Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatmak İçin Lavanta Kürü!! İnanılmaz Sağlıklı!!

RoJ€k-t€

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
101
2
kızlar size bişey anlatıcam, bunu anlatmayı paylaşmayı borç biliyorum çünkü ben bu sitede sizden çok şey öğrendim gerçekten..
Lavanta kürü! İbrahm Saraçoğlu'nun lavanta kürünü hem içileni hem sürüleni KESİNLİKLE tavsiye ediyorum kızlar.. Size yemin ederim daha bir hafta oldu içmeye ve saçıma sürmeye başlayalı, resmen bir parmak kalınlığında uzadı ya yemin ediyorum size.. ben şampuanıma e vitamini katmıştım en başta o yüzden uzadı sandım, şimdi internette okudum, meğer saçlarını uzatmak isteyenler de kullanıyolarmış.. o zaman çaktım dedim demek ki ondan.. inanın arkadaşlarım bile farketti ne çabuk uzuyo kız senin saçların dediler..
Mutlaka yapın kızlar inanın hiç bi zararı yok hatta içilen lavanta çayının karaciğere inanılmaz faydaları varmış, karaciğeri temizlermiş yani bi kaç gün içinde cildiniz de düzelmeye başlıcak emin olun.. sivilceler için kullananlar da o kadar çok ki..
Kızlar deneyin, bana dua ediceksiniz...

Yapılışını da anlatıyım:
1)İçilen Lavanta: 1,5 su bardağı suya 1 tutam (yani parmaklarınızla cimcikler gibi alın işte o bir tutam oluyo) koyun bunu ocağa, tam kaynama seviyesindeyken, yani kaynatmadan! alın ocaktan 4-5 dk kadar demlenmeye bırakın sakın karıştırmayın.. dinlenir gibi demlensin.. sonra hemen süzün, sakın içinde bırakmayın tadı çok acı oluyo.. ılıdıktan sonra 15 gün boyunca aralıksız, her akşam bir çay bardağı için.. 15 günden sonra haftada 3-4 kereye inebilirsiniz.. ve kesinlikle yemekten EN AZ 2 saat sonra için.. İçtiğiniz çayın her gün taze olarak hazırlanması şart..
2)Saça Sürülen Lavanta:3 bardak suyu kaynatın, kaynamaya başladıktan sonra! 1 tatlı kaşığı lavantayı cuk diye atın içine.. 5 dk daha kaynatın altını kısıp.. sonra 10 dk demlenmeye bırakıp süzün.. her banyodan sonra saçınıza sürüp 30 dk bekletin ve sadece suyla yıkayın.. hem dökülmeniz durucak, hem saçlarınız daha geç yıpranıcak, hem de mükemmel uzuycak..
Bunları yapın kızlar hiç pişman olmazsınız.. kulaklarımı da çok çınlatırsınız :))
Sorularınız olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım..
Sevgiyle kalın :KK61:

Son düzenleme:
ben içtim canım hala da içiyorum 15 günüm dolmadı daha zaten bence içileni daha çok uzatıyo çünkü sürülene başlayalı çok olmadı..
aktarlardan bulabilirsiniz ucuz bişey zaten, kuru lavanta diyin yeterli..

kızlar inanmayan olabilir.. isterseniz İbrahim Saraçoğlunun sitesinden Lavanta Kürünü okuyabilirsiniz, ikna olucaksınız.. ya da diğer sitelerde yapılan yorumları okuyun.. ben çok uç bi sitede okudum saç uzattığını, meğer kullanan çokmuş, birebir denemiş biri olarak bunu paylaşmak istedim bir hafta oldu daha başlayalı.. tabi saç uzattığından benim geç haberim oldu, farkedene kadar aklımdan bile geçmedi.. ben karaciğerimi temizlemek ve cildimi düzeltmek için içiyodum halbuki..
yani eğer bi zarar vericeğini düşünen varsa, inanın hiç bi zararı yok inanılmaz faydaları var içilen ve sürülen lavantanın..

bugün gittim aldım aktardan çokta ucuz birşey içermiyim bilmiyorum gebelik istediğim için sakıncası olabilir diye düşünüyorum .ama mutlaka saçıma süreceğim.

