun sürücem.
Sormak istediğim bunun hepsini bir anda taze bi şekildemi sürücem yoksa bi kaç gün aynı kürü kullanabilirmiyim kısaca bekletebilirmiyim hergün hazırlamasıda zor oluyo :76:
bide bu aktarlarda aldığımız ucuz lavantalar sahte falan diyolar neye inancam şaşırdım doğrumudur bu hani ucuz ya? 1liraya aldım ben. Ama olsun ben deneyeyim göreyim:82:

saçın için hazırladığın o 3 bardaklık lavanta suyunun kullanıcağın kadarını kullan, kalanı cam bi şişede dolapta sakla.. ama içilen varya hani çay olarak, onun her gün taze olarak hazırlanması içilmesi lazım.. aktarlardaki de sahte değildir bence ya, otun ne kadar sahtesini yapabilirler ki.. kokusu lavantaysa anlarsın zaten.. ucuz olması da çok normal, çünkü nikah şekerlerine en fazla koyulan lavantadır.. oda kokularına, duş jellerine.. yani memlekette kolay bulunduğu için ucuzdur diye tahmin ediyorum..
Bi de keşke sinemaki katmasaydın, tek olarak kullanınca iyi sonuç aldık yani başka şeyler ekleyince kötü bi etki yapma ihtimali olabilir..

Son düzenleme:
sonunda alıverdim lavantamı,bugünden itibaren içeceğim 15 gün. ayrıca da kafama dökeceğim.
rojekte konuyu açalı 5 gün oldu ama,5 günden beri bir değişim var mı acaba? kaçıncı günündesin?

canım psikolojik mi bilmiyorum ama sanki saçlarıma her sürüşümde biraz daha uzuyo, şuan ikinci haftamdayım.. 15 günü tamamlayınca içmeye biraz ara vericem, ya da haftada 3-4e indiricem, ama sürmeye aralıksız devam.. 1ay sonunda ne kadar uzadıysa yazıcam buraya, sürekli ölçüyorum 1,5 haftada 9mm oldu daha..
bi de kirpiklerime de sürmeye başladım beeen, hatta bi arkadaş da sürmüştü yorum yazmıştı birlikte başladık, sanki kirpiklerim bile uzadı ya ne biliyim.. inşallah bana öyle gelmiyodur gerçekten uzuyodur :)) daha yeni başladım kirpiklerime, bi süre kullanıyım diyorum şimdiden böyleyse bi 10 gün sonra net bi şekilde fark olur.. mutlaka yazarım size sonuçları..

Son düzenleme:
hani bi topik var ya ''o kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz. işte cevabı'' diye.. orda yazan günlerde yapsak, daha etkili sonuçlar alırız aslında, birlikte kararlaştırıp aynı günlerde yapıp, sonuçları paylaşabiliriz..

Tamam ozaman sadece lavanta olarak yapayım zaten çok koymamıştım.
Ahada 30 dk olmuş yıkayım saçlarımı:87:

nasıl hissediyosuuuun??:KK52:
dökülme varsa daha şimdiden azalmaya başlamıştır diye tahmin ediyorum.. değilse de azimle devam et diyorum.. sence de uzama ilk yapışlarda bile farkediliyo mu yoksa ben biraz abartıyo muyum dersin?? bence gerçekten süper uzuyo yaaa

Son düzenleme:
Dur kız lastikmi bu daha 2.günüm:KK9:
Ama ilk izlenimlerimi söyleyeyim banyoda saçlarımı duruladığımda sadece 1 saç teli döküldü:86:
Tararkende hiç dökülmedi nerdeyse :108:ve dikkatimi çekende saçlarım yumuşacıkk elektiriklenmedi ve pasparlak :KK23:
Sonra lavanta çayımı içtim görev tamam :KK68:

hani bi topik var ya ''o kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz. işte cevabı'' diye.. orda yazan günlerde yapsak, daha etkili sonuçlar alırız aslında, birlikte kararlaştırıp aynı günlerde yapıp, sonuçları paylaşabiliriz..

ordaki günlere göre yaparsanız kesinlikle çok daha iyi sonuç alırsınız tecrübeyle sabit :KK61:

ben yapmadım gerçi bunu ama yaptğım bakımları aycangülün verdiği tarih ve saatlere göre yapıyorum mümkün olduğunca

kızlar bir şey sorcağım ben sinemaki badem yağı ve bemiks aldım dün. onları uygulayacagım saçıma ama bu lavanta kürünü de denemek istyrm suyunu kesın ıcecgm zaten sıvılce var cıldımde ıyı gelır dıye dusunyrm hem saçıma hem cıldıme.fakat ben bu yapacagım karısıma lavantayı da eklesem olur mu yoksa ayrı mı yapym onu ne yapıyım sızce:26:

X