Rüya Yorumları Istihare namazindan sonraki renkler ?

Bende şu şekilde biliyorum umarım doğrudur..Hakkımızda hangisi hayırlı diye yatarız ya istihareye eğer hayırlı ise yeşil renk,değilse kırmızı renk görülür..diye biliyorum..pembe,eflatun,mor,siyah gibi renkleri yazmışlar arkadaşlar ama saçma geldi..Hayırlara vesile olsun inşallah..bende yatmıştım istihareye baya bi karışık görmüştüm...

Son düzenleme:
ruyayi anlatmak isterdim ama... herkese anlatmanin iyi olmadigini dusunuyorumm...
O yuzden su anlik bisey demiyorum... tekrar istihare'ye yattigimda anlarim hayirli mi degil mi insallah hayirli oluur.. dua edin bana nolur.. :)
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah sana hayirlisini nasip etsin canim :-)
umarim gonlundeki hos edecek bir hayir olur..
sevgiler..

Kızlar merhaba. Dün istihare namazı kıldım.. Evlilik için.. Bikere daha kılmıştım. İsteme oldugunda yeşil bi halı görmüştüm. Şimdi aramız çok kötüydü. Bunaldık ikimizde aklıma geldi yine yapıyım dedimkararsızlıktan.Rüyamda ne gördüm psikolojisiyle panikle uyandım hiçbirşey hatırlamıyorken birden görüntüleri hatırladım. Bembeyaz bir masada oturuyorduk. Ama yüzlerimizi görmedim ama biz oldugumuzu biliyordum yani. Çevrede birsürü kalabalık sesler ama yüzler yok görmüyordum. Nişanlımın boynunda siyah bi şal vardı bu ne demek ki ya. Okadar korktum ki anlatamam. Anlayan birileri varsa lütfen yazın büyüklerinize de sorar mısınız

X