şu suyunu dök kafaya,durula işlemi bana zahmetli gibi geldi ama her gün bir bardak içebilirim. zaten içten beslemek de önemli. yarın alayım bakalım,içmeye hemen başlarım. gelişmeler olursa da yazarım. ancak bunu zencefil gibi durulamasak,kafamızda kalsa mı sprey sıkar gibi? o zaman yapabilirim. hem saçım mis gibi kokar.

bugün hemen lavanta aldım
şimdi konuya tekrar girdim nasıl yapmışsın diye bakayım die:)
yemeği az önce yedim 2 saat sonra çayını içicem o arada saçıma da suyunu süreyim diyorum yeter artk kel kalıcam yakında inşallah iyi gelir dokulmesine, bir de uzasın çılgınlar gibi o zaman kulakların çınlayacak işte:)
ya bişey sorucam 15 günlük küre başlamak istiyorum da, bi sakıncası olmasın tereddüt ettim nedense

bugün hemen lavanta aldım
şimdi konuya tekrar girdim nasıl yapmışsın diye bakayım die:)
yemeği az önce yedim 2 saat sonra çayını içicem o arada saçıma da suyunu süreyim diyorum yeter artk kel kalıcam yakında inşallah iyi gelir dokulmesine, bir de uzasın çılgınlar gibi o zaman kulakların çınlayacak işte:)
ya bişey sorucam 15 günlük küre başlamak istiyorum da, bi sakıncası olmasın tereddüt ettim nedense

canım önce şunu söyliyim saç dökülmen çok hızlı bi şekilde azalıcak bak emin ol.. her banyodan sonra sür aksatma.. yarım saat bekle durula.. inanamıycaksın..
o 15 günlük kür için de tereddütünü yenmen adına istersen ibrahim saraçoğlunun sitesinden oku, veya direk arama motoruna lavanta kürü yaz her şeyi oku, bak nasıl faydaları var, için rahatlar.. ben önce sadece kendime yapıyodum, şimdi evdeki herkese yapıyorum sağlık versin şifa olsun diye.. hem cildin düzelicek, hem karaciğerin temizlenicek, hem de saçlarının nasıl hızlı uzadığını hayretle görüceksin güven bana..:KK34:

Kızlar ben de hemen yarın almak istiyorum.
Çünkü saçlarım upuzun olsun istiyorum artık.

Bildiğimiz kuru lavantadan bahsediyoruz değil mi? Ayrıca marka ya da farklı birşey yok?

Sevgiler.:KK3:

Kızlar ben de hemen yarın almak istiyorum.
Çünkü saçlarım upuzun olsun istiyorum artık.

Bildiğimiz kuru lavantadan bahsediyoruz değil mi? Ayrıca marka ya da farklı birşey yok?

Sevgiler.:KK3:

yok kız, git aktara 100 gr kuru lavanta de, kocaman bi paket veriyo zaten, nerden baksan 1 ay 1,5 ay yeticek kadar.. hem de öyle pahalı bişey değil zaten çok ucuz.. kokusu da süper.. saçların mis gibi kokuyo böyle savura savura gezmek istiyosun :))

RoJ€k-t€;19431310 .!.:
canım önce şunu söyliyim saç dökülmen çok hızlı bi şekilde azalıcak bak emin ol.. her banyodan sonra sür aksatma.. yarım saat bekle durula.. inanamıycaksın..
o 15 günlük kür için de tereddütünü yenmen adına istersen ibrahim saraçoğlunun sitesinden oku, veya direk arama motoruna lavanta kürü yaz her şeyi oku, bak nasıl faydaları var, için rahatlar.. ben önce sadece kendime yapıyodum, şimdi evdeki herkese yapıyorum sağlık versin şifa olsun diye.. hem cildin düzelicek, hem karaciğerin temizlenicek, hem de saçlarının nasıl hızlı uzadığını hayretle görüceksin güven bana..:KK34:

bu akşam bi deneyeceğim zaten çok severim böyle çayla çöple yağla uğraşmayı:)
saol canım inşallah azalır dökülme.

bu arada aktardaki kadın poşete dolduruyor da dolduruyor, çok gelecek yeter dedim, fiyatını sordum 62 kuruş dedi. nee dedim 1 liralık olsun bari :)
çok ucuz bişey ya bi de mis gibi kokuyor, küçük keselere koyup çamaşırların arasına bırakıcam güzel kokusu sarsın her yeri.
en yüksek faydayı görürüz inşallah

